Jump to content
Dogomania

Plagiat petycji, plakatów itd.


Anashar

Recommended Posts

[quote]Po przeczytaniu Waszych postów poprosiłam tate o przejrzenie. Ma do tego jakiś program, nie wiem dokładnie jaki, raczej z tego jestem noga. No i działa mi wszystko jak nalezy ;) Bez zmian.[/quote]
Wiesz, nigdy nie ma 100% pewności, że przy skanowaniu dysku program znajdzie wszystkie wirusy
[quote]Naprawdę sądzicie, że na onetowym, zwykłym blogu można zainstalowac wirusa który by dodatkowo infekował kompy które wejdą na stronę[/quote]
Generalnie też mi się wydaje, że blog na onecie jest na to krótko mówiąc zbyt "prymitywny", ale kto wie... ;]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam dostalam dzis takiego maila od onetu:
[quote]Witam,
zablokowaliśmy bloga
[URL="http://www.pies-ozzy.blog.onet.pl/"]www.pies-ozzy.blog.onet.pl[/URL] po Waszej interwencji . W tym moomencie musiałam
go odblokować, bo jego autor usunął z niego wszelkie treśći nie będące jego
autorstwa. Bardzo proszę obserwujcie tego bloga czy po moim odblokowaniu
nie wstawi znów Waszych plakatów. W razie czego czekam na znak
pozdrawiam
Dominika
redakcja OnetBlog - blog.onet.pl[/quote]
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]Kto[/B][B] jest autorem tego listu psa? To nie ktoś z DGM go napisał?[/B]

LIST PSA
„Nie dałeś mi czasu, abym mógł pokochac Cię bardziej. Nie dałes mi czasu, abym zdążył wypięknieć. Nie zagoiły się jeszcze moje stare rany - a juz zadałes mi nowe. Nie zaczęło się jeszcze nasze wspólne życie - a położyłeś mu kres... Czy nie byłem dostatecznie cierpliwy, łagodny, posłuszny ? Czy moja sierść nie była dostatecznie miękka dla Twej dłoni ? A może - nieopatrznie odwróciłem wzrok ? Patrzę na Ciebie teraz z Tęczowego Mostu. Wiesz - zanim wszechświat pękł na pól zdążyło pęknąć moje serce. Worek i sterta ziemi, ostatni obraz, ciemność, i nic więcej. To nie tak miało być, kiedy szukałem u Was ratunku. NIE TAK...”

Jeśli tak, to ten od bloga znowu chyba zapomniał zamieścić prawdziwego autora...



[B]ps. zobaczcie co jest w notce pod jego plakatem:[/B]

"Uwaga! Potrzebujemy wsparcia z waszej strony. Jeżeli moglibyście, prosimy wykonajcie własne plakaty na temat Ozzy'ego, prosimy aby widniał na nich adres naszej strony internetowej [URL="http://www.pies-ozzy.blog.onet.pl/"][COLOR=#0000ff]www.pies-ozzy.blog.onet.pl[/COLOR][/URL] ! Prosimy abyście rozwieszali je w miejscach publicznych, albo jako ulotki. Jeżeli wykonacie taki plakat, prosimy abyście zalinkowali go na stronie Imageshack.us i podali adres do tego plakatu w komentarzu pod tą notką. Za każdy plakat dziękujemy i obiecujemy, że postaramy się je opublikować."

Link to comment
Share on other sites

"List psa" to wiersz, pamiętam, że pojawił się w jednym ze "starszych" wątków na tem at Ozziego. Pamiętam też, że autorka godziła się na publikację na stronie poświęconej Ozziemu i na wykorzystanie go na plakatach, co dla odmiany "oprotestowała" Emir, twierdząc, że wiersz nie nadaje się na plakat.

Autorka nie była dogomaniaczką, była czyjąś znajomą.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli na onecie blogi o Ozzym cieszą się taką popularnością, należy to wykorzystać.:cool3: Może ktoś z Was założyłby tam również blog "słuszny ideologicznie" ;), z tekstami petycji, ulotkami, plakatami do pobrania, informacjami o akcji zbierania podpisów, z linkami do dogo i strony o Ozzym oraz wyjanieniami dotyczącymi innych blogów.

Link to comment
Share on other sites

Przesada :angryy:
A tu ktoś żywcem wziął wszystko ze stronki:
[URL]http://smierc-ozziego.blog.onet.pl/2,ID131614465,index.html[/URL]

Autor nawet nie przepisał wszystkiego, tylko dał odnośniki do podstron.

Z tymi blogami trzeba coś w końcu zrobić :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

To jest już naprawde bez komentarza!
Ktoś tu napisał ,albo mi się urojiło (xD) ,że to jest Żerowanie na śmierci Ozzyego.

Tak właśnie jest...

Nie wiem co powiedzieć...Z tej storny [url]www.pies-ozzy.blog.onet.pl[/url] dowiedziałam się o tej historii...okazało sie ,że to D**ki skończone!
Takie blogi ,owszem mogą być ,ale bez wiedzy autora?!
Zresztą...no właśnie...trzy kropki ,bo słów już brak...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Napisałem maila. Dałem czas do wtorku, a jeśli sie nie dostosuje to powiedziałem że sprawa idzie do sądu. Jeśli dzieciak ma choć troche oleju w głowie usunie wszystkie materiały z naszej strony. Jeśli nie - spróbujemy innych metod. Wykorzystał prace kilku osób, bez żadnej wzmianki o nas. A tego mu nie odpuścimy :mad: :mad: :mad: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja moge na swoim blogu opisac historie Ozzyego ,dać link do strony ozzy.dog.pl ,do tego forum?????????

takie pytanie : Czy ten banner to nie jest plagiat:
[IMG]http://republika.pl/blog_hq_3161067/3314784/tr/mordercy_zwierzat_nie_.gif[/IMG] Chyba nie ,bo sama go zrobiłam xD Ale chodzi o to czy to nie jets plagiat tych bannerów z Ozzym?
I czy ja moge robić bannery ze zdjęciami Ozzyego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...