Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']PS. Absolutnie nie możemy mieć pretensji do Królików, bo wszystko wskazuje na to, żeby to bawi się ktoś trzeci kosztem obydwu rywalizujących (prawdopodobnie jak dwa miesiąc temu)[/QUOTE]
Ale ta zabawa chyba może być wykryta przez administratora strony KrakVetu...

Link to comment
Share on other sites

Kochani, były dwa takie dni, kiedy Schronisku w Rachowie dokładnie co 10 minut przybywały 3 głosy - osobiście śledziłam zamiany. Wtedy zdobyliście dużą przewagę i wtedy u nas podnosiły się głosy, że Wy oszukujecie.

My się mobilizujemy cały czas, robimy wszystko co możemy, ale tylko w granicach uczciwości. Jeśli są jakieś nieprawidłowości, to admini na pewno to wykryją. Pamiętajcie, że już kilkakrotnie były trudne sytuacje - atak hackera, zdyskwalifikowanie jednego z kandydatów (wtedy wygrała Pipi), itd. Sporo osób zgłasza, że po raz pierwszy logują się na Krakvet i nie mogą zagłosować (a mają pewność, że nie oddał nikt z rodziny głosu).

Co do tekstów o kilkakrotnym głosowaniu, to na dogo pojawiały się nie raz i nie dwa i to miesiąc w miesiąc. Jeden z grzybiarzy też przyznał się teraz, że głosował 3 razy. Nie mamy na to wpływu - niezależnie od tego czy chodzi o SPK czy Rachów. Mam nadzieję, że mimo tych niepokojących sygnałów atmosfera nie popsuje się jeszcze bardziej. I tak jest dużo wzajemnych pretensji, uraz i pomówień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blacky87']Kochani, były dwa takie dni, kiedy Schronisku w Rachowie dokładnie co 10 minut przybywały 3 głosy - osobiście śledziłam zamiany. Wtedy zdobyliście dużą przewagę i wtedy u nas podnosiły się głosy, że Wy oszukujecie.

My się mobilizujemy cały czas, robimy wszystko co możemy, ale tylko w granicach uczciwości. Jeśli są jakieś nieprawidłowości, to admini na pewno to wykryją. Pamiętajcie, że już kilkakrotnie były trudne sytuacje - atak hackera, zdyskwalifikowanie jednego z kandydatów (wtedy wygrała Pipi), itd. Sporo osób zgłasza, że po raz pierwszy logują się na Krakvet i nie mogą zagłosować (a mają pewność, że nie oddał nikt z rodziny głosu).

Co do tekstów o kilkakrotnym głosowaniu, to na dogo pojawiały się nie raz i nie dwa i to miesiąc w miesiąc. Jeden z grzybiarzy też przyznał się teraz, że głosował 3 razy. Nie mamy na to wpływu - niezależnie od tego czy chodzi o SPK czy Rachów. Mam nadzieję, że mimo tych niepokojących sygnałów atmosfera nie popsuje się jeszcze bardziej. I tak jest dużo wzajemnych pretensji, uraz i pomówień.[/QUOTE]

Wiesz, tutaj nikt się nie mobilizuje. Wszyscy siedzą i piją kawę oglądając seriale.
W ciągu ostatnich 6 godzin zdobyliście tyle głosów co przez ostatnie 3 dni. Nie wiem kto się w co bawi, nikogo nie oskarżam, ale mam nadzieje, że ta sytuacja zostanie jak najszybciej wyjaśniona, a nie zignorowana. Bo to już dawno przestało być zabawne.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiem-szybko te głosy przybywają..Lubię króliki,ale tak szybko te głosy przybywają?Jakiś haker się w to głosowanie nie wdał i nie mąci?
23 głosy dzielą Rachów od Królików..I to trafiło na takie biedy z nędzą jak Rachów...Dziwy dziwy...
Teraz dzieli 14czyli 9 w ciągu minuty...
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Myślę (głośno, bo sam nie wiem), że najlepiej zgłaszając solidarnie (oba podmioty) problem do admina...[/QUOTE]

A ja myślę, że może czas o większą presję na Krakvet, by stworzył taką ankietę, w której nie będzie miejsca na nadużycia... Z tego co ja i inne osoby ze Znajdek zgłaszały 2 m-ce temu, to reakcję firmy mogę podsumować tylko tak, że Krakvet zdaje się być obojętny i niezainteresowany problemem. Reklama jest reklamą, czy będzie uczciwe głosowanie czy nie, oni nic nie tracą. Wg mnie po KAŻDYM głosowaniu powinni weryfikować dokładnie głosy (na wszystkich kandydatów), kasować nieregulaminowe i przywracać zamkniętą ankietę z cofniętymi nieuczciwymi głosami.

2 m-ce temu było o północy 10 głosów różnicy... już sam fakt, że była tak mała różnica powinien obligować Krakvet do podania ile głosów nieuczciwych było po której stronie i jaki był dokładny wynik, tzn ile do ilu głosów. A tu jest tylko ogłoszenie wyników, PW z wątpliwościami zamiata się pod dywan, nawet się do nich nie odnosząc.

Nie napisałam tego przeciwko królikom, ani przeciwko GreyAnimals, z którymi przegrały bliskie mi Znajdki. To bardziej opinia na temat braku zaangażowania Krakvetu by ich ankieta była uczciwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']A ja myślę, że może czas o większą presję na Krakvet, by stworzył taką ankietę, w której nie będzie miejsca na nadużycia... Z tego co ja i inne osoby ze Znajdek zgłaszały 2 m-ce temu, to reakcję firmy mogę podsumować tylko tak, że Krakvet zdaje się być obojętny i niezainteresowany problemem. Reklama jest reklamą, czy będzie uczciwe głosowanie czy nie, oni nic nie tracą. Wg mnie po KAŻDYM głosowaniu powinni weryfikować dokładnie głosy (na wszystkich kandydatów), kasować nieregulaminowe i przywracać zamkniętą ankietę z cofniętymi nieuczciwymi głosami.

2 m-ce temu było o północy 10 głosów różnicy... już sam fakt, że była tak mała różnica powinien obligować Krakvet do podania ile głosów nieuczciwych było po której stronie i jaki był dokładny wynik, tzn ile do ilu głosów. A tu jest tylko ogłoszenie wyników, PW z wątpliwościami zamiata się pod dywan, nawet się do nich nie odnosząc.

Nie napisałam tego przeciwko królikom, ani przeciwko GreyAnimals, z którymi przegrały bliskie mi Znajdki. To bardziej opinia na temat braku zaangażowania Krakvetu by ich ankieta była uczciwa.[/QUOTE]

Masz rację, administrator strony KV albo nie panuje nad tym wszystkim, albo ma to gdzieś...

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony absolutnie się zgadzam, że jeśli coś jest nie tak, to trzeba to naprawić w jakiś sposób. A z drugiej bardzo odradzam roszczeniowy czy oskarżycielski ton w stosunku do Krakvetu, bo oni dają mnóstwo kasy na bezdomne zwierzęta - a nie muszą. Jest mnóstwo sklepów i firm, które tego nie robią. I jeśli okaże się, że ten konkurs stwarza problemy, to mogą się z niego po prostu wycofać.

Różnica teraz oscyluje wokół 3-5 głosów, głosów przybywa obu organizacjom. To generalnie nie na moje nerwy, więc dopiero jutro zajrzę kto wygrał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blacky87']Z jednej strony absolutnie się zgadzam, że jeśli coś jest nie tak, to trzeba to naprawić w jakiś sposób. A z drugiej bardzo odradzam roszczeniowy czy oskarżycielski ton w stosunku do Krakvetu, bo oni dają mnóstwo kasy na bezdomne zwierzęta - a nie muszą. Jest mnóstwo sklepów i firm, które tego nie robią. I jeśli okaże się, że ten konkurs stwarza problemy, to mogą się z niego po prostu wycofać.

Różnica teraz oscyluje wokół 3-5 głosów, głosów przybywa obu organizacjom. To generalnie nie na moje nerwy, więc dopiero jutro zajrzę kto wygrał.[/QUOTE]

Chodzi bardziej o to, że kto wygra, nie zależy od obydwu konkurentów. I z tym najtrudniej mi się pogodzić, abstrahując od ostatecznego wyniku. Bo co to za konkurs?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...