Jump to content
Dogomania

Szukamy właściciela zabitego whippet'a i borzoja - Wrocław i okolice


Magda

Recommended Posts

Witajcie!
Dostałam na maila wiadomość

"[FONT=Arial][SIZE=2]dostalismy zgloszenie[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]w lasku na opatowicach leza 2 psy , pojechalismy i oczom naszym ukazaly sie 2 charty[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]dlaczego do Was pisze ?[/SIZE][/FONT]
[COLOR=#000000][COLOR=#323232][FONT=Tahoma]-po pierwsze : jesli sa zastrzelone to chcialbym wiedziec kto strzela na terenie zabudowanym

-po drugie: jesli komus uciekly to ja jako wlasciciel chcialabym wiedziec czy moje psy zyja , czy tez sa juz martwe, przynajmniej nie zylabym nadzieja ze sie znajda

-po trzecie: jesli mieszkaly z wlascicielem ktory je zabil to licze na to ze zaczna dzwonic ludzie ktorzy poinformuja mnie ze znaja wlasciciela tych psow i ......... ze TO ON WLASNIE BIŁ JE CODZIENNIE i co z tego ze nie mam dowodow , ale bedzie wiedzial ze tak sie poprostu nie robi a gdy bedzie mial nastepne psy bede kontrolowac go codzinnie

- po czwarte chcialabym pokazac ludziom jakimi sa scierami, wyrzucajac psy jak smieci do rowu[/FONT][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#323232][FONT=Tahoma]jestem wsciekla, dopiero co zawiozlam je na sekcje , sa zamarzniete i dopiero jak calkiem odmarzną to je pokroja i sprawdzą jaka byla przyczyna zgonu, [B][U]tak czy inaczej moze macie informacje ze wlasnie takie psy komus zginęły we wroclawiu lub okolic ?[/U][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#323232][FONT=Tahoma][B][U]jutro dopiero sprawdze czy maja czipy"

"[/U][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Z patologiem bede rozmawiala po sekcji ktora jeszcze trwa, wiem tylko tyle ze u mniejszego psa nie znaleziono czipa i tatuazu , natomiast u psa duzego jest tatuaz ale bardzo niewyrazny I (lub L) 600 (lub 608 )"

Dostałam też w załączniku zdjęcia psów, ale zamieszczę na razie 2 - uprzedzam, że nie jest to miły widok.

[URL]http://img156.imageshack.us/img156/4035/borzoj.jpg[/URL]

[URL]http://img249.imageshack.us/img249/3515/whippet.jpg[/URL]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Plakaty byly już rozwieszane podobno - muszę jeszcze doczytać na stronie Świat Chartów, tam jest cały wątek poświęcony tej sprawie - jednak by móc poczytać trzeba się zarejestrować.

Ja proponuję zebrać grupę ok 50 ochotników z Wrocławia lub okolic, którzy chodziliby od domu do domu, w okolicy gdzie znaleziono psy.

Uważam, że plakaty można wywiesic raz jeszcze w całym Wrocławiu. Tylko czy sa zebrane pieniądze na nagrodę za informację o psach?

Zdaję sobie sprawę, że Wrocław jest ogromny, jednak psy takie jak borzoj i whippet zwracają na siebie uwagę otoczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...