Jump to content
Dogomania

Starszy, ślepy FAWOR odnalazł swoich kochających ludzi! Już w DS w Poznaniu :)


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak to dobranoc????? Zbieram mizianka, buziaki, przytulachy, a nawet schrupania Faworka:) Czemu? Bo leży właśnie koło mnie i cudnie głęboko śpi:) Jestem u Faworków do wtorku, bo Gałgany na wyjeździe:):):)
Fawko kochany, spokojny z rozmachanym ogonkiem. Faktycznie strasznie linieje, ale jest śliczny. Szczeka na wszystko,co hałasuje na klatce, hi hih, żegnaj śnie spokojny;) Jak Ania z Marcinem wyszli, leżał sobie pod drzwiami kochany. Głaszczę go i przytulam, gadam cały czas, bom gaduła, więc już wolał zasnąć spokojnie u mych stóp;) To bardzo kochany pies!!!! Macham więc do Was ja ogonem;)

Link to comment
Share on other sites

Ha, ha, a to mi Gałgany zrobiły siurpryzę!!!! :):):) Podróżujcie spokojnie i wygodnie, mimo wszystko. Fawko chrapie, rozczula mnie jak tak leży, spokojny, na swoim posłanku w samoloty, auta, pociągi, statki, z ogonem jeno obfitym:) A pamiętam go jak stał w zimnym boksie, nieobecny, dumny jakiś taki, ponad swoje położenie. DZIĘKI Anuś, daliście mu normalność, niby just like that, ale to cholernie dużo. Ile jest tych bid, które potrzebują miłości, domu, aż strach pomyśleć...
Nie powinnam wypijać tego pyyywka Marcinowi;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa, dziękujemy, przekazane:)
Fawko to ideał! Śpiunkał spokojnie, o 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grzmotnęły dźwony koło Fawków, więc się zerwaliśmy, skomentowaliśmy i poszliśmy chrapać. O 8 powtórka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc siarczyście skomentowaliśmy ponownie i poszliśmy na spacero, na którym było sto tysięcy siku i raz kuuuupu z tendencją do rozluźnienia. Ja zawsze miałam sunie z krótkimi ogonkami, więc rozczula mnie, że Fawko tyle sika i merda przez sen:) Jest grzeczniutki, ma apetyt, jest mądralką i pozwala sobie absolutnie wszystko zrobić: czyścić uszka, zakroplić oczy, wyczesywać na potęgę wychodzącą sierstkę.(Przekażę mojej sunicy, że tak można!!!!!!!;)) Nasz Przyjaciel jest chudziutki, ale na spacerach bryka aż miło. Nie spuszczałam go, ale biegalismy sobie po górkach, noooooo, powiem, że dał mi wycisk;) Ciągle go tulę, miziam i gadam do niego, a Fawko merda:) Jak tylko słyszy windę to podbiega do drzwi czy to aby nie Pańciostwo:) Co do podbiegających psiaków bywa agresywny, ale w taki kochany sposób, bo widać, że nic nie widzi, więc na wszelaki zaś szczeka. Wystarczy lekko ściągnąć smycz i powiedzieć spokój i olewa przybysza. Niestety czasami wpada na drzewo, moja wina, nie mam odruchu, by go prowadzić jak niewidomego! Głupia baba i tyle;) To jest uroczy, starszy, spokojny psiak z niewidzącymi ślicznymi oczami:)

Link to comment
Share on other sites

Izuś jaki ksiądz????:)
Iluś wpadaj do Nas:)
A Faworek to ideał, zdaje się, że wspominałam;) Szczeka cudnie w domku na hałasy zadrzwiowe, zjada wszystko ślicznie, kuuupale wali już palce lizać, a do tego dziś mnie przywitał merdaniem rano przy łóżku:) Jak poszliśmy na spacerek rano to był taki zadowolony, że wytarzał się w trawach, podskakiwał, uśmiechał się, mało się nie poryczałam....Biegałam z nim, bawiliśmy się patykiem, no wkładałam mu do pysia, a on biegał jak szalony, wszystko na smyczy rzecz jasna, a jak upuszczał patyk to ja szybko nowy wykukiwałam i tak cały czas:) Ślicznie chodzi na smyczy, zbierałam pochwały, jaki ładny pies:) Z parą menelków, ale miłych, zwierzolubnych pogadaliśmy o losie psów. Opowiedziałam im o Faworku to go wymiziali, Pani się wzruszyła, a Pan siarczyście zapowiedział, co by zrobił tym, którzy Faworka wywalili. Dodam tylko, że Widzew to 11 lat mojego życia, więć łażę z psiulem i mu opowiadam co tu kiedyś robiłam;) Teraz śpi sobie słodko u mych stóp, na kocyku i czasami grzmotka wypuści, lekko czadzącego, bez szału...No, cóż, mówiłam, że to ideał jest:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziewczynki spotykamy się???:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierząt?p=17358410#post17358410[/url]
:):):)[/QUOTE]

To co jest na tym wątku dostałam na maila od Ilo N
Tobie to dobrze tak blisko Faworcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tana']Marysia wspaniale zajęła się Faworkiem!!! :):):) Fawek zadowolony, wybiegany, wyczesany ;) Mieszkanie wysprzątane :):):) hi, hi, hi ;) pełna obsługa ;) polecam, polecam!!![/QUOTE]

Dobrze wiedzieć na przyszłość może się przydać ta wiedza ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tana']Marysia wspaniale zajęła się Faworkiem!!! :):):) Fawek zadowolony, wybiegany, wyczesany ;) Mieszkanie wysprzątane :):):) hi, hi, hi ;) pełna obsługa ;) polecam, polecam!!![/QUOTE]
Dzielna Kobieta co się zowie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hi, hi, hi, ja Wam dam Gałgany! ;):):):)
A opieka to sama radość, Fawko kochanyyyyyy, grzeczny, mądry, lodówę miałam wypasioną, do tego w prezencie dostałam 4 pywwwka from Praha, batony sojowe, mniam, wyglądają jak kostki do czyszczenia zębów dla psiaków, wafelki i torbu na to:):):) Fawki kochane jako i Fawek:)
Dobrze, że na Retkini mi dzwonami nikt nie napieprza o 7 rano;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...