Jump to content
Dogomania

RUDY pojechał do nowego domu! Koperek, Pidzej i wszyscy, których nie pomnę-DZIĘKUJĘ!


szmaja

Recommended Posts

Maxiu na dworcu super spokojny :) okazało się też, że nie jest przyzwyczajony do schodów :-? zaparł się i koniec. nie chciał nawet za chrupkiem iśc. Trochę się bałam, że go nie wsadzimy do pociągu, ale dał się wciągnąc... dosłownie...

Te schody to chyba kwestia obycia bo do samochodu tez nie chial wejsc , a dziś już poszło mu to sprawniej. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja jeździłam pociągiem przemytnikiem relacji Przemyśl - Szczecin, który zawsze był wypchany po brzegi. Zawsze wsiadałam na końcu, bo by mi psa pod pociąg wepchnęli co niektórzy :mad: No i siedzieliśmy na korytarzu , on jeszcze skulony pod moimi nogami, a i tak niektórzy mieli pretensje, że psy śmiem wozic...

Link to comment
Share on other sites

tutaj było jakieś 5 minut żeby się zapakowac. Na szczescie poszło dosyc sprawnie, znaczy odnalezienie się, przekazanie suni, później Maxia, dokumentów itd. Na szczescie pociąg odchodził z peronu bezpośrednio koło wejścia gdzie nie musiał po schodach isc bo byśmy pewnie nie zdązyli. :lol:

jeszcze trochę ponad godzinki...

Link to comment
Share on other sites

[B]Max dostarczony w całości do nowej pani:multi:[/B]

Miejsca dla nas oczywiście nie było, ludzi tyyyyyyyyle, posiedzieliśmy na korytarzu, ale ludzie chodzili w ta i spowrotem (jakby było po co...), myślałam, że w Warsie nam pozwolą gdzieś w kąciku usiąść, ale niestety. Dlatego też 2,5 h Max leżał, a ja stałam w tym no....przejściu..? tam, gdzie ciągle otwierają się te głośne drzwi i jest zimno, przy toalecie. Nic lepszego nie znalazłam. Swojej miejscówki nawet nie szukałam, bo nie umiem się z ludźmi kłócić. Podróż męcząca, ale nie znowu taka długa, Maksio prócz początkowego stresu bardzo grzeczny. Chwile grozy przeżyłam już w Warszawie, jak wszyscy wysiedli z pociągu, a Max postanowił zostać;) potraktowałam go ciut brutalnie, siłą trzeba było wyciągać, na peronie łapy mu się rozjechały, uderzył w dziewczynkę, której rodzice baaardzo mnie skrzyczeli, potem peron obsiusiany no i schody... ruchome- no way, więc nowa pani Maksa przyszła do mnie, pomóc w ciągnięciu go na dół...biedak... chyba mnie już nie lubi...piszczał strasznie ze strachu, ale udało się. Pani bardzo miła.

Dostałam 100 zł od La_pegazy i 40 zł od Enii. Razem wyszło coś ok. 180 zł, ale już jutro poskanuję bilety i wkleję, żeby nie było, dziś już padam a mój pies domaga się zabawy...

ale się rozpisałam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Przywitała się, poklepała Maksia i jus. Poprzednio miała dwa rasowe wilczarze irlandzkie, ktore podobno dawały jej tyle miłości, że ona teraz chce się zrewanżować jakiejś bidzie- Maksiowi:loveu:
ale wiecie... z pyszczka Maks na żywo i Maks z pierwszych zdjęć tego tematu to jak dwa różne psy. Tylko nosy takie same:crazyeye:
a. mam jego kolczatkę, smycz i kaganiec. pani przyniosła swoje.

Link to comment
Share on other sites

Ohhh jak dobrze, że Max pożegnał wreszcie zimne, schroniskowe kraty !!
Teraz zaczyna się dla niego nowe, lepsze życie :multi: :multi:

Ogromne podziękowania dla dziewczyn, które psa wniozły i dla Koperka - za wielkie zaangażowanie.Bez Was rudzielec pewnie dalej byłby samotnym, niekochanym kudlem- jak ich wiele.A teraz jest jedyny i wyjątkowy- dla ludzi, u których znalazł nowy dom.

SUPER JESTEŚCIE !!

Link to comment
Share on other sites

Pani Maksa mówiła, że Koperek będzie z nią w kontakcie (tzn. nie powiedziała Koperek;) ) dlatego czekam na nią niecierpliwie, czy już dzwoniła, czy coś...

Aaa- za bilety wyszło 175 zł- wkleję- a ja dostałam 140. xxxx52, czyli osoba pośrednicząca w sprawie domku tymczasowego dla suni którą wiozłam do Poznania- zaproponowała dopłacić te 35 zł :) - wpłaci na AFN na hotel lubelskiej Jagi.

Więc jesteśmy kwita ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...