Jump to content
Dogomania

Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red][B]BARDZO PILNE NA JUŻ!!!! wizyta przedadopcyjna w miejscowości Kozioł k. Pisza niedaleko Łomży. Bardzo , bardzo prosimy [/B][/COLOR]
[COLOR=black]Rozmowy na wszelkie fronty zostały przeprowadzone , zgadzają się na wszystkie nasze warunki wynikające z umowy adopcyjnej . Głównie chodzi o wgląd w warunki dla psa ( szczeniak ok. 10 tygodniowy no w typie onka ) Zwracamy koszty przejazdu ; paliwo czy bilety ( paliwo na fakture na Fundacje Ostatnia Szansa ). kolejna podrzucona do przytuliska bieda ma szansę na dom. Nasze telefony 513 430 207 509 201 457 [/COLOR]
Ewa i Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

No to już wszystko wiecie z artykułu. Nic wczoraj nie pisałam bo to był wyjątkowo trudny dzień, nie tylko ze względu na sprawę dogów. Ogólnie to właściciele uważają, że wszystko robili jak należy, psy miały dobrą opiekę i były karmione dwa razy dziennie. A zabrane zostały bez powodu bo im nic nie było. Pan właściciel to nawet stwierdził, że dla niego to wszystko jest śmieszne.
we wrześniu ciąg dalszy sprawy. Będą zeznawali świadkowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']No to już wszystko wiecie z artykułu. Nic wczoraj nie pisałam bo to był wyjątkowo trudny dzień, nie tylko ze względu na sprawę dogów. Ogólnie to właściciele uważają, że wszystko robili jak należy, psy miały dobrą opiekę i były karmione dwa razy dziennie. A zabrane zostały bez powodu bo im nic nie było. Pan właściciel to nawet stwierdził, że dla niego to wszystko jest śmieszne.
we wrześniu ciąg dalszy sprawy. Będą zeznawali świadkowie.[/QUOTE]

Ta chyba chlebem z woda, eh co za typy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gawronka']Ci ludzie nie mogą być całkowicie normalni : [url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110802/PUPILE40/954392984[/url] :crazyeye:[/QUOTE]

raczej nie są.
Gdybyś Ty ich słyszała co mówili jak kręcili... człowiekowi aż żyła wychodziła z nerwów. O szczepieniach nie wiedzą, ile karmy zjadły psy nie wiedzą, tego nie wiedzą tamtego nie wiedzą ale wiedzą jedno : psy nie były głodzone. no to do jasnej anielki dlaczego były takie chude? no tego też nie wiedzą.
Ogólnie amba fatima było i ni ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']nie trzeba być miłośnikiem psów, aby reportaź o dogach chwycił za serce, mój mąż ostatnio mówił, ze jak w porannym był artykuł o psach - to baby z jego pracy czytały i za głowę się brały a potem burzliwa rozmowa była o tym "jak tak można".[/QUOTE]
No proszę, dobrze wiedzieć że ktoś czyta i jeszcze się wzrusza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='iwonka341']czy dalej dwa dogi są do adopcji ? interesuje mnie niestety jeden psiak bo jednego już posiadam.. jednak jeśli zmieniliście zdanie chętnie 2go zadoptuje;)[/QUOTE]

Musisz kontaktować się z osobą opiekującą się dogami i przejść wnikliwą ocenę własnej osoby. Po drugie - sytuacja prawna psów musi się wyuklarować.

Ja osobiście nie widzę przeciwskazań do oddzielnej adopcji, ale nie do mnie ta decyzja będzie należeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']a jakie jest pokrewieństwo między niby? Matka z synem , czy rodzeństwo?[/QUOTE]
Chyba nie istotne w tej sytuacji jest ich pokrewieństwo ...wystarczy,że są z sobą bardzo z życi jak pisze Jaanna019...również nie wyobrażam sobie ich rozdzielenia ...mam dwa psy i wiem jak to jest jak jedno za drugim przepada,a dodam ,że nie są spokrewnieni ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Chyba nie istotne w tej sytuacji jest ich pokrewieństwo ...wystarczy,że są z sobą bardzo z życi jak pisze Jaanna019...również nie wyobrażam sobie ich rozdzielenia ...mam dwa psy i wiem jak to jest jak jedno za drugim przepada,a dodam ,że nie są spokrewnieni ...:shake:[/QUOTE]

ja pytałąm z ciekawości.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...