Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

Tyle rozumiem, ale uwierz mi.... czasami muszę rozwiązywać tak "trudne" przypadki, że czasami kilka minut zajmuje mi zrozumienie na czym polega problem. Oczami wyobraźni już widzę scenkę, gdy dzwoni telefon: " O co tu chodzi?" ;)
"Co to jest?" .
Uwierzysz mi, że jeszcze niedawno za kogoś wypełniałam internetowo formularz zgłoszeniowy, bo... to za trudne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak wy ale ja i kilku moich znajomych mamy problemy z zalogowaniem się ;) i wcale to nie jest śmieszne. Przy wpisywaniu swoich danych jest opcja FAX ! ja takiego nie posiadam wiec nie wpisuje i co ;) wyskakuje czerwona chmurka z informacją ...... Nieprawidlowy numer faxu. Podaj tylko cyfy . ...No co mam wpisać skoro faxu nie posiadam ;)))))) Wychodzi na to ze aby Zgłosić psa na Krakowska wystawe musze kupic sobie fax ;))))
To nie tylko mój problem ale kilkunastu innych osób z innego psiego Forum ;((

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli rzeczywiście będę miała takie problemy z wysłaniem zgłoszeń moich psów, to po prostu wyślę pocztą. Chwała Bogu jeszcze nie jest zakazane wysyłanie zgłoszeń pocztą, choć z roku na rok spodziewam się tego gestu. Ciekawe, który Oddział zrobi ten krok...?

Dla mnie co najmniej dziwne jest, że O/Kraków napisał, że opłaty wysyłane NA KONTO ODDZIAŁU nie będą rozpatrywane/przyjmowane itp. Hm, to po co jest to konto...?
Nie rozumiem tego, a wiele juz ciekawych rzeczy w zyciu widziałam.

No nic. Jak przyjdzie pora wypełniać formularz, to wtedy się będę denerwowała. Albo nie, bo wyślę pocztą. Hahaha...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']
identyczny system jest np przy placeniu za aukcje na allegro i w wielu sklepach internetowych

brawo dla oddzialu za pojcie z duchem czasu !![/QUOTE]


Tak, ale i allegro i sklepy internetowe podaja doptaya jako alternatywną, a nie jedyną metode zapłaty.
Dla mnie to akurat problemem nie jest ( o ile zglosze :D ), ale przypuszczam, ze dla wielu osób będzie to spore utrudnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli rzeczywiście będę miała takie problemy z wysłaniem zgłoszeń moich psów, to po prostu wyślę pocztą. Chwała Bogu jeszcze nie jest zakazane wysyłanie zgłoszeń pocztą, choć z roku na rok spodziewam się tego gestu. Ciekawe, który Oddział zrobi ten krok...?

Pzdr.[/QUOTE]
[SIZE=2][B]UWAGA ! prosimy wysyłać [/B][/SIZE][B][FONT=Verdana][SIZE=2] zgłaszanie psów wyłącznie za pomocą [URL="http://www.wystawpsa.pl/"]formularza zgłoszeniowego [/URL]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2]
Mam nadzieję że chodzi oto aby nie wysyłać mailem lub faksem. [/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Legnica z tego co pamietam przyjmuje zgloszenia tylko przez formularz internetowy :p[/QUOTE]
Dlatego ja do Legnicy nie jeżdżę...

[quote name='Błyskotka'][SIZE=2][B]UWAGA ! prosimy wysyłać [/B][/SIZE][B][FONT=Verdana][SIZE=2] zgłaszanie psów wyłącznie za pomocą [URL="http://www.wystawpsa.pl/"]formularza zgłoszeniowego [/URL]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2]
Mam nadzieję że chodzi oto aby nie wysyłać mailem lub faksem. [/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]
Ale to jest na razie prośba. Bo gdyby napisali to w formie kategorycznej i nakazowej, oooooo, to juz sprawa kwalifikowałaby się nawet do sądu...
Argument? Nie każdy ma w domu internet, komputer.... kto chce - nie nie wierzy, ale naprawdę sa takie domy, gdzie nie ma komputera/laptopa itp.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłabym prosić kogoś o pomoc w zgłoszeniu psa zagranicznego ?

Pokrótce opiszę o co chodzi.
W czerwcu przyjeżdża do mnie znajoma z Finlandii, która prosiła mnie o pomoc w zgłoszeniu swoich psów na wystawę (między innymi) w Krakowie. Wcześniej przelała mi na moje konto europejskie odpowiednią sumę pieniędzy, tak, żebym mogła opłacić wystawy w jej imieniu.

Pierwszy problem pojawia się przy wypełnieniu zgłoszenia. Ma psa, w klasie championów, pies jest Championem Finlandii. Wypełniam formularz. Rodowód przyjmuje. Wysyłam championat, pojawia się informacja, że championat został zapisany.
W okienku po prawej wybieram "zgłoś psa na wystawę", wybieram międzynarodowa. Wyskakuje mi obok psa (po wybraniu klasy championów) czerwony krzyżyk i informacja o przesłaniu championatu faksem :O oszaleję, nie mam faksu.....

Ale pojawia się możliwość wyboru płatności.
Credit Card i moonkeycoś tam..
Nie radzę sobie ze zrobieniem płatności, jeżeli chodzi o możliwość wejścia na moje konto euro. Błagam, niech mi ktoś pomoże :(

Link to comment
Share on other sites

Polecam ci zadzwonić w poniedziałek pod nr 12 4159710 miedzy 10-16 i powiedzie co jest grane. Ja może nie miałem takiego problemu jak ty ale inny i od razu mi pomogli.
natomiast jutro jak znajdziesz czas zaloguj się przez angielską wersję i zobacz czy wtedy nie pokieruję cię inaczej. Jest płatność w EURO i płatności tez są tak kierowane. Może sie uda. daj znac jak coś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...