Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Czy jedzie ktoś z W-wy na sobote i mógłby zabrać kontenerek z nieduża suczką?
Oczywiście odpłatnie.


Pzdr.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/page1556"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/QUOTE]
Lub w niedziele.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się dowiedziałem znajomi zgłosili 2 psy na wystawę , opłatę przelali na konto 200zł
i dostali emal; że tylko jeden pies został zapłacony..
Jestem po rozmowie w z panią ze związku w Krakowie, dowiedziałem się że to jest nagminne..
to czysty meksyk..
dla mnie złodzieje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']jak dla mnie ten system zglaszania na wystawe jest beznadziejny i tak jak Arci uwazam ze troche za duzo wymagaja
do tego login i haslo?? [B]chyba owy portal ma zamiar zawładnąć polskimi wystawami[/B][/QUOTE]
Kto wie, co nas czeka w przyszłości...

[quote name='Miawko']A ja się bezproblemowo zgłosiłam, zdążyłam już też podyskutować z twórcami portalu o kilku brakujących moim zdaniem opcjach - jak choćby możliwości wylogowania się. Według administratora portalu nasze dane mają być wykorzystywane:
"Dane użytkownika są przekazywane tylko i wyłącznie, jak jest to określone w oświadczeniu użytkownika, w celu zamieszczenia ich w katalogu, na stronie internetowej oraz dokumentacji wystawowej."
A więc wszelkie inne użycie podlega karze sądowej...
Co do systemu DotPay, jest on dość często używany przez sklepy internetowe, więc jeśli ktoś czasem robi zakupy przez internet zapewne nie będzie miał z tym problemu.
Jak dla mnie wszystko było proste, łatwe i przyjemne - [B]jedyny zgrzyt, to fakt, że nie pozostawiono nam żadnego wyboru [/B]:/[/QUOTE]
O, i to mi się nie podoba.
Bo - uwierzcie - są jeszcze w PL rodziny, które nie mają internetu w domu. I dlaczego taka dyskryminacja? Uważam, że każda sprawa o to w polskich sądach, to sprawa wygrana.

[quote name='arci']Właśnie się dowiedziałem znajomi zgłosili 2 psy na wystawę , opłatę przelali na konto 200zł
i dostali emal; że tylko jeden pies został zapłacony..
Jestem po rozmowie w z panią ze związku w Krakowie, dowiedziałem się że to [B]jest nagminne..[/B]
to czysty meksyk..
dla mnie złodzieje..[/QUOTE]
No to po co wchodzić w układy z tym Dotpay? Ktoś ma wygodę, ktoś ma pieniądze, a my - nerwy....

Pzdr.
[INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Ja także otrzymałam po zgłoszeniu i wybraniu sposobu zapłaty maila z potwierdzeniem a po wpłaceniu kolejnego :
[quote name='arci']
Mam pytanie czy ktoś z was dostał potwierdzeni opłaconego psa?[/QUOTE] tak , ja dostałam potwierdzenie mailem:

Wystawpsa.pl

Wiadomość dla użytkownika : XXXXX XXXXXX

Twój pies został zatwierdzony na wystawę Kraków - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (Kraków) 2011-06-25 - 2011-06-26
Nazwa psa Status
XXXXXXX XXXXXX XXXXXX Zatwierdzony!

Link to comment
Share on other sites

Więc proponuje dzwonić i stanowczo domagać się pieniędzy..
Moi znajomi wycofali psy z tej wystawy i jestem po burzliwej dyskusji z firmą..
żądanie zwrotu pieniędzy ..
jak nie to sprawę kierujemy do sądu za oszustwa..

życzę powodzenia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arci']Więc proponuje dzwonić i stanowczo domagać się pieniędzy..
Moi znajomi wycofali psy z tej wystawy i jestem po burzliwej dyskusji z firmą..
żądanie zwrotu pieniędzy i dany czas 24h na realizację ..
jak nie to sprawę kierujemy do sądu za oszustwa..
Opisałem całą sytuację z tą wystawą do zarządu w warszawie czekamy na odpowiedz
życzę powodzenia..[/QUOTE]

Nikt nikogo do niczego nie zmusza a robisz z tego aferę jakby nie wiadomo co się stało. Nie zgłaszaj wiecej do Krakowa i juz i nie siej paniki i niepotrzebnego chaosu. Jakos kilkaset zgłoszeń już jest więc nie jest tak źle jak ty to starasz sie opisać...........

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam, Pani moją sprawę kojarzyła i uprzejmie poinformowała, że zostanie rozwiązana, jak szef wróci w przyszłym tygodniu z urlopu. Nie spotkałam się zarówno wtedy kiedy miałam problem ze zgłoszeniem, jak i teraz z wycofaniem z niekompetencją tych osób. Zawsze miło służyli pomocą i byli cierpliwi mimo (na pewno) wielu pozostałych telefonów.

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłosiłam dawno temu Baldura, ale tam gdzie pisze ''wystawy w których pies bierze/brał udział'' mam wciąż napisane że Baldur nie bierze udziału w żadnej wystawie. Myślałam że będzie tam wpisana wystawa w Krakowie. Stwierdziłam że jak tak to olewam tę wystawę. Nie dostałam żadnego potwierdzenia zgłoszenia na maila itp. Minął cały miesiąc i...dostałam wiadomość że mają zgłoszenie Baldura i proszą o jak najszybszą opłatę. Cieszę się że jednak udało mi się zgłosić ale strasznie zamieszane to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewna na 100% ale podobno są przyjmowane zgłoszenia za pośrednictwem oddziału, zapraszam wszystkich wahających się do podjęcia kroków w celu pokazania swoich pupili :)
Wystawa jak co roku powinna być udana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']ja będę tylko jako handler i fotograf, stwierdziłam że skoro takie to wszystko skomplikowane to wolę nie ryzykować i nie zgłosiłam swojego futra[/QUOTE]

Ja problemu z takim sposobem zgłaszania nie widze , owszem jest to cos nowego , ale decydując sie na wystawę akceptuje sie regulamin. Tak do tego podeszłam i żadnych problemów nie miałam ani ze zgłoszeniem ( chociaz robiłam to 2 razy zanim udało mi sie dobrnąc skutecznie do końca) ani tez z opłata . Pies zgłoszony , przyjety i opłacony , a to że wymogiem jest opłacenie wczesniej to w sumie chyba korzyści z tego sa nawet dla nas wystawców , chocby to ,że w dniu wystawy "bajzel" bedzie mniejszy :)

[quote name='aneta']....
Wystawa jak co roku powinna być udana :)[/QUOTE] i tez mam taka nadzieję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arci']Więc proponuje dzwonić i stanowczo domagać się pieniędzy..
Moi znajomi wycofali psy z tej wystawy i jestem po burzliwej dyskusji z firmą..
żądanie zwrotu pieniędzy ..
jak nie to sprawę kierujemy do sądu za oszustwa..
życzę powodzenia..[/QUOTE]
Może ta firma Dotpay (czy jakoś tak) nie przewidziała, że ktoś będzie wycofywał psa... Mnie jakos odeszła ochota w tym roku na Kraków i podjełam decyzję. Nie jadę do Krakowa w tym roku.
Nie lubię, jak ktoś mnie zmusza do takiego a nie innego sposobu wysyłania zgłoszenia.
ale to moje zdanie.
Jestem za to ciekawa, jak to będzie w przyszłym roku:)

[quote name='Marchewkowy']ja będę tylko jako handler i fotograf, stwierdziłam że skoro takie to wszystko skomplikowane to wolę nie ryzykować i nie zgłosiłam swojego futra[/QUOTE]
Dobra decyzja:) U mnie podobnie, z tym, że nie jadę jako fotograf ani jako handler. Nie jadę w ogóle:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']radze poczytac ze zrozumieniem na czym polegaja platnosci w tym systemie !! to rowniez platnosci w banku czy na poczcie !!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

a ja mam z nimi niemiłe skojarzenia, bo raz płaciłam abonament i omyłkowo opuściłam jedną literę w tytule wpłaty. przelewu nie przyjeli, został odrzucony, ale pobrali 2zł opłaty za to, że przelew nie poszedł i pieniądze wróciły na moje konto pomniejszone o tę kwotę

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
Mam nadzieje zapisać się na wystawę z szczeniakiem, powiem tylko tyle że zmuszanie ludzi do opłat i zgłoszeń jedną jedyną możliwością to naprawdę tylko w Polsce może wystąpić. Przewidziałam sobie wydanie 50zł za szczeniaczka a tu nagle + 10 zł za dot pay, no można się wściec ktoś możne powiedzieć że to tylko 10 zeta ale wkurzają mnie wszelkie nie skalkulowane wydatki, tym bardziej że nie potrzebuje tego konta na dot payu do niczego innego M-bank mi wystarcza. Na dodatek myślałam że to wszystko prosta sprawa i opłatę wysyłam dzisiaj a tu hasło z dot paya rejestracja nastąpi w ciągu 48 godzin czyli 10zeta poszlo nie powiem gdzie a ja na wystawę nie pojadę:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puszito']Witam wszystkich
Mam nadzieje zapisać się na wystawę z szczeniakiem, powiem tylko tyle że zmuszanie ludzi do opłat i zgłoszeń jedną jedyną możliwością to naprawdę tylko w Polsce może wystąpić. Przewidziałam sobie wydanie 50zł za szczeniaczka a tu nagle + 10 zł za dot pay, no można się wściec ktoś możne powiedzieć że to tylko 10 zeta ale wkurzają mnie wszelkie nie skalkulowane wydatki, tym bardziej że nie potrzebuje tego konta na dot payu do niczego innego M-bank mi wystarcza. Na dodatek myślałam że to wszystko prosta sprawa i opłatę wysyłam dzisiaj a tu hasło z dot paya rejestracja nastąpi w ciągu 48 godzin czyli 10zeta poszlo nie powiem gdzie a ja na wystawę nie pojadę:([/QUOTE]
:crazyeye:ale o czym Ty piszesz? Wczoraj weszłam na stronę podaną w linku na stronie zkwp Kraków - założyłam konto, wpisałam psy, zapłaciłam...beż żadnego czekania 48 godzin i bez żadnej opłaty 10zł....
Jedyny minus, to to, że system wołał o skany dyplomów, które już były wgrane na ich serwer...nawet podwójnie. Zadzwoniłam, sprawdzili - wszystko jest ok.
Jak zgłasza psa na wystawę w UK, to także przez podobny system i jakoś nikt nie marudzi - musimy się tylko przyzwyczaić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Witam wszystkich
Mam nadzieje zapisać się na wystawę z szczeniakiem, powiem tylko tyle że zmuszanie ludzi do opłat i zgłoszeń jedną jedyną możliwością to naprawdę tylko w Polsce może wystąpić. Przewidziałam sobie wydanie 50zł za szczeniaczka a tu nagle + 10 zł za dot pay, no można się wściec ktoś możne powiedzieć że to tylko 10 zeta ale wkurzają mnie wszelkie nie skalkulowane wydatki, tym bardziej że nie potrzebuje tego konta na dot payu do niczego innego M-bank mi wystarcza. Na dodatek myślałam że to wszystko prosta sprawa i opłatę wysyłam dzisiaj a tu hasło z dot paya rejestracja nastąpi w ciągu 48 godzin czyli 10zeta poszlo nie powiem gdzie a ja na wystawę nie pojadę[/quote]
Wchodząc w płatność on-line macie taki wybór możliwości wpłacenia pieniędzy, że naprawdę lepiej być nie może ;) Łącznie z możliwością wydruku najprostszego przekazu bankowego/pocztowego, nie trzeba od razu korzystać z dot-pay'a.

Moje maleńkie dziecko zgłoszone, pierwszy raz w klasie szczeniąt już będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...