Jump to content
Dogomania

RUDY pojechał do nowego domu! Koperek, Pidzej i wszyscy, których nie pomnę-DZIĘKUJĘ!


szmaja

Recommended Posts

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostalam niedawno wiadomość od asiamm, że możliwe, iż Cez będzie jechala w piątek do Poznania, a potem asiamm go odbierze (chyba z Tobą- pidzej?) i pojedzie dalej- do Wa-wy.
[U]Nie jest to wiadomość pewna i sprawdzona jeszcze, także bez żadnych euforii proszę!!!:razz: [/U]

Link to comment
Share on other sites

Pogadalyśmy sobie wczoraj z asiamm na gg i dowiedzialam się, że Cez jedzie jutro z Wrocka do Poznania, ale jeszcze nie wiadomo, czy na 100%.
Tylko, że teraz to ja mam dopiero mlyn..:cool1: Agnieszka(Visenna) ma kasę- muszę jakoś od niej to odebrać; Pani Maxia nie dala mi jeszcze adresu- muszę do niej drynnąć; Następnie muszę wypelnić dokumenty Maxia i przygotować go na jutro (żeby mu jeść nie dawali); Muszę się jakoś zgrać z dziewczynami: napisalam do Cez, mam nadzieję, że się odezwie jak najszybciej;
Wszystko byloby dobrze, gdybym teraz nie siedziala przed kompem 15 km od Wrocka:roll:
O ludzie! Co to będzie, co to będzie??:shake:

Link to comment
Share on other sites

Koperek, napisałam pw do dziewczyny, która wpłacała pieniżaki na strzyżenie Puni i nie zostały one wykorzystane.. czy mogłabyś je przeznaczyć na transport dla Maxa do Warszawy... myślę, że się zgodzi, ale poczekajmy na oficjalną odpowiedź :lol:

Wtedy AFN wysle je na Twoje konto.Możesz mi już podać jego nr na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...