Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam książeczkę i zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie, ale jeżeli chodzi im o dodatkowe ''świadectwo zdrowia'', za które oczywiście płaci się weterynarzowi, które je wystawia, to ja przepraszam bardzo :shake: Tak się składa, że jestem totalnie bez kasy, mam jeszcze tylko odłożone na bilety na pociąg do Krakowa i tyle. Dla niektórych 30 zł za świadectwo zdrowia to niewiele ale akurat w tym momencie dosłownie musiałabym tę kasę ukraść :angryy: Więc w Krakowie, tak jak na każdej innej wystawie pokażę książeczkę i zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie. I niech mnie spróbują nie wpuścić :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Ja mam książeczkę i zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie, ale jeżeli chodzi im o dodatkowe ''świadectwo zdrowia'', za które oczywiście płaci się weterynarzowi, które je wystawia, to ja przepraszam bardzo :shake: Tak się składa, że jestem totalnie bez kasy, mam jeszcze tylko odłożone na bilety na pociąg do Krakowa i tyle. Dla niektórych 30 zł za świadectwo zdrowia to niewiele ale akurat w tym momencie dosłownie musiałabym tę kasę ukraść :angryy: Więc w Krakowie, tak jak na każdej innej wystawie pokażę książeczkę i zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie. I niech mnie spróbują nie wpuścić :angryy:[/QUOTE]
spokojnie :) przed chwila rozmawiałam z z Pania z oddziału która mi wyjasniła tą właśnie kwestie ,że : wszystko tak jak na każdej wystawie czyli ksiązeczka zdrowia i aktualne świadectwo szczepienia p.wsciekliznie . Żadnych dodatkowych zaświadczen nie trzeba .Chyba że ktos ma jakieś podejrzenia że obecny przy wejściu weterynarz może sie do czegos doczepic , wtedy na wszelki wypadek warto miec takie poświadczenie stanu zdrowia psa , ale jak jest wszystko ok , to nie ma powodów do obaw że z ksiażeczką i aktualnym szczepieniem p.sciekliznie nie zostaniemy wpuszczeni..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trops69']Dostałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia z numerkiem !!! Po raz pierwszy zgłosiłem córkę na młodego prezentera i na to nie ma żadnego potwierdzenia !?:shake: Powinno być czy nie ???:niewiem:[/QUOTE]

Kraków nie wysyła, ale jeśli córka będzie na 'wykazie Młodych Prezenterów' to wszystko jest ok i jest przyjęta :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym serdecznie zaprosić wszystkie cioteczki na bazarek na rzecz kociaków, które znajdują się pod opieką Fundacji AFN. Bazarek odbędzie się w niedzielę 26.06 na ulicy Brzozowej 15 w Pracowni Cafe&Pub w Krakowie. Link do wydarzenia na facebooku: [URL]http://pl-pl.facebook.com/event.php?eid=133940210016721[/URL] Nie jestem pewna czy będzie można wejść z psem, ale jeśli ktoś będzie bez psiaka i będzie miał ochotę pomóc troszkę Fundacji AFN to zapraszamy od godziny 12-18 :)

Link to comment
Share on other sites

My dziś z prędkością światła (no prawie ;) ) prezentujemy wyniki i zdjęcia z konkurencji finałowych - oczywiscie dnia pierwszego:
[URL="http://www.podajlape.pl/aktualnosci/268/XV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Krakowie-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-25-06-2011.php"]www.podajlape.pl/aktualnosci/268/XV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Krakowie-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-25-06-2011.php[/URL]

Zainteresowanych zapraszam do oglądania. Zwycięzcom i wszystkim zadowolonym gratulujmy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...