Jump to content
Dogomania

CITO!!!! Szczeniak, 4m-ny ma DS!!:-)


Awit

Recommended Posts

Cioteczki kochane bardzo dziękuję za pomoc.
Sąsiadki znajomy zdecydował się naszego maluszka.
Kamień z serca mi spadł, bo nie mogłam o nim przestać myśleć.
Dziewczyna oczywiście będzie ze mną w kontakcie.
Mam nadzieję, że to będzie prawdziwy stały domek chłopaczka.
Sąsiadka na nową drogę życia zaopatrzyła w smyczkę wyciąganą,
ja poprosiłam by w razie gdyby jakieś problemy się pojawiły, by chłopak się kontaktował.
Oczywiście o adresatce, czipie, kastracji, długiej spacerowej smyczy rozmawiałyśmy i z nowym panem będzie rozmawiała.
A w ogóle mały załatwia się w domu w 1 miejscu a jak przyszłam to na mnie szczeknął i taki już pewniejszy siebie chodził dziś:-)

Maluszku powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']Ufff... kamień z serca, bo już kombinowałam jak upchnąć u mnie trzecie futro :evil_lol:[/QUOTE]

a innego aktualne w drodze do schronu nie upchnęłabyś, mała sunia siwa lub czarna?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203072-trzy-wyrzucone-psiaki!pilne-DT-DS!!!?p=16404882#post16404882[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja z tych nerwów, zapomniałam: gratuluję nowego domku, mam nadzieję, że już na zawsze!!! pięknie wszystko się skończyło i mały nie musiał turlać się z dt do dt. Bardzo się cieszę!!!

a jak robi w jedno miejsce, to polecam podkłady higieniczne z apteki, 5-6 szutk za mniej więcej 7 zł, sprawdziłam - przyciągają psy do siusiania tam :)

Link to comment
Share on other sites

tak tak z apteki, nazwa podkłady higieniczne, to są takie maty w kształcie prostokąta, na wierzchu taka faktura jak w pieluszkach tylko płaska i chłonna, a od spodu taka jakby cerata nieprzemakalna. Kupkę się sprząta, siuski zawijasz i wyrzucasz, może mało ekologiczne, ale wcześniej próbowałam szczeniaki uczyć tak jak kota do kuwetki ze żwirkiem - bez rezultatu, a tutaj odkryłam przy ostatnim szczeniaku i działa, tzn sama nie odkryłam - poleciła mi anita_happy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...