Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

Kurcze a ja mam same problemy z tym systemem.Najpierw nie mogłam zgłosic psa więc po kilka razy powtarzałam tą czynność i odpisali że jest zgłoszona więc kasę wysłałam wczoraj i nie dostałam potwierdzenia i sie trochę martwię:( a dzisiaj chciałam wprowadzić dane 2 psa i zarejestrować go i za Chiny nie wiem jak to zrobić

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ppx']Mam prośbę, mogłabym wpisać psa kogoś z Was, tylko do wpisania na MP, aż znajdę go sobie?
Do dzisiaj można się zgłaszać i po prostu nie mam co tam wpisać, chodzi mi tylko o wpisanie, żeby coś na razie było, nie do 'wykorzystania' Junior Handlingu (tylko do wpisania w formularz), no chyba, że ktoś z Was ma psiaka do 'użyczenia' to byłoby bardziej super. :)[/QUOTE]

Jak cchesz, mogę Ci dac sukę na MP (będziesz oryginalna, bo z taką rasą nikt nie pójdzie) suka chodzi z innymi, jest po OBI a w ogóle champion :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Ale i ten system jest do pogryzenia :-)
Teoretycznie zarejstrowałam, kasę wysłałam, ale caly czas widnieję jako niezarejestrowana ? albo ja czytać nie umiem[/QUOTE]

niezarejestrowana tzn? jak wchodzisz na [url]www.wystawpsa.pl[/url] to możesz być niezarejestrowana/niezalogowana, ale logujesz się i już, nie widzę tu problemu. Chyba, że chodzi o coś innego...

A mi nie przyszło potwierdzenie jeszcze ani od zk kraków, ani od wystawpsa? Oo Wczoraj tylko dostałam od dotpay'a ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx'][b]Panienkabubu[/b], [b]Itske[/b] ja chyba jednak rezygnuję z Krakowa. :<
Będzie może któraś z Was w Lublinie :) ?[/QUOTE]

My też nie :-)

Panienkabubu - chodzi mi o to, że sytem nie pokazuje mnie jako osoby zarejestrowanej tylko po zalogowaniu uprzejmie mi proponuje "zarejestruj" - jakby cały czas namawia mnie do tej rejestracji :-), z dop też dostalam potwierdzenie

chętnie znowu obejrzę Twoje pięknoty :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']My też nie :-)

Panienkabubu - chodzi mi o to, że sytem nie pokazuje mnie jako osoby zarejestrowanej tylko po zalogowaniu uprzejmie mi proponuje "zarejestruj" - jakby cały czas namawia mnie do tej rejestracji :-), z dop też dostalam potwierdzenie

chętnie znowu obejrzę Twoje pięknoty :-)[/QUOTE]

Ooooooooooooooo skąd ja to znam ????
Przemiła Pani poradziła mi zmianę systemu w moim kompie ;)
Musisz niestety sprawdzić z innego komputera, od koleżanki przechodzę bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Panienkabubu - chodzi mi o to, że sytem nie pokazuje mnie jako osoby zarejestrowanej tylko po zalogowaniu uprzejmie mi proponuje "zarejestruj" - jakby cały czas namawia mnie do tej rejestracji :-), z dop też dostalam potwierdzenie[/QUOTE]

Ja mam identycznie :) Ale chyba wszystko jest wszystko jest ok, i dobrze zgłoszone - mam nadzieję. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja dla pewności - bo na trzy psy przyszło mi potwierdzenie wpłaty i przyjęcia na wystawę - a na czwartego, który ma inną właścicielkę dostałam tylko potwierdzenie wpłaty - zadzwoniłam dziś i miła pani sprawdziła od razu w systemie. Tym sposobem mamy wszystkie cztery piesy przyjęte :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Ja dla pewności - bo na trzy psy przyszło mi potwierdzenie wpłaty i przyjęcia na wystawę - a na czwartego, który ma inną właścicielkę dostałam tylko potwierdzenie wpłaty - zadzwoniłam dziś i miła pani sprawdziła od razu w systemie. Tym sposobem mamy wszystkie cztery piesy przyjęte :D[/QUOTE]

Mi przyszło potwierdzenie wpłaty (od systemy dotpay), a przyjęcia na wystawę nadal nie mam... :placz: (zgłaszałam sie na mp, no ale... :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Pomocy (!!!), zgłosiłam się (chyba?) do Krakowa. Wpisałam dane i mam: 'dane użytkownika' i 'listę młodych prezenterów' (i tam wprowadzona ja). Ani mnie ten system o dzień nie spytał w jakim chcę brać udział w MP, ani te płatności DotPay mi się nie ukazały... Co mam z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...