Jump to content
Dogomania

Duduś odebrany z transportu od hycla w drodze na śmierć, maleńki 11 kg piesek pilne!!


cocacola

Recommended Posts

[COLOR=red][B]UNIKANIE PRZEZ CIEBIE ODPOWIEDZI NA PYTANIA MOWI SAMO ZA SIEBIE[/B][/COLOR]

zastraszana?no przeciez twierdzisz ze to wszystko prawda to co nagle boisz sie odpowiedzialnosci za swoje slowa?
dlaczego nadal nie zglosilas tego przestepstwa?

w krezelu nie bylo dolow wiec znowu pudlo...

cos marna masz wiedze nt zwierzat oj marna...mam nadzieje ze chociaz weterynarza masz madrzejszego od siebie

edit:

dziekuje Szamanko za wpis bo najwidoczniej fakty nie trafiaja...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="darkgreen"]Ostrzeżenie:
Cocacola, zamiast wstawić skan zaświadczenia, który jest tu priorytetem - Ty wstawiasz zdjęcia, które wg mnie w ogóle nie mają związku z tematem.
W chwili obecnej ten wątek jest niewiarygodny, uderzający w innych ludzi.
Albo wstawisz skan, albo zamykam wątek jako niewiarygodny i szkalujący.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Szamanko prosze o zamkniecie tego steku bzdur i oszczerstw mam tez prosbe czy moglabys w 1 poscie badz temacie dopisac ze watek zostal zamkniety z racji bujnej wyobrazni autorki i z powodu lamania przez nia regulaminu?Psiak zostal adoptowany ze schroniska w ktorym jestem wolontariuszka wiemy ze na dogo ploty rozchodza sie szybko a ja chce uniknac sytuacji gdzie przez ludzka zawisc i glupote inne psy beda mi miesiacami siedzialy w schronisku bo jakiemus anonimowi sie ugrzalo w glowie ze ktos tam psy maltretuje

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="darkgreen"][B]W związku z brakiem informacji, o których wstawienie prosiłam Cocacolę - wątek zamykam jako niepotwierdzony i niezgodny z Regulaminem forum Dogomania.
Ponieważ Cocacola nie logowała się na forum od 3 marca - czekam na wyjaśnienia na PW.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...