Jump to content
Dogomania

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB Kraków 25-26.06.2011


Mona

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam prośbę, mogłabym wpisać psa kogoś z Was, tylko do wpisania na MP, aż znajdę go sobie?
Do dzisiaj można się zgłaszać i po prostu nie mam co tam wpisać, chodzi mi tylko o wpisanie, żeby coś na razie było, nie do 'wykorzystania' Junior Handlingu (tylko do wpisania w formularz), no chyba, że ktoś z Was ma psiaka do 'użyczenia' to byłoby bardziej super. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KW.']Potwierdzenie podobnież ma przyjść wtedy kiedy wpłata zostanie zaksięgowana ;) Też czekamy ;)[/QUOTE]

Aha, dziękuję. ;)

[quote name='Ppx']Mam prośbę, mogłabym wpisać psa kogoś z Was, tylko do wpisania na MP, aż znajdę go sobie?
Do dzisiaj można się zgłaszać i po prostu nie mam co tam wpisać, chodzi mi tylko o wpisanie, żeby coś na razie było, nie do 'wykorzystania' Junior Handlingu (tylko do wpisania w formularz), no chyba, że ktoś z Was ma psiaka do 'użyczenia' to byłoby bardziej super. :)[/QUOTE]

O, widze że będziesz startować? :multi: Jeśli Ci nikt z dogomanii nie pożyczy psa, to popisz do hodowli :) Masz jeszcze czas...

Ze strony oddziału:
[QUOTE]Informujemy, że przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 28.05.2011 - sobota włącznie. Opłata za wystawy do 28.05.2011 jak za I termin (bez zmian)[/QUOTE]

:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Mam prośbę, mogłabym wpisać psa kogoś z Was, tylko do wpisania na MP, aż znajdę go sobie?
Do dzisiaj można się zgłaszać i po prostu nie mam co tam wpisać, chodzi mi tylko o wpisanie, żeby coś na razie było, nie do 'wykorzystania' Junior Handlingu (tylko do wpisania w formularz), no chyba, że ktoś z Was ma psiaka do 'użyczenia' to byłoby bardziej super. :)[/QUOTE]

W jaki dzień jesteś?
Mam Bernardynkę, która brała już udział w JH i dobrze sobie radziła ;) Problemy są tylko przy zmianach stron, bo to jednak duży pies.
Daj znać, jak jesteś zainteresowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']W jaki dzień jesteś?
Mam Bernardynkę, która brała już udział w JH i dobrze sobie radziła ;) Problemy są tylko przy zmianach stron, bo to jednak duży pies.
Daj znać, jak jesteś zainteresowana.[/QUOTE]
W jaki dzień będziesz? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']:crazyeye:ale o czym Ty piszesz? Wczoraj weszłam na stronę podaną w linku na stronie zkwp Kraków - założyłam konto, wpisałam psy, zapłaciłam...beż żadnego czekania 48 godzin i bez żadnej opłaty 10zł....
Jedyny minus, to to, że system wołał o skany dyplomów, które już były wgrane na ich serwer...nawet podwójnie. Zadzwoniłam, sprawdzili - wszystko jest ok.
[B]Jak zgłasza psa na wystawę w UK, to także przez podobny system i jakoś nikt nie marudzi - musimy się tylko przyzwyczaić ;)[/[/B]QUOTE]
Oj, Cockermanko, wcale nie musimy się przyzwyczajac. Pamiętaj o tym, że naprawdę nie wszyscy mają internet, komputery w domu... A juz o zgłaszaniu psa do UK na wystawę to nawet nie marzą.
Aby była jasność - ja MAM komp w domu i umiem się nim posługiwac:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

System sam w sobie jest wygodny - wpisujesz dane psów,które możesz w dowolnym czasie uzupełniać np. o nowe tytuły - a potem tylko zgłaszasz na poszczególne wystawy, bez konieczności każdorazowego wpisywania danych psa.
Ale fakt, że np. nie ma możliwości zgłoszenia systemem tradycyjnym czyli przez macierzysty oddział może być utrudnieniem. Choć z drugiej strony..."dla chcącego nic trudnego".
Trzeba też popatrzeć od strony oragnizatora...skoro tylu wystawców zgłasza psy, po czym nie przyjeżdża i nie opłaca...tyle,że jak zwykle skutki niefrasobliwości innych spadają na tych porządnych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']System sam w sobie jest wygodny - wpisujesz dane psów,które możesz w dowolnym czasie uzupełniać np. o nowe tytuły - a potem tylko zgłaszasz na poszczególne wystawy, bez konieczności każdorazowego wpisywania danych psa.
Ale fakt, że np. nie ma możliwości zgłoszenia systemem tradycyjnym czyli przez macierzysty oddział może być utrudnieniem. Choć z drugiej strony..."dla chcącego nic trudnego".
Trzeba też popatrzeć od strony oragnizatora...skoro tylu wystawców zgłasza psy, po czym nie przyjeżdża i nie opłaca...tyle,że jak zwykle skutki niefrasobliwości innych spadają na tych porządnych...[/QUOTE]
Zajrzyj, jak sobie z tym problemem poradził np. Białystok:) Bez napinki, bez przypominania itp., ale skutecznie!
I chyba Bratysława czy jeszcze ktoś inny tez mają swoją "czarną listę".
Na pewno Austria. Jeżeli masz zaległości finansowe w stos. do ich Organizacji, nie masz szans wystawić psa, zanim nie uregulujesz tej wiszącej kwoty. I sa bardzo zdyscyplinowani pod tym względem, serio:)

Z drugiej strony, niby po co mam się napinać i denerwować przy zgłaszaniu psów, że coś jest nie tak, że Ktoś mnie do czegoś zmusza. Wybieram - na spokojnie - inna wystawę i po problemie.
Bo to, ile osób zgłosi, ile przyjedzie i czy będa zadowoleni, to juz nie mój problem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja we wtorek opłaciłam wystawę i drżę z niepokoju czy wszystko zrobiłam jak trzeba. Zawszę za wystawy płacę na poczcie przekazem. Drukarkę mam ale od roku jest ona wyłącznie atrapą więc po prostu na pocztowym blankiecie przekazu pieniężnego przepisałam wszystko tak samo jak było na tym do wydrukowania. Sprawdziłam 5 razy czy aby nie przekręciłam jakiejś literki, cyferki itd. Zobaczymy co będzie dalej...

Link to comment
Share on other sites

[B]Miawko [/B]zezarło mi 10 zeta za pierwszą rejestrację na dotpay ale ja ćwok komputerowy jestem no to może cos przeoczyłam ale w regulaminie tez jest napisane ze 10zeta jest opłaty za rejestracje na dopay???
[B]Cockermanka[/B] udogodnienia ależ owszem uwielbiam je. Rejestracja przez neta super sprawa, wysyłanie skanów dla mnie tez ok bo mam dostęp do takiego sprzętu ale nie powinno się wprowadzać takich zasad z całkowitym wykluczeniem innych mozliwości to coś jak denominacja nikt nie zabrał nam starej kasy i wprowadził nowej bo byłby bigos i tyle. No i świadcząc po wpisach na forum bigos jest! Bo to sie system zaciął bo takie maśloki jak ja dały się naciągnąć na 10zeta itp. Mnie wkurzyło to że sobie nie mogłam tego przelac zwykłym transferem Mbank tylko się namęczyłam z tym DOTpayem i to dla mnie żadne udogodnienie.

Link to comment
Share on other sites

puszito,
coś faktycznie dziwnego się stało, bo mi się nigdy nie zdarzyło płacić za wykorzystanie dotpay lub jakiegokolwiek innego systemu bezpiecznych przelewów przez internet, a sklepy internetowe to moje główne miejsce zakupów. Zawsze koszt tych operacji ponosi sklep, w tym wypadku chyba właściciel portalu "wystaw psa"... Ciężko mi powiedzieć co się u Ciebie stało nie widząc ekranu Twojego komputera, ale coś raczej poszło nie tak.

Ale zmieniając temat.
Byłaś w końcu w stanie zgłosić psa na wystawę?

Link to comment
Share on other sites

Udało, rejestracja na stronie wystaw psa nie była jakoś problematyczna, może dlatego że ja nie wysyłałam skanów żadnych bo moja sunia jeszcze nie ma rodowodu jest w klasie szczeniąt. Ale miałam pietra po przeczytaniu postów na forum, bo zgłaszałam psa 25, więc w ostatnim dniu. Potem za szczeniaka dać 150 zeta to troszku dużo. Przyszło mi potwierdzenie więc chyba ok.

Link to comment
Share on other sites

[B]Cennik[/B]


[B]Obsługa systemowa[/B]


NAZWA OPŁATA Pomoc techniczna Bezpłatnie Pomoc Biura Obsługi Klienta Bezpłatnie Integracja i prace programistyczne związane z wdrożeniem i dostosowaniem systemu płatności Bezpłatnie Program lojalnościowy dotpunkt.pl Bezpłatnie Powiadomienia SMS i e-mail Bezpłatnie Dyspozycja wypłaty środków na wskazany rachunek bankowy 1 PLN [B][COLOR=black]Aktywacja konta

[/COLOR][/B][COLOR=black]To jest u nich na stronie dot pay i ja to zapłaciłam przy rejestracji do serwisu[/COLOR][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][COLOR=black](ale możne ja coś pokiełbasiłam:(
[/COLOR] [B][COLOR=black]10 PLN (jednorazowo)


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puszito'][B]Miawko [/B]Mnie wkurzyło to że sobie nie mogłam tego przelac zwykłym transferem Mbank tylko się namęczyłam z tym DOTpayem i to dla mnie żadne udogodnienie.[/QUOTE]
Hmmm....płaciłam mTransferem, bez żadnych dodatkowych opłat - bezpośrednio ze strony wystawpsa.
Nie wiem, może miałam szczęście...?

Link to comment
Share on other sites

Ja jako osoba tępa spytam: co to jest DotPay?
[img]Zgłoszenia do konkursu „Młody Prezenter” prosimy przesyłać wraz ze zgłoszeniem psa/suki na wystawę. Udział w konkursie jest płatny i wynosi 20 zł/dzień[/img]
To chodzi o skan?

Link to comment
Share on other sites

Nie, chodzi o to żeby zalogować się na portalu [B]Wystawy Psów[/B] - [URL]http://www.wystawpsa.pl/user/login[/URL]
Następnie wybierasz z rozwijanego menu wystawę, w której będziesz uczestniczyć i podajesz swoje dane.
Później system powinien Cie przekierować na płatności gdzie możesz dokonać przelewu.
Niestety dalej Cię nie pokieruję, bo wolałabym sama siebie nie zgłaszać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...