Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

[quote name='aneta']Z systemem zgłoszeniowym są po prostu jaja !

3 dni temu przyjęło moją rejestrację .... ale skonczyło się na wstukaniu moich danych w system ! Ciągle żądało logowania i ... przekierowywało na ... zaloguj się ponownie/zarejestruj się (!)
Efekt ?
Os kilku dni jak psa nie mogłam zgłosić tak nie mogę -(

Hasło i e-mail są prawidłowe bo na "zmień hasło" grzecznie mi przysyła nowe dane na mój email z podaniem zmiany i ... stoję od 3 dni w miejscu.

Jeżeli jest więcej takich osób które nie mogą zgłosić psa nie z własnej winy (a słyszę że niestety mają ludzie problemy) to będzie ciekawy bilans po zamknięciu katalogu ...[/QUOTE]


Zamiast zalić się wystarczyło zadzwonić pod nr 124159710 i wyjaśnić swój problem,

"Zły to ptak co własne gniazdo kala"
i jeszcze jedno :

"każda pliszka swój ogonek chwali" a nie odwrotnie.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']A czy mógłby m ktoś napisać, w jakie dni sa jakie grupy? Nie mogę się do tego dokopać a to dość istotne..[/QUOTE]
Mc, na rozpisce sędziowskiej przy grupie masz dzień :) [url]http://republika.pl/taksoft/ZKwP-Krakow/CACIB/Cacib_2011_sedziowie.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Mc, na rozpisce sędziowskiej przy grupie masz dzień :) [url]http://republika.pl/taksoft/ZKwP-Krakow/CACIB/Cacib_2011_sedziowie.htm[/url][/QUOTE]

O Dżizas, ślepota nie boli :D Nastawiłam wzrok na szukanie samej rozpiski Sobota: grupy X Y Z, Niedziela: grupy A B C D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chein']Wiem, że do wystawy jeszcze dużo czasu, ale poszukuję psa do konkursu Młodego Prezentera. Byłaby możliwość "pożyczenia" psa od kogos? Proszę, o w miarę mozliwości szybką odpowiedź.[/QUOTE]

Także psa szukam! Obojętnie który dzień i jaka rasa! ;) Proszę o kontakt! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pofatygowałem się aby przeczytać regulamin portalu na którym zgłaszamy nasze psiaki na stronie.
Nie mamy wyjścia portal zmusza nas do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych ,
no i zaznacza sobie możliwość wpłaty tylko u nich..i na ich konto a nie na konto związku.
Zadzwoniłem do Krakowa i pani w związku nie widzi problemu..
a co mają zrobić Ci co nie mają e-konta.. albo internetu..Nawet w swoim związku nie można opłacić wystawy.. Moim zdaniem dyskryminacja..
nie wiem czy warto jechać na te wystawę .. to jakaś paranoja..

Link to comment
Share on other sites

W dniach 25-26.06.2011 podczas wystawy międzynarodowej w Krakowie, odbędzie się zbiórka próbek do wysyłki do Optigenu - wszystkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ:
[url]http://optigen.novascotia.pl/index.php[/url]

Co ważne - pobór krwi przez weterynarza, popołudniu i wieczorem po wystawie, w lecznicy, nie ma możliwości dowozu próbek, płatne na miejscu, gotówką, w złotówkach po aktualnym kursie bankowym. Weterynarz wypełnia formularz, wysyłka FedExem.

Pytania mozna kierować pod adres [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arci']Pofatygowałem się aby przeczytać regulamin portalu na którym zgłaszamy nasze psiaki na stronie.
Nie mamy wyjścia portal zmusza nas do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych ,
no i zaznacza sobie możliwość wpłaty tylko u nich..i na ich konto a nie na konto związku.
Zadzwoniłem do Krakowa i pani w związku nie widzi problemu..
a co mają zrobić Ci co nie mają e-konta.. albo internetu..Nawet w swoim związku nie można opłacić wystawy.. Moim zdaniem dyskryminacja..
nie wiem czy warto jechać na te wystawę .. to jakaś paranoja..[/QUOTE]

Można wydrukować blankiet i zapłacić na poczcie.

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem tego jeszcze ale się dowiem..
nie powinniśmy mieć zaufania to takiej strony gdzie zmusza się nas danego konta..a serwer rości sobie prawa do naszych danych..
Ja przeżyłem wyczyszczenie konta bankowego i wiem jak to jest..
nie życzę nikomu...
Związek Krakowski poinformował mnie że zrobiono to dla tego że wystawcy nie płacą za wystawy i oni muszą dopłacać..
tylko ciekawe z czego ?
Sami odpowiedzcie sobie na to jak nas tam się traktuje..

Link to comment
Share on other sites

Wszelkie uwagi na temat problemów najlepiej zgłaszać pisemnie do Biura Oddziału - po to aby w przyszłym roku obyło się bez nich.
Co do tych co nie zapłacili, Białystok rozwiązał sprawę drastycznie - na stronie oddziału widnieje oficjalna czarna lista ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Wszelkie uwagi na temat problemów najlepiej zgłaszać pisemnie do Biura Oddziału - po to aby w przyszłym roku obyło się bez nich.
Co do tych co nie zapłacili, [B]Białystok rozwiązał sprawę drastycznie - na stronie oddziału widnieje oficjalna czarna lista[/B] ...[/QUOTE]
Nie drastycznie, a skutecznie:)

Pzdr.
[U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/page1556"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

Czy jedzie ktoś z W-wy na sobote i mógłby zabrać kontenerek z nieduża suczką?
Oczywiście odpłatnie.


Pzdr.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/page1556"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A ja się bezproblemowo zgłosiłam, zdążyłam już też podyskutować z twórcami portalu o kilku brakujących moim zdaniem opcjach - jak choćby możliwości wylogowania się. Według administratora portalu nasze dane mają być wykorzystywane:

"Dane użytkownika są przekazywane tylko i wyłącznie, jak jest to określone w oświadczeniu użytkownika, w celu zamieszczenia ich w katalogu, na stronie internetowej oraz dokumentacji wystawowej."

A więc wszelkie inne użycie podlega karze sądowej...
Co do systemu DotPay, jest on dość często używany przez sklepy internetowe, więc jeśli ktoś czasem robi zakupy przez internet zapewne nie będzie miał z tym problemu.
Jak dla mnie wszystko było proste, łatwe i przyjemne - jedyny zgrzyt, to fakt, że nie pozostawiono nam żadnego wyboru :/

Link to comment
Share on other sites

No i o tym mowa..
Nie wiem czy powinni zajmować się zgłoszeniami psów na wystawę..
Nawet kolorów wszystkich nie mieli , musiałem dzwonić i nalegać na wstawienie kolorów które występują w rodowodach bo nie każdy jest Rudy ..
co nie było łatwe..
Mam pytanie czy ktoś z was dostał potwierdzeni opłaconego psa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...