Jump to content
Dogomania

*Pabianice* mix grzywacz stary i zaniedbany Skarbek JEST JUŻ W NOWYM DOMU !!


piechcia15

Recommended Posts

Skarbek wita wszystkich w Nowym 2014 roku!
Skarbek (Boni) jest u nas prawie trzy lata, od operacji wycięcia guza minął rok - Bonuś jest zdrowy i czuje się dobrze. Jest pod kontrolą lekarza i wszystko jest dobrze. Troszkę się zaokrąglił ale to dlatego że może więcej teraz jeść i nic mu nie przeszkadza w brzuszku.
Pozdrawiamy wszystkich a przede wszystkim Panią wolontariuszkę, która znalazła dom dla Bonusia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

Bonuś wita wszystkich serdecznie, czuje się dobrze, choć już troszkę przygłuchawy ale jak zawsze wesoły pomimo upływu lat.

Może uda mi się wrzucić zdjęcia, jeśli nie to może pozwolę sobie przesłać na maila do P. Piechcia15 i poproszę o wstawienie. Dziękuję i Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bonuś jest dwa lata po operacji, czuje się dobrze jest wesoły ale trochę mniej słyszy to jest wynikiem starości nie wiem dokładnie ile może mieć lat, ale chyba koło 14-15.

Nie robiliśmy ostatnio żadnych badań, ale wydaje mi się że jest wszystko dobrze to widać po jego zachowaniu, apetycie i kupkach. Był na badaniach u wet. Stefanowicza powiedział że z oczkami jest stabilnie i wycofał jedne krople i zmniejszył dawki. Więc jest ok. Pozdrawiamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Witam serdecznie! Chciałam przekazać że Bonuś czuje sie dobrze choć jest trochę głuchy. Dużo śpi, lubi dużo zjeść choć krzywduje sobie bo musi jeść suchą karmę Carine Hepatic Health. Nie smakuje mu wiec muszę troszke kurczaka dołożyć i karmę rozdrobnić. Jest pod kontrolą weterynarza i myślę że jeszcze długo z nami zostanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 months later...

Już lepiej się czuje nasz Bonuś. Ale nie leczymy cuschinga dostaje steryd dwa razy dziennie aby mógł funkcjonować normalnie. Ma zmiany po wylewie nieraz kręci sie w kółko i ma alchajmera. Jeszcze nie jest tak źle aby trzeba było mu pomóc w przejściu za tęczowy most, więc opieke ma dobrą i sobie żyje pomalutku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...