Jump to content
Dogomania

Plagiat petycji, plakatów itd.


Anashar

Recommended Posts

Natknałem się na bloga który mnie zszokował :roll:
Najpierw notka, później petycja, a teraz także plakaty.


Ktoś przekopiował stąd plakaty, wymazał linka do strony o Ozzym, i zamiast tego wpisał adres bloga. Poprostu karygodne. To już jest duże złamanie praw autorskich, i mysle, że powinniśmy jakoś spróbować ddotrzeć do autora, żeby wykasował wszystko co tak bezczelnie skopiował i przerobił. Ktoś żeruje na komentach na sprawie Ozzy'ego, a na to nie możemy pozwolić :angryy:


Zobaczcie na plakaty, poprostu załosne przerobienie :roll:

[URL]http://pies-ozzy.blog.onet.pl/2,ID132859644,index.html[/URL]

A tu petycja, przekopiowana z DGM :roll:

[URL]http://pies-ozzy.blog.onet.pl/2,ID132738583,index.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam tam komentarze, ze jedyna oficjalna strona Ozziego jest nasza autorstwa Anashara czyli ozzy.dog.pl ale moje wpisy sie tam nie umieściły... Hmmm kasuja....
Trzeba poinformować Onet, że ktoś sie podszywa pod organizatorów i przywłaszczył sobie grafiki i bannery autorstwa dogomaniaków jak również layout strony autorstwa hes. i teksty autorstwa Kasi...

To pewnie jakieś dziecko, które chce byc w centrum zainteresowania... Piszmy do Onetu! Najlepiej wszyscy...

Link to comment
Share on other sites

Ja już pisałem i wkleiałem kilka razy to samo. Ale nie mogą tego olać.

Zobaczcie tu: [URL]http://ozzy.dog.pl[/URL]
Umieściłem newsa, z prośbą o jakieś namiary na autora, bo na blogu niczego nie ma. Może ktoś się odezwie. Oby, bo to może nam naprawdę zaszkodzic :roll:

ps.Moskva - layout jest pracą i moją i Hes ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']
ps.Moskva - layout jest pracą i moją i Hes ;)[/quote]

Wiem;)

Ja juz wysłałam. Muszą coś zrobić !!!
No normalnie bezczelnosć! Sie zbulwersowałam, sorry.
Musze odreagować: :2gunfire: :x :motz: :chainsaw: :evil: :snipersm: :mad: :boom:

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz napisałem do onetu 4 dni temu - do tej pory zero odzewu. Wtedy był layout i banner, z kodem na ich blog. Już wtedy mnie to zaniepokoiło. Więc nie liczcie na szybką odpowiedź... Ale jak tamci porozwieszają plakaty to nie bedzie za ciekawie. Teraz w nacie nie krążą linki z naszą strona, tylko z ich blogiem co pogarsza sytuacje :roll:


Racja Moskva, normalnie tylko iść i :2gunfire: :-x :motz: :chainsaw: :evil: :snipersm: :mad: :boom:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gudis']Czy siedziba Onetu jest w Poznaniu????[/quote]

z tego co wiem to w Krakowie na ul Starowislnej (a przynajmniej tam byla kiedys).
Grupa [B]Onet[/B] pl. S.A. [B]ul[/B]. [B]Starowiślna[/B] 48, 31-035 Kraków
tyle udalo mi sie znalezc...

nie pozwolmy zeby ktos sobie kosztem Ozziego robil darmowa reklame... to jest cos okropnego...
onet jak zwykle ma wszystko gdzies :angryy: :shake: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...