Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fiolka_130']a jak jest w krakowie z wejściem na wystawe z psem niewystawianym?[/QUOTE]

przeczytałam cały regulamin wystaw i tam nic nie ma, że nie można wchodzić z psem NIEzgłoszonym (pisze tylko ze nie mozna wejść z psem jesli nie przeszedł kontroli wet. przy wejscieu na wystawę)

wiec jak to w końcu jest ? [SIZE=1](dlaczego nie mozna wchodzić z niezgloszonymi psami???)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szysz']Właśnie, jak z potwierdzeniem wpłaty/potwierdzeniem przyjęcia psa, ma ktoś coś takiego?[/QUOTE]
Ja dostałam odrazu po zapłaceniu;-) Płaciłam na Poczcie polskiej:lol:
[quote name='Merrick']Ja we wtorek opłaciłam wystawę i drżę z niepokoju czy wszystko zrobiłam jak trzeba. Zawszę za wystawy płacę na poczcie przekazem. Drukarkę mam ale od roku jest ona wyłącznie atrapą więc po prostu na pocztowym blankiecie przekazu pieniężnego przepisałam wszystko tak samo jak było na tym do wydrukowania. Sprawdziłam 5 razy czy aby nie przekręciłam jakiejś literki, cyferki itd. Zobaczymy co będzie dalej...[/QUOTE]
Ja zrobiłam dokładnie tak samo, bo tez nie mam drukarki;-) Dostałam potwierdzenie oraz prośbę o weryfikację, czy wszystko jest ok. I mam psy w wykazie na ich stronie;-):multi: Bez jakichkolwiek problemów;-)

Link to comment
Share on other sites

Widzieliście? Yorkshire biewery są zgłoszone na wystawie w Krakowie.
Czyżby FCI je też uznało jak DON'ki?
[url]http://www.forum.pfk.org.pl/viewtopic.php?f=19&p=2493[/url]
Tutaj użytkownik Migotka pisze o grupie XI, istnieje taka w ZKwP?
Nie wiedziałam o tym. :)

Myślałam, że ZKwP toleruje tylko rasy uznane przez FCI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Widzieliście? Yorkshire biewery są zgłoszone na wystawie w Krakowie.
Czyżby FCI je też uznało jak DON'ki?
[url]http://www.forum.pfk.org.pl/viewtopic.php?f=19&p=2493[/url]
Tutaj użytkownik Migotka pisze o grupie XI, istnieje taka w ZKwP?
Nie wiedziałam o tym. :)

Myślałam, że ZKwP toleruje tylko rasy uznane przez FCI.[/QUOTE]

Jest taki przepis, że jeżeli któryś z krajów członkowskich lub stowarzyszonych rejestruje na forum krajowym jakąś rasę, to wszystkie pozostałe kraje również nie mogą odmówić rejestracji. Tak było z kolorowym bolończykiem, który poprzez Czechy znalazł się w Polsce. Te biewery pochodzą z Ukrainy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiolka_130']a jak jest w krakowie z wejściem na wystawe z psem niewystawianym?[/QUOTE] jak dotąd z pieskami nie wystawianymi był problem z wejściem , ale zdarza sie że wejść można , czasem bardziej czasem mniej "legalnie":) . Na pewno nie przejdzie żaden piesek nie posiadający aktualnych szczepień , nawet ten wystawiany . Mozna próbowac .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...