Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc


sebciuncio

Recommended Posts

Zacznij od zarejstrowania się na stronie VDH [url]http://www.vdh.de/vdh-ausstellerportal-login-englisch.html[/url] a potem możesz edytować swój login i podać psy.
Następnie wygodnie zgłaszasz.

Ewentualnie masz w pdf neutralny formularz zgłoszeniowy do wysyłania listownego.
[url]http://www.vdh.de/tl_files/media/pdf/neutraler_meldeschein.pdf[/url]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

nie chcę zaśmiecać i zakładać nowego tematu- a tez potrzebuję małych instrukcji /pomocy/ ;) Chę jechać pierwszy raz na wystawę za granicę- i tak :
-czy przy zapłaconej wystawie dostaje się numerek jak u nas , pocztą ? czy ew. tylko potwierdzenie
- jesli w/w potwierdzenie nie dojdzie co ze sobą zabrać ? zgłoszenie psa + opłatę? czy to wystarczy?
- po ocenie- czy wystarczy mi opis sędziego czy /jesli dostanę np.CAC to musze to jeszcze gdzieś u nich potwierdzić?/

Przepraszam, może dla osób które jeźdzą to oczywista oczywistość;) ja wolę dopytać, bo widziłam kiedyś Czechów którzy na jakiś kartach u nas na Krajówce potwierdzali w sekretariacie oceny

Link to comment
Share on other sites

Więc z tego co pamiętam to jeśli zapłacisz to przychodzi pocztą samo potwierdzenie, a numerek odbierasz na ringu przed rozpoczęciem sędziowania. Jeśli nie zapłacisz - numerek w sekretariacie. Jeśli nie przyjdzie - pytaj w sekretariacie lub na ringu, weź dowód wpłaty. Wcześniej z reguły podają listę wystawców wiec możesz się upewnić czy Twoje zgłoszenie doszło.
Po ocenie idziesz do sekretariatu i tam przybijają pieczątki na takich karteczkach z wnioskami i ocenie chyba (nie wiem, czy to trzeba robić, w każdym razie ja zawsze stempluje na wszelki wypadek) i tam też są nagrody do odebrania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...