Jump to content
Dogomania

KWPR Bydgoszcz 3.05.2011


Casablanca

Recommended Posts

[url]http://futbolnet.pl/wiadomosci/final-pucharu-polski-3-maja-o-1845[/url]

"Finał Pucharu Polski 3 maja o 18:45, Transmisja na żywo z tego wydarzenia zostanie przeprowadzona na antenie TVP2. Początek spotkania o 18.45."

aczkolwiek dziś w radio 3 mówili, że mecz ma być 2 maja :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba jest coś nie tak, bo po pierwsze 3 maja to święto, a po drugie na tej stronce co podała [B]Floo[/B] jest napisane tak:
[QUOTE]
finał rozgrywek Pucharu Polski odbędzie się w [B]poniedziałek, 3 maja[/B] na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy.
[/QUOTE]
3 maja to wtorek :evil_lol:
To jest stronka z zeszłego roku ;)
[QUOTE] Data ostatniej modyfikacji: [B]01-04-2010[/B] , godz. [B]16:55[/B]
[B]Finał Pucharu Polski 3 maja o 18:45[/B]

[/QUOTE]
Zdaje mi się, że już mamy 2011 rok :lol:

Link to comment
Share on other sites

Proszę o informację - gdzie wreszcie odbędzie się ta wystawa , w hali czy na trawie ??: Może ktoś wie - jakie są te hale ?? Może Ktoś był w tych halach ? Jak to wygląda ?? Nie chcę stresować psa i w sumie to zastanawiam się czy wogóle jechać czy lepiej zrezygnować . Odpiszcie proszę .

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Tam z jednej strony są okna i w przypadku takiej ładnej pogody, będzie bardzo, bardzo gorąco! Już w lutym było, choć na zewnątrz temperatura niewielka...
Co do kibiców docierających na Finał Pucharu Polski. Większość grup kibiców przyjedzie pociągami specjalnymi (cała Legia), więc na pewno później- wpływ ma na to policja, która zabezpiecza transport przez Polskę itd. Lech natomiast samochodami, ale taka kolumna również będzie zabezpieczona, a samo wpuszczanie na mecz rozpoczyna się zwykle 2h przed meczem. Więc nie sądzę, aby przy stadionie byli już w godzinach wcześniejszych, bo jest to mecz bardzo wysokiego ryzyka, więc odpowiednie służby im na to nie pozwolą...

Ktoś się pytał o parkingi strzeżone. Najlepszy ten na Zawiszy, choć nie strzeżony. Wcześniej jest jeden z tego co pamiętam. Jak się jedzie od strony Myślęcinka, należy przejechać stadion, minąć takie wielkie ruiny budynku (chyba, że je już zburzyli), skręt w prawo i jest parking. Starałam się to pokazać za pomocą mapy Zumi: [url]http://img824.imageshack.us/img824/7999/stadio.png[/url]

jak jakieś pytania jeszcze ktoś ma to może uda mi się odpowiedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila i Fado']Właśnie dlatego się cieszę :D[/QUOTE]

no jest z czego :D bo pamiętam jak w zeszłym roku wszyscy schowani pod parasolami stali psy jak szmaty zmoczone i wszyscy uciekali jak tylko szybko się dało z wystawy, może dzięki temu w tym roku będzie inaczej, mam też nadzieje że my trafimy jak co roku na walentynkowej na halę bokserską :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicnasile']No nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Tam z jednej strony są okna i w przypadku takiej ładnej pogody, będzie bardzo, bardzo gorąco! Już w lutym było, choć na zewnątrz temperatura niewielka...
Co do kibiców docierających na Finał Pucharu Polski. Większość grup kibiców przyjedzie pociągami specjalnymi (cała Legia), więc na pewno później- wpływ ma na to policja, która zabezpiecza transport przez Polskę itd. Lech natomiast samochodami, ale taka kolumna również będzie zabezpieczona, a samo wpuszczanie na mecz rozpoczyna się zwykle 2h przed meczem. Więc nie sądzę, aby przy stadionie byli już w godzinach wcześniejszych, bo jest to mecz bardzo wysokiego ryzyka, więc odpowiednie służby im na to nie pozwolą...

Ktoś się pytał o parkingi strzeżone. Najlepszy ten na Zawiszy, choć nie strzeżony. Wcześniej jest jeden z tego co pamiętam. Jak się jedzie od strony Myślęcinka, należy przejechać stadion, minąć takie wielkie ruiny budynku (chyba, że je już zburzyli), skręt w prawo i jest parking. Starałam się to pokazać za pomocą mapy Zumi: [url]http://img824.imageshack.us/img824/7999/stadio.png[/url]

jak jakieś pytania jeszcze ktoś ma to może uda mi się odpowiedzieć :)[/QUOTE]
W lutym chodziłam na krótkim rękawku i było mi gorąco w tych halach, ale teraz będzie o wiele mniej psów i mniej ringów (chyba, że się mylę). Obyśmy się tam nie udusili :D
Dziękuję za wskazówki dojazdu na parking, jeszcze zobaczymy, czy nie lepiej będzie przy stadionie tak jak wcześniej zaparkować ;)
Wiesz może kto sędziuje młodego prezentera, bo nie ma tego nigdzie napisane? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...