Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

[quote name='medar']Otrzymaliśmy z prokuratury opinię uzupełniajacą do opini drugiego biegłego. Jest ona pełna sprzeczności i napisana w podobnym tonie jak poprzednia. Reasumując tak samo bełkotliwa i wkur.......... .:mad:[/quote]
:angryy: q..... to cyrk jakiś? A może istnieje możliwość przeniesienia sprawy do innej prokuratury, w większym mieście? Bo na tym zadupiu to rączka rączkę myje i układy działają :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyłączam się do prośby Loony. !!

Po to jest wątek informacyjny, żeby na nim [B]informować!![/B] Ten wątek dotyczy koordynatorów, inny dot. podpisów i żeby czegoś się dowiedzieć to trzeba wszystko czytac. Już nie wspimnę o tym, że i w jednym i w drugim teraz trwa dyskusja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Przyłączam się do prośby Loony. !!

Po to jest wątek informacyjny, żeby na nim [B]informować!![/B] Ten wątek dotyczy koordynatorów, inny dot. podpisów i żeby czegoś się dowiedzieć to trzeba wszystko czytac. Już nie wspimnę o tym, że i w jednym i w drugim teraz trwa dyskusja.[/quote]

Zauważ że wątek informacyjny jest zamkniety i nic nie mozemy zamieścić bez moda, Myszka juz modem nie jest i tu klops. Własnie mam do zamieszczenia tekst uzasadnienia umożenia śledztwa - [B]gdzie to umieścić?? Kto teraz jest modem tego wątku??[/B]

[B]ps.[/B] wiadomość z ostatniej chwili : sprawca przeróbki plakatu Ozzy'ego (ten z treścią obraźliwą i śladem po kuli ) trafił do sądu rodzinnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']ja cie prosze ja nie mieszkam na zadupiu :mad:[/quote]
ok źle napisałam, nie chodziło mi o zadupie, że małe miasteczko itp, tylko zadupie w sensie urzędniczym i biurokratycznym.
Do ludzi z małych miast i wsi nic nie mam, a nawet uważam, że często są lepsi i normalniejsi jak w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam TV Lubin i dla mnie jest niepojęte, że druga sekcja ma rozstrzygać o sprawie...
W pierwszej sekcji wszystko było jasne, taaak... Ozzy trafił do Ani już skatowany... Ręce opadają, a może czas się ojcem agi zająć...
Wetowi nie udowodnili matactwa, tatus agi to załatwił...
Powiem wprost, tatusia agi i weta bym...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='patch75']a ja mam pytanie zinnej beczki, i nie wiem gdzie je zadac, wiec robie to tu-co z druga akcja zbierania podpisow pod poetycja z konkretna ustawa (Stop Okrucienstwu)? bo mielismy zbierac juz jakis czas temu[/quote]

DOBRE PYTANIE, ALE NAJPIERW MUSIMY STWORZYĆ OWĄ USTAWĘ...
PRZEPRASZAM ZA CAPS LOCKA, ALE KLAWIATURĘ ZALAŁAM KAWĄ I NIE CHCE MI SIĘ WYŁĄCZYĆ :shake:
KIEDYŚ BODAJŻE ZOFIA MRZEWIŃSKA LUB AGATA BALU PROSIŁY O PROPOZYCJE DO ZMIAN, ALE ODZEW BYŁ ZNIKOMY...
MUSIMY JESZCZE RAZ POWRÓCIĆ DO TEJ SPRAWY, ŻEBY ŚMIERĆ OZZIEGO NIE POSZŁA NA MARNE...

Link to comment
Share on other sites

slyszalam, ze Emir zrezygnowal z drugiej kampanii z petycjami i ze jakis projekt byl juz gotowy, ale nei wiem czy to prawda

w kazdym abdz razie posiwecilam duzo czasu na zbieranie podpisow,wiele osob sie zaangazowalo, wielu koordynatorow i co teraz? nic?:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja już myslałam, że wszyscy położyli na tym lagę.
A skoro są jednak zainteresowani to informuję, że Emir zrezygnowała oficjalnie (mam jej maila) z prac ustawodawczych i przekazała ten "kłopot" do Krakowa.
A w Krakowie .....
opracowaliśmy projekt ustawy o oznakowaniu, rejestracji i przenoszeniu własności psów. Teraz jesteśmy na etapie poszukiwania organizacji, które zechcą razem z nami ten projekt firmować ... i ponieść część obowiązków.

Z góry chciałam zanaczyc, że żadnej dyskusji nad projektem na forum dogomanii NIE BĘDZIE. Szkoda na to czasu.

No bo zaczeły by się dyskusje dlaczego tylko psy, dlaczego właśnie oznakowanie, rejestracja i przenoszenie własności i.t.d

Chcę Was zapewnić, że bardzo wnikliwie z Mrzewińską analizowałyśmy jaka zmiana prawa ma największe szanse na realizację. I właśnie do takiego wniosku doszłyśmy.

Teraz czeka nas poszukiwanie organizacji do wspólnego działania, ostateczne uzgodnienie z nimi treści projektu ustawy (jest napisana profesjonalnie) i ..... szukanie sposobu dla jej legislacji.
Mamy do wyboru kilka dróg
a) Znalezienie kogoś w min. administacji kto się zapali do przepchniecia tego projektu jak inicjatywy rządowej.
b) Znalezienie grupy posłów lub senatorów (15 sztuk), którzy przedstawia ustawe do laski marszałkowskiej jako inicjatywa poselska lub senacka
c) Zabranie się za inicjatywę obywatelską.

To ostatnie to bardzo strome początkowo schody. Jest cała ustawa na ten temat i zgodnie z nią musi być powołany i zarejstrowany komitet, cała masa obwarowań zanim dojdzie do zbierania podpisów.
Zbieranie podpisów to już małe piwo przy takim zapleczu jak dogomania.

Tak więc jednak, jeszcze całkiem, Ozzy nie zginął daremnie. Jeżeli tylko dałoby sie przepchnąć tę ustawę byłaby to jego zasługa.

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany pomocą w naszym działaniu legislacyjnym to kontakt wyłączne mailowy z Mrzewińska lub ze mną. Ale na maile typu "co tam słychać" nie będziemy odpowiadać. Poprostu nie ma na to czasu.
Przyjmiemy chętnie pomoc od osób z wykształceniem prawniczym oraz osób ustosunkowanych w kregach poselskich lub senatorskich.

Gdyby doszło do konieczności powołania inicjatywy obywatelskie to wówczas zaalarmujemy Dogomaniaków. Ale to jeszcze daaaaleka droga!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich trudzących się zbieraniem podpisów. Bardzo chcę tego nie zmarnować!!

Agata Balu (czyli Zośka)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...

[quote name='kacha_wawa']Z racji tego, że akcja zbierania podpisów została zakończona już dawno temu zastanawiam się czy nie edytować pierwszego posta i nie pousuwać danych? Co o tym myślicie?[/quote]
No akcja już daaawno się zakończyła, myślę że to dobry pomysł, żeby usunąć te informację. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...