Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']A ja w końcu baaaardzo chciałabym być :p- jeszcze nie byłam na krakowskiej wystawie :shake:, jakby ktoś z okolic miał miejsce na sobotę /IX/ to ja bardzo chętnie :cool3:[/QUOTE]
[B]AnkaW[/B] - ja chyba będę miała busa na tę wystawę. Więc jak nie znajdziesz nic innego - zapraszam.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku dzięki, będę pamiętać.

A to ze strony oddziału

"[SIZE=2][B]Opłaty: [COLOR=#ff0000]UWAGA[/COLOR][/B][/SIZE]
[LIST]
[*][B][SIZE=2]Dopuszczamy tylko i wyłącznie wpłaty dokonane według instrukcji dostarczonych przez system dotpay.[/SIZE][/B]
[*][SIZE=2][B]Nie będą przyjmowane wpłaty na konto oddziału ZK Kraków.[/B][/SIZE]
[*][B][SIZE=2]W przypadku nieopłacenia zgłoszenia wg zasad opisanych w systemie dotpay, nie zostanie ono przyjęte przez system i umieszczone w katalogu, a pies nie zostanie dopuszczony do oceny.[/SIZE][/B]
[*][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Płatności na wystawie nie będą przyjmowane.[/B][/COLOR][/SIZE]
[/LIST]może mi ktoś wyjaśnić o co w tych opłatach biega bo ja nie kumata :oops:

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Doczytałam na stronie, przez którą się trzeba zgłaszać:

[QUOTE]Następnie należy kliknąć „Zapłać” i zostanie Pan/Pani przeniesiony do systemu płatności on-line firmy DotPay. Tam należy wybrać preferowany sposób zapłaty. Płatności są przyjmowane kartami kredytowymi, przelewami on-line z konta, przelewami realizowanymi na Poczcie Polskiej na konto wskazane przez DotPay oraz przez inne formy płatności wskazane przez DotPay[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że to jest z duchem czasu. Ale osobiście znam kilka osób, które nie robią żadnych płatności przez internet. Wszystko robią w banku. Sądzę, że dla nich to będzie spore utrudnienie. Dla niektórych to może dziwne, ale są na tym świecie jeszcze osoby, dla których internet to czarna magia!
Chyba lepiej byłoby gdyby to była jedna z możliwości - wtedy brawo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...