Jump to content
Dogomania

Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!


jaanna019

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']Mamy termin rozprawy apelacyjnej w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - data 20 luty 2012 godzina 9.35.
Serdecznie zapraszamy!!! Będzie potrzebni tym psom na sali. Wasza obecność jest istotna dla ich dalszego losu![/QUOTE]
Zgłaszam obecność.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

dziewczyny - rozmiawiałam z Asią - nie jest tak źle, njawazniejsze, że nie cofnięto sprawy do wcześneijszej instancji czyli do sądu z Bielsku. Sprawa zostaje w Białym i to jest naprawdę duży plus. Za miesiac znów bedziemy zaciskać ksciuki za pomyślny wyrok, a taki musi być .

Link to comment
Share on other sites

W Sądzie apelacyjnym nie ma odroczeń, została ogłoszona przerwa w rozprawie ;) Chociaż wydaje się, że jest źle to jest dobrze :) o takie rozwiązanie nam chodziło. Był to najmniej prawdopodobny scenariusz ale udało się :D Myślę, że Sąd przyjął argumentację i uwierzył, że to jest najlepsze rozwiązanie dla psów. Powrót do niższej instancji niepotrzebnie wydłużyłby postępowanie, bo wszystko zaczynalibyśmy praktycznie od początku. Między postępowaniem toczącym się w Sądzie w Bielsku a złożeniem apelacji pojawiły się nowe dowody w postaci zeznań świadków - dowody na naszą korzyść. Sąd Apelacyjny rzadko przeprowadza dowody w postaci przesłuchań w trakcie postępowania, zazwyczaj w takiej sytuacji odsyła do ponownego rozpatrzenia. Tak więc mamy duże szczęście, że Sąd kierował się dobrem psów i postanowił świadków przesłuchać w postępowaniu przed Sądem Okręgowym. Jesteśmy dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Jesteśmy dobrej myśli :)[/QUOTE]

Czyli nie odwoływać zamówienia na krzesła i ławki do Ciapka na oglądanie Państwa Ł w trakcie odpracowywania swoich godzin ?
Ja już nawet wymyśliłam wzór na bilety wstępu i karnety dla stałych klientów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Czyli nie odwoływać zamówienia na krzesła i ławki do Ciapka na oglądanie Państwa Ł w trakcie odpracowywania swoich godzin ?
Ja już nawet wymyśliłam wzór na bilety wstępu i karnety dla stałych klientów :D[/QUOTE]
Dla mnie rezerwuj fotel bo ja tam chcę sporo czasu spędzić na oglądaniu to mi twardo na krześle będzie ;)

Jolu uczę się od najlepszych ;)

Artykuł
[url]http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,90711,11188979,Koszmar_trwal_pol_roku__Proces_o_katowanie_psow.html[/url]

Edited by jaanna019
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Nawet mimo [B]skandalicznie biernej postawy[/B] bielskich urzędników - [B]burmistrza i miejscowego lekarza weterynarii[/B], którzy nie widzieli potrzeby zabrania psów[/QUOTE][LEFT][COLOR=#000000]
[URL="http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,90711,11188979,Koszmar_trwal_pol_roku__Proces_o_katowanie_psow.html#ixzz1n2BtOAjq"][/URL]Z racji tego, że oczywistą oczywistością jest, że ten wątek czytają osoby z UM Bielsk Podlaski specjalnie dla nich cytuję jedno z najważniejszych stwierdzeń!


[QUOTE]W całej tej sprawie chodzi o to, żeby zwierzęta wyrwane z koszmaru doczekały się w końcu ciepłego domu, żeby trafiły do ludzi, którzy będą je kochać, dbać o nie i je szanować.[/QUOTE]

Zapiszcie to sobie gdzieś na kartach i rozwieście po całym urzędzie!
Żebyście pamiętali o co naprawdę chodzi!

[LEFT][COLOR=#000000]
[/COLOR][/LEFT]
[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Z racji tego, że oczywistą oczywistością jest, że ten wątek [B]czytają osoby z UM Bielsk Podlaski[/B] specjalnie dla nich cytuję jedno z najważniejszych stwierdzeń!

[/QUOTE]
Doprawdy?! No to ja pozdrawiam serdecznie urzędników z Bielska :) aaaa no i czekam na decyzję.. po raz bodajże 4 czy 5?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...