Jump to content
Dogomania

Ceny szczeniaków.


choocolate

Recommended Posts

Witam !
Od kilku miesiecy planuje kupić pieska. Z związku z tym szukam, poluje na kilka ras. No i tylko chodzi o to, że chow chow'y strasznie, ale to strasznie mi sie podobają. Uważam, że są wspaniałe mają idealny charakter.
Tylko, że te ceny to mnie o zawrót głowy przyprawiają. Po prostu zbyt bogata to nie jestem, bo sama nie pracuje i tylko mąż zarabia na rodzine.
I takie pytanie do was: czy można kupić chow chow'a za 300 zł ?
Oczywiście mówie tu o rasowych, a nie kundelkach.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Rasowe psy Chow Chow kosztują mniej więcej od 1200 - 2500 zł. Ceny zależą od tego po jakich rodzicach są szczenięta, z jakiej hodowli itd.
Worek dobrej karmy to koszt ok. 150 - 180 zł. Czyli to połowa tego ile chcesz przeznaczyć na kupno psa ;).
Oczywiście należy doliczyć również np. jedzenie gotowane, wizyty u weterynarza itp. Rasa nie należy również do najzdrowszych.
Ja również nie zarabiam i mąż musi utrzymać nas oraz nasze psy.
Jeśli nadal chcesz przeznaczyć kwotę 300 zł na zakup psa to radzę wybrać się np. do schroniska i dać jakiemuś psiakowi dom bo zakup i wychowanie chow chowa może was przerosnąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...