Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

[quote name='Konrado']Polecam ci zadzwonić w poniedziałek pod nr 12 4159710 miedzy 10-16 i powiedzie co jest grane. Ja może nie miałem takiego problemu jak ty ale inny i od razu mi pomogli.
natomiast jutro jak znajdziesz czas zaloguj się przez angielską wersję i zobacz czy wtedy nie pokieruję cię inaczej. Jest płatność w EURO i płatności tez są tak kierowane. Może sie uda. daj znac jak coś.[/QUOTE]

Niestety - jest przewalutowanie i wysyłanie jakiś transakcji.
Ale jest możliwość, żeby pobrało mi z karty - to mogę zrobić. Tylko pytanie, jakie są opłaty?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Konrado']Polecam ci zadzwonić w poniedziałek pod nr 12 4159710 miedzy 10-16 i powiedzie co jest grane. Ja może nie miałem takiego problemu jak ty ale inny i od razu mi pomogli.
natomiast jutro jak znajdziesz czas zaloguj się przez angielską wersję i zobacz czy wtedy nie pokieruję cię inaczej. Jest płatność w EURO i płatności tez są tak kierowane. Może sie uda. daj znac jak coś.[/QUOTE]
Jest jeszcze inne wyjscie. Wyślij dokumenty normalną poczta (polecony!) a opłatę zrób po prostu ze swojego konta. Jak masz konto w Euro, to nie ma żadnego problemu. A jak masz w PLN - to po prostu musisz znać kurs Euro do PLN danego dnia.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jest jeszcze inne wyjscie. Wyślij dokumenty normalną poczta (polecony!) a opłatę zrób po prostu ze swojego konta. Jak masz konto w Euro, to nie ma żadnego problemu. A jak masz w PLN - to po prostu musisz znać kurs Euro do PLN danego dnia.

Pzdr.[/QUOTE]

Nie przyjmują dokumentów pocztą. Wysłałam i Pani oddzwoniła, że musi je odesłać, bo teraz jest formularz.

Zadzwoniłam pod wyżej podany numer. Pan zasugerował zrobić przewalutowanie na konto złotówkowe i podać numer karty kredytowej, z której należność zostanie ściągnięta. Tak uczyniłam i pieniążki mają zejść z mojego konta. Tzn. oficjalnie jeszcze nie zeszły, ale już mam na saldzie, że tych nie mam. Ciekawe, kiedy całkowicie znikną.

Dostałam też informację, że 4 z 5 psów zostały "submitted". Jeden (z klasy championów) niestety jeszcze nie, ale zasugerowano mi dosłanie championatu na adres informacyjny z wystawpsa.pl i póki co...czekamy.

Moje psy (polskie) opłacone, ale nie widnieją jako przyjęte na wystawę.

Rety ale tam musi być bałagan :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Paranoja i jak są takie utrudnienia to nie wiem czy mam zgłaszać bo szczerze to nie wiem w jaki sposób mam zapłacić za tę wystawę. Chyba sobie daruje.[/QUOTE]

Dla Polaków nie ma żadnych.

Po prostu wypełniasz formularz, wybierasz sposób zapłaty (można wydrukować druczek i pójść na pocztę też) i kwita.

Gorzej z zagranicznymi, czego jestem świadkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Dla Polaków nie ma żadnych.

Po prostu wypełniasz formularz, wybierasz sposób zapłaty (można wydrukować druczek i pójść na pocztę też) i kwita.

Gorzej z zagranicznymi, czego jestem świadkiem.[/QUOTE]

A to ok. Myślałam że dalej trzeba przez ten ich specjalny system płacić i że mogę zapomnieć o zwykłym przelewie np. na poczcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Nie przyjmują dokumentów pocztą. Wysłałam i Pani oddzwoniła, że musi je odesłać, bo teraz jest formularz.
Zadzwoniłam pod wyżej podany numer. Pan zasugerował zrobić przewalutowanie na konto złotówkowe i podać numer karty kredytowej, z której należność zostanie ściągnięta. Tak uczyniłam i pieniążki mają zejść z mojego konta. Tzn. oficjalnie jeszcze nie zeszły, ale już mam na saldzie, że tych nie mam. Ciekawe, kiedy całkowicie znikną.
Dostałam też informację, że 4 z 5 psów zostały "submitted". Jeden (z klasy championów) niestety jeszcze nie, ale zasugerowano mi dosłanie championatu na adres informacyjny z wystawpsa.pl i póki co...czekamy.
Moje psy (polskie) opłacone, ale nie widnieją jako przyjęte na wystawę.
Rety ale tam musi być bałagan :)[/QUOTE]
Hm, a ja dla zwykłej ludzkiej ciekawości wyślę pocztą. Ciekawe, co mi odpisza...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hm, a ja dla zwykłej ludzkiej ciekawości wyślę pocztą. Ciekawe, co mi odpisza...

pzdr.[/QUOTE]

Asiu,
szkoda pieniędzy.
Ja wysłałam do nich wszystkie dokumenty + ksera dyplomów, rodowodów listem poleconym priorytetem. Pani na drugi dzień z oddziału oddzwoniła do mnie i powiedziała, że dokumenty musi do mnie odesłać, bo w tym roku zgłoszenia przyjmowane są tylko przez formularz dostępny na stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Asiu,
szkoda pieniędzy.
Ja wysłałam do nich wszystkie dokumenty + ksera dyplomów, rodowodów listem poleconym priorytetem. Pani na drugi dzień z oddziału oddzwoniła do mnie i powiedziała, że dokumenty musi do mnie odesłać, bo w tym roku zgłoszenia przyjmowane są tylko przez formularz dostępny na stronie.[/QUOTE]
A to ciekawe, czyżby nie chcieli naszych zgłoszęń...?
Nadal uważam, że takie postawienie sprawy jest bezpodstawne.
Nie każdy ma w domu internet ale za to każdy może pójśc na pocztę i nadać zgłoszenia.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mandra22']witam, pierwszy raz bede na wystawie w krakowie, czy mozecie mi wytlumaczyc w ktorym dokladnie miejscu odbywa sie wystawa? :oops::oops::oops:[/QUOTE]

Wystawa odbywa się na terenach AWF(stadion,hala i tereny przyległe) na Al.Jana Pawła II.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT]Wiem, że do wystawy jeszcze dużo czasu, ale poszukuję psa do konkursu Młodego Prezentera. Byłaby możliwość "pożyczenia" psa od kogos? Proszę, o w miarę mozliwości szybką odpowiedź. [/INDENT]

[/QUOTE]
Pytanie dalej aktualne. Czy byłaby taka możliwość?

Link to comment
Share on other sites

Z systemem zgłoszeniowym są po prostu jaja !

3 dni temu przyjęło moją rejestrację .... ale skonczyło się na wstukaniu moich danych w system ! Ciągle żądało logowania i ... przekierowywało na ... zaloguj się ponownie/zarejestruj się (!)
Efekt ?
Os kilku dni jak psa nie mogłam zgłosić tak nie mogę -(

Hasło i e-mail są prawidłowe bo na "zmień hasło" grzecznie mi przysyła nowe dane na mój email z podaniem zmiany i ... stoję od 3 dni w miejscu.

Jeżeli jest więcej takich osób które nie mogą zgłosić psa nie z własnej winy (a słyszę że niestety mają ludzie problemy) to będzie ciekawy bilans po zamknięciu katalogu ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...