Jump to content
Dogomania

Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!


Mośka

Recommended Posts

:laola::cunao:

Na takie wiadomości warto czekać, strasznie się cieszę zresztą nie tylko ja:lol: Cała zaangażowana rodzinka również:lol: Życzę malutkiej domku najlepszego z możliwych, należy się tej delikatnej wrażliwej panience:lol: No oczywiście na wieści z poadopcyjnej jak sępy czekamy!
Mośka jak tylko będziesz gdzieś tutaj to dawaj znać, kontakt masz;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DZIEWCZYNY BARDZO DZIĘUJEMY ZA WSZYSTKIE WPŁATY NA LILI ORAZ ZA UDZIAŁ W BAZARKU !!!
Rozliczenie bazarku:
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Divia_gg - 29 zł wpłacone [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000]ENIA 10 zł - wpłacone[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Lolka - 17 zł -wpłacone[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000]DZIĘUJEMY ZA POMOC[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Mośka, zgłaszałaś do Akcji Sterylizacji sukę do refundacji sterylizacji, nie widzę na początku wątku banerka ani rozliczenia - czy suka została wysterylizowana na koszt akcji sterylizacji? Jeśli tak, to która, za ile i gdzie? Jeśli nie - czy będzie? Pomagam w aktualizacji wątku Soemie i potrzebuje tych informacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie!

Przybywam z dobrymi wiadomościami od Lilki. Pamiętacie zagubioną sunię znalezioną na parkingu w Białce? Teraz już w niczym nie przypomina tej samej psinki :p

[IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1354/lili1q.jpg[/IMG]

Tuż przed Sylwestrem odwiedziłam naszego "Sky Teriera" na jej włościach. Lilka żyje z cudowną rodziną, grzywaczem chńskim Dyziem i świnką morską.

Pańciostwo bardzo kocha Lilunię i pozwala jej na wszystko :loveu:
Do obcych ufna nie jest, no i dobrze. Mnie po pół godzinie zaakceptowala ( no dobra, zdzierżyła moje towarzystwo) i dała się pogłaskać za przysmaczka.;)

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8710/lili3k.jpg[/IMG]

Większych forów nie miałam. Ale warto było Lilkę ponownie zobaczyć w jakże innych
okolicznościach. W takich momentach ładują się moje akumulatory i mimo, że czasami wkrada się w mych myślach ogólne zwątpienie w sytuację zwierząt w Polsce - chce mi się jeszcze wierzyć w ludzi.

Lilunia lepiej trafić nie mogła. Mieszka w domu z ogródkiem, doopcię grzeje w domu na kanapie, nie zostaje wcale sama, bo z rodziną mieszka Babcia.

[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/337/lili4.jpg[/IMG]


Dla takich chwil warto!

Groszek, szkoda że nie udało nam się spotkać :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']To przecież nie ten sam pies:lol:
Na ulicy bym nie poznała[/QUOTE]

No faktycznie z podniesionym ogonkiem wygląda zupełnie inaczej. Na stoku to byla podkulona kupka trzesącego się nieszczęścia.

No, chyba Ty predzej bedziesz w Wwie ;-) Jakby co- odezwij się :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...