Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

Wodzisław tez już zabrał się do roboty(do 19 miałam urwanie głowy i nie byłam w stanie skupić sie na akcji). Plataky rozwieszone, do akcji przyłączyły się licea i samorząd ma zabrać się ostro do roboty, sklepy zoologiczne i biblioteki też bardzo chętne. Jutro rano mam wywiad z lokalnym radiem :cool1: (pewnie palne jakąś głupotę i na tym się skończy) i zabieram się za lecznice, a w weekend wyłaże na ulice

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję za przesłąnie ulotek - właśnie dotarły. Dzisiaj idę do drukarni, i zobaczę co da się załątwić z tymi plakatami.

Jutro od godziny 11:00 rozpoczyna się kolejna akcja zbierania podpisów, tym razem w Trzebini :). Zgłasza się coraz więcej osób, chętnych do pomocy. W jednym liceum dwie dziewczyny będą zbierać podpisy w starszych klasach. Petycje zaniosłam do dwóch lecznic - podpisów przybywa :p (pytanie: czy mogę skserować moje upoważnienie i dać osobom chodzącym z petycjami - ludzie podpisujący chcą je widzieć).
Na następną sobotę też planujemy akcję (chcemy zrobić stałe stanowiska - stoliki przy których będą siedzieć wolontariusze i zbierać podpisy), poinformujemy wcześniej gazetę lokalną, aby zamieściła komunikat (kiedy, gdzie i o której akcja sie odbedzie).
A oto nasza ostatnia akcja :lol: (pochwalę się, a co tam :eviltong:):
[url]http://www.przelom.pl/artykul.php?t=Stop-okrucienstwu-ludzi&p=3362[/url]
bylo nas trochę więcej, ale parę osób z tyłu chyba nie chciało zdjęcia :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Oto co napisał dzisiaj najmłodszy na naszych koordynatorów
[B]BaArTeK z Leżajska:[/B] [COLOR=darkred]"już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie Twoja paczka .....[/COLOR]
[COLOR=darkred]dziś w szkole było fajnie chodz to dopiero początek ...[/COLOR]
[COLOR=darkred]pare osób z mojej klasy okazało się świetnymi negocjatorami ...[/COLOR]
[COLOR=darkred]w ciągu 3 godzin zebraliśmy 230 podpisów, moja nauczycielka[/COLOR]
[COLOR=darkred]pozbiera zaraz na lekcji jeszcze ze 150 podpisów......[/COLOR]
[COLOR=darkred]pare osób będzie zbierać podpisy w okolicach mojego miasta ....[/COLOR]
[COLOR=darkred]ja dziś ruszam w miasto (licze na sukces), 2 koleżanki będą zbierać[/COLOR]
[COLOR=darkred]podpisy w Rzeszowie ...... i załatwiłem w następnym tygodniu[/COLOR]
[COLOR=darkred]z dyrektorem Technikum że pozwoli mi zrobić akcje u siebie w szkole[/COLOR]
[COLOR=darkred]( a jest w niej ok. 1,5 tys. pełnoletnich jak nie więcej) [/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Brawo Bartek !!! Oby tak dalej , jesteś przykładem jak należy myśleć i działać. [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

PYTANIE!!!!!!
Dlaczego inni dostają ulotki, a nam się mówi, zę już dawno się skończyły!!!!!!
Naprawde nie dziwię się ze w Krakowie nawet młodzi rezygnują bo po co sie angażować w akcje skoro nas olali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plakaty owszem przyszły dziś(i to dzięki kilku osobą które się nAd nami zlitowały) a co z ulotkami, które wg mnie są najważniejsze????? Ja wiem , powiecie trochę inicjatywy, kserujcie, ale gdyby czarno-białe ulotki były takie super to od razu drukowały by drukarnie takie a nie kolorowe :[
A my dostaliśmy jakiś ochłap na początku, i mieli nas z głowy. Tylko jak kuźwa zbierać podpisy nie mając plakatów i ulotek, Kuźwa ludzie zastanówcie się. Czarno białe ulotki są za przeproszeniem o dupe rozbić:angryy:
A ja co rusz teraz obserwuje, ze ktoś dostał nową dostawę plakatów czy ulotek :angryy: To jak to jest??? dla innych sa a dla nas nie??????
Nie zdziwcie się jak w Krakowie nie będzie ani jednej osoby chętnej do zbierania podpisów bo z takimi materiałami to my za wiele nie zdziałamy !!!!!!!!!! (mnie chodzi o to, [B]ze nam obiecano 500 plakatów i 1000 ulotek a nie dostaliśmy NIC[/B] -oprócz tych co "zafundowali" nam dogomaniacy z Olsztyna)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']PYTANIE!!!!!!
Dlaczego inni dostają ulotki, a nam się mówi, zę już dawno się skończyły!!!!!!
Naprawde nie dziwię się ze w Krakowie nawet młodzi rezygnują bo po co sie angażować w akcje skoro nas olali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plakaty owszem przyszły dziś(i to dzięki kilku osobą które się nAd nami zlitowały) a co z ulotkami, które wg mnie są najważniejsze????? Ja wiem , powiecie trochę inicjatywy, kserujcie, ale gdyby czarno-białe ulotki były takie super to od razu drukowały by drukarnie takie a nie kolorowe :[
A my dostaliśmy jakiś ochłap na początku, i mieli nas z głowy. Tylko jak kuźwa zbierać podpisy nie mając plakatów i ulotek, Kuźwa ludzie zastanówcie się. Czarno białe ulotki są za przeproszeniem o dupe rozbić:angryy:
A ja co rusz teraz obserwuje, ze ktoś dostał nową dostawę plakatów czy ulotek :angryy: To jak to jest??? dla innych sa a dla nas nie??????
Nie zdziwcie się jak w Krakowie nie będzie ani jednej osoby chętnej do zbierania podpisów bo z takimi materiałami to my za wiele nie zdziałamy !!!!!!!!!! (mnie chodzi o to, [B]ze nam obiecano 500 plakatów i 1000 ulotek a nie dostaliśmy NIC[/B] -oprócz tych co "zafundowali" nam dogomaniacy z Olsztyna)[/quote]

Najłatwiej się poskarżyć, dlaczego nie napiszesz ile już dostaliscie plakatów i ulotek? Dlaczego zapominacie o pierwszej dostarczonej parti , czyli [B]200 plakatów i 1000 ulotek[/B]. Dzisiaj otrzymaliście [B]270 plakatów[/B] z Olsztyna - czy miejsce skąd wysłana paczka jest aż tak istotne? Oprócz tego do Krakowa poszło [B]1000 plakatów i 3000 ulotek[/B]
do MK GROUP do Akademickiego Centrum Naukowego. Koordynator ma działać, a nie tylko narzekać.
Nikt nie mówi skąd na to brać pieniądze. [B][SIZE=3]Jak wynika z rozliczenia mamy tyły i to duże. Debet wynosi 2442,73 zł.[/SIZE] [/B]
Bartek z Leżajska dostał 20 plakatów i z 200 ulotek, Olsztyn nie dostał nic, a jeszcze sam rozdaje innym np. Wam. Poznań sam sobie drukuje i też dzieli się z innymi. Jasne że najlepiej wszystko dostać na tacy lub krzyczeć że się nie uda. Każdy powód jest wówczzas dobry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']PYTANIE!!!!!!
Czarno białe ulotki są za przeproszeniem o dupe rozbić:angryy:
A ja co rusz teraz obserwuje, ze ktoś dostał nową dostawę plakatów czy ulotek :angryy: Nie zdziwcie się jak w Krakowie nie będzie ani jednej osoby chętnej do zbierania podpisów bo z takimi materiałami to my za wiele nie zdziałamy !!!!!!!!!! (mnie chodzi o to, [B]ze nam obiecano 500 plakatów i 1000 ulotek a nie dostaliśmy NIC[/B] -oprócz tych co "zafundowali" nam dogomaniacy z Olsztyna)[/quote]

Asior,czarno-biale ulotki nie sa zle,wierz mi.
Ja zanim dostalam kolorowe,to takie wlasnie roznosilam.Troszke pomogla mi wydrukowac jedna firma z Legnicy.Pozniej moj maz specjalnie kupil drukarke,na ktorej podrukowalam sama.Hmm,wykonczylam ta drukarke na ulotkach,tzn toner,ale zareklamowalismy i udalo sie :)
Ja dostalam troche (nie wiem ile,bo nie liczylam) ulotek teraz.Dziele sie materialami z tymi,ktorzy sie do mnie zglosza.
Byl czas,gdy tez nie mialysmy ulotek.W niczym to nie przeszkadzalo.Na identyfikatorze jest wizerunek Ozziego i pokazywalysmy,ze tak wlasnie wygladal zakatowany pies.Duzo ludzi zna juz jego historie,innym opowiadalysmy.Nagralam kilka plyt dvd z programem "Interwencja" i puscilam w obieg.Jesli potrzebujesz nagrana plyte ,badz indentyfikary (bo nie masz gdzie wydrukowac),to napisz ,a wysle Ci to w poniedzialek priorytetem.
moj mail:[email protected]

W Lubinie ponoc pozrywali wszystkie plakaty.Ocalaly tylko te w witrynach sklepow.Wyglada na to,ze ktos celowo to zrobil.
Doradzilam Izie,aby znow powiesily i dam jej swoje plakaty w razie potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

Może ja załagodze sytuacje, ok? Dostaiśmy dzisiaj 270 plakatów - jesteśmy za nie bardzo wdzięczni.
Pierwsza tura poszła na podział z N.Sączem. Sami wysłaliśmy maile do ponad 200 drukarni (nie tyko Krakowskich) niestety albo odmawiały pomocy, albo nie odpowiadały. Sam pochodziłem po kilku xerach - niestety wszyscy mieli wymówki. Dzięki AniB mieliśmy dużo czarnobiałych plakatów i ulotek, oraz petycji. Sam ciągle gdzieś latam, coś komuś zanosze, coś odbieram. Aktualizuje stronę, poświęcam prawie cały wolny czas na sprawę. Już nie moja wina, że ciągle wynikają jakieś komplikację.

O 1000 plakatów i 3000 uotek dowiedziałem sie dzisiaj od Medara, wcześniej nikt mnie nie powiadomił o takiej dosyłce. Widziałem się z Panią z MK Group - cały czas byłem w kontakcie z jej znajomą, którą informowałem na bieżąco jak się sprawy mają. Jak sie okazało, nawet ona nie wiedziała nic o tych plakatach. Jeszcze jak się okazało, wyszło że ja jestem nieodpowiedzialny, bo olałem sprawę i wogóle się z nimi nie kontaktuje...

Już rozmawiałem z koleżanką pani z MK Group - na szczęście wszystko wyjaśniliśmy. Owszem, rozumiem, że mając agencję można więcej zdziałać, ale wszyscy starają się jak mogą, a niestety i tak kładą nam kłody pod nogi. Można było choć powiadomić mnie o tej wysyłce wcześniej, ja niczego nie wiedziałem mimo tego że jestem koordynatorem - i za przeproszeniem z tego wszystkiego to ja wyszedłem na niedojrzałego idiotę.

Kraków cały czas działa, coś robi więc troche wyrozumiałości - nie każdy ma znajomości czy pieniądze na dodruk.

Wszyscy się starają jak mogą - i chyba to powinni docenić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][B][SIZE=3]Jak wynika z rozliczenia mamy tyły i to duże. Debet wynosi 2442,73 zł.[/SIZE] [/B]
Bartek z Leżajska dostał 20 plakatów i z 200 ulotek, Olsztyn nie dostał nic, a jeszcze sam rozdaje innym np. Wam. .[/quote]

Czy pieniadze za druk mozna wplacac na AFN? Z jakim dopiskiem?

[B]Medar [/B]jak Olsztyn nie dostal nic ,to z czego rozdaje?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']PYTANIE!!!!!!
Dlaczego inni dostają ulotki, a nam się mówi, zę już dawno się skończyły!!!!!!
Naprawde nie dziwię się ze w Krakowie nawet młodzi rezygnują bo po co sie angażować w akcje skoro nas olali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plakaty owszem przyszły dziś(i to dzięki kilku osobą które się nAd nami zlitowały) a co z ulotkami, które wg mnie są najważniejsze????? Ja wiem , powiecie trochę inicjatywy, kserujcie, ale gdyby czarno-białe ulotki były takie super to od razu drukowały by drukarnie takie a nie kolorowe :[
A my dostaliśmy jakiś ochłap na początku, i mieli nas z głowy. Tylko jak kuźwa zbierać podpisy nie mając plakatów i ulotek, Kuźwa ludzie zastanówcie się. Czarno białe ulotki są za przeproszeniem o dupe rozbić:angryy:
A ja co rusz teraz obserwuje, ze ktoś dostał nową dostawę plakatów czy ulotek :angryy: To jak to jest??? dla innych sa a dla nas nie??????
Nie zdziwcie się jak w Krakowie nie będzie ani jednej osoby chętnej do zbierania podpisów bo z takimi materiałami to my za wiele nie zdziałamy !!!!!!!!!! (mnie chodzi o to, [B]ze nam obiecano 500 plakatów i 1000 ulotek a nie dostaliśmy NIC[/B] -oprócz tych co "zafundowali" nam dogomaniacy z Olsztyna)[/quote]
[B][U][SIZE=4]Wyhamuj trochę,[/SIZE][/U][/B] proszę, bez przekleństw - to nie budka z piwem; dostaliście materiały już w pierwszej przesyłce i to nie mało; potem dosyłaliśmy tym; którzy zglosili się później do współpracy, lub dostali minimalne ilości ( bo więcej nie mieliśmy) w zasadzie w każdym miejscu dostawa była mniejsza niz zgłaszane potrzeby; ale inni wyzwalali swoją inwencję i świetnie sobie radzą! ( przejrzyj posty) Nie jesteś dzieckiem i chyba musisz mieć świadomośc, że za wszystkim stoją koszty i to nie małe, które trzeba pokryć; teraz też dostaliście ponad 200 plakatów; wiecej przesyłek nie będzei; nie ma pieniędzy na nowe dodruki i nie ma pieniędzy na ich wysyłki; Koordynator to ktoś, kto chce działać umie zgromadzić wokół siebie ludzi do wspólnej pracy i ma własne pomysły jak to zrobić! Jesli nie hchcesz, nie możesz, nie potrafisz sorry - to nie przedszkole i nikt Cię za rączkę prowadził nie będzie! Zmuszać Cię też nie mamy zamiaru do niczego.
Zabierasz innym czas, który mogliby spożytkować na konkretną pracę a nie odpowiadanie na Twoje mało eleganckie posty.
Na tym kończę temet "materiały dla Krakowa"
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Iza i Fidel- - identyfikatory każdy dostał. Co do płytki to dobry pomysł - można ponagrywać wszystkie programy które były i zamieścić. Pewnie skorzystamy z Twojego pomysłu :)[/quote]

Ja mam nagrana tylko "Interwencje".
Wlasnie po to jest ten watek,aby dzielic sie pomyslami.
Mnie tez kilka osob zainspirowalo.

Zapomnialam napisac,abys [B]Medar[/B] pogratulowal w moim imieniu Bartkowi.
Bardzo energiczny i przebojowy chlopak :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno, plakatów na iescie nie widać, ponieważ wszystie słupy, bilboardy itd należą do 3 firm prywatnych w krakowie - obskoczyłem wszystkie z nich - powiedzieli że za darmo nie dadzą miejsca. UM wgóle był przeciwny naszej akcji, nie zaproponowali także żadnego wsparcia. Plakaty mogą być tylko w sklepach prywatych - jeśli chodzi o sieci sklepów, trzeba mieć pozwolenie od głównych zarządców - o takie w kilku także się starałem, ale niestety ciężko teraz trafić na ludzi bezinteresownych.

EMIR - wysłałem Ci na gadu raport z działań w Krakowie, zeby później nie było niedociągnięć :p

Iza i Fidel - moge ci przesłać jeszcze nagranie s SuperExpressu jeśli chcesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie kłóćmy się już. Zapraszam dziś wszystkich na spotkanie o 20:00 na Rynku, zastanowimy się wspólnie skąd wziąć materiały. A podpisy można chodzić i zbierać bez plakatów. Przecież sobie poradzimy.

Dla poprawy nastroju powiem, że zbieram podpisy m.in. w swojej firmie, jednocześnie w Krakowie, Katowicach, Warszawie i może Wrocławiu. Wszyscy reagują bardzo pozytywnie, może zyskamy nawet paru nowych dogomaniaków :) Wystarczyłoby żeby każdy z nas tak naprawdę zebrał podpisy w swoim najbliższym otoczeniu - w pracy, w szkole. Jest tyle kanałów komunikacji - zwłaszcza firmowych, grupy mailowe, intranet, pewnie macie wszędzie tablice ogłoszeń. Do tego nie trzeba plakatów - wystarczy pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Czy pieniadze za druk mozna wplacac na AFN? Z jakim dopiskiem?

[B]Medar [/B]jak Olsztyn nie dostal nic ,to z czego rozdaje?? ;)[/quote]

Pieniążki można wpłacać na AFN z dopiskiem Ozzy lub konto Fundacji Emir [URL]http://republika.pl/fundacjaemir[/URL] z takim samym dopiskiem.

[B]Olsztyn rozdaje[/B], bo sami sobie załatwili drukarnię, to samo tyczy się [B]Poznania[/B]. Jak widać można jak się bardzo chce nie tylko brać, ale i dzielić się z innymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar'] Plakaty mogą być tylko w sklepach prywatych - jeśli chodzi o sieci sklepów, trzeba mieć pozwolenie od głównych zarządców - o takie w kilku także się starałem, ale niestety ciężko teraz trafić na ludzi bezinteresownych.
[/quote]

Ze sklepami jeszcze popróbujemy :) Myślę, że trzeba zrobić dyżury w sklepach zoologicznych w dużych centrach handlowych. Czy wtedy potrzebna jest nadal zgoda administratora całego centrum, czy jeśli jest to w sklepie, to wystarczy zgoda tego sklepu? W weekendy mnóstwo ludzi przychodzi pooglądać zwierzątka itd.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam wszyskie chętne do pomocy osoby z Płocka jutro pod sklep Auchan. Będzie to ostatni dzwonek! Będziemy stać od 12:00 do 16:00 a jak Będzie duże zainteresowanie to do 18:00 albo i do 20:00. Będą tam Prawdopodobnie wszyscy Płoccy wolontariusze oraz Koordynator, Pani Lucyna Zając, która na pewno udzieli wam więcej informacji. Przybywajcie!

Link to comment
Share on other sites

no jutro nie moge byc na miescie z pozostalymi olsztynskimi dogomaniakami ze wzgledow studiow :angryy: ale trzymam kciukasy za jak najwieksza ilosc podpisow w niedziele juz sie aktywnie wlaczam do akcji znowuz i mam nadzieje,ze tak nie przerwanie do konca akcji juz bede aktywny .My w pierwszych godzinach ostaniej soboty rozdawalismy ulotki kserowane u Pluciarz w kolorze ale tez slabym ale bylo i to sie liczy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Informacje z Bydgoszczy.[/B]

"Witam, tu Paula
Akcja w Bydgoszczy trwa. Ja niestety wyjezdzam juz na studia do Krakowa, ale przekazuje materiały drugiej koordynatorce- Magdzie. Mialysmy wielkie szczescie, w weekend w Bydgoszczy odbywaly sie dwie wystawy- klubowa- dobermanow i pinczerow oraz wystawa psow wielorasowych. Kilka zdjec znajduje sie na stronie [URL="http://www.bydgoszcz.com"][COLOR=#800080]www.bydgoszcz.com[/COLOR][/URL].
( [URL="http://galeria.bydgoszcz.fm/php/index_adv.php"][COLOR=#800080]http://galeria.bydgoszcz.fm/php/index_adv.php[/COLOR][/URL] ) .Wolontariusze byli i
tu i tu, co dalo rezultaty: mamy grubo ponad 200 podpisow pod
papierowymi petcyjami. Poza tym, do akcji pragnie przylaczyc sie Polskie
Towarzystwo Kynoterapeutyczne, rozmawialysmy z pania H**** W***** prezes zarzadu , o czym byc moze Magda juz wspominala.
Pani W****** prosila o kontakt ze strony Fundacji- pismo, byla
ogromnie zainteresowana akcja. Bydgoszki oddzial Zwiazku Kynologicznego rowniez jest po naszej stronie, poinformowalysmy tez prase, takze prezenterka TVP Bydgoszcz obiecala wspomniec o nas w materiale z wystawy.
Magda najprawdopodobniej bedzie jeszcze dzialac w przyszlym tygodniu na Starym Rynku, musimy tylko dopracowac wszystkie techniczne szczegoly, zawiadomic wladze itd. Mam nadzieje, ze wszystko dalej bedzie szlo zgodnie z planem. Sama sprobuje tez dowiedziec sie, jak wszystko wyglada w Krakowie.
Ciesze sie, ze moglam choc troche pomoc.
Pozdrawiam serdecznie, :)
Paula "

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/173/18af72511bca2be4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir'][B][U][SIZE=4]Wyhamuj trochę,[/SIZE][/U][/B] proszę, bez przekleństw - to nie budka z piwem; dostaliście materiały już w pierwszej przesyłce i to nie mało; potem dosyłaliśmy tym; którzy zglosili się później do współpracy, lub dostali minimalne ilości ( bo więcej nie mieliśmy) w zasadzie w każdym miejscu dostawa była mniejsza niz zgłaszane potrzeby; ale inni wyzwalali swoją inwencję i świetnie sobie radzą! ( przejrzyj posty) Nie jesteś dzieckiem i chyba musisz mieć świadomośc, że za wszystkim stoją koszty i to nie małe, które trzeba pokryć; teraz też dostaliście ponad 200 plakatów; wiecej przesyłek nie będzei; nie ma pieniędzy na nowe dodruki i nie ma pieniędzy na ich wysyłki;[/QUOTE]

PO PIERWSZE nie przeklinam bo zdanie "o dupe rozbić" nie uważam za przekleństwo a Ty widzę szukasz zeby się do czegoś przyczepić.
Rozumiem osobę która napisała ze zniechęcasz tylko ludzi do działania .
po drugie plakatów wysłano nam na początku 200 ale z tego ponad 50 daliśmy do Sącza , a chodziło mi o to, ze inne mniejsze miasta dostały o wiele wicej niż my. Nie mam pieniędzy,żeby zasponsorowac plakaty ja sama ledwo co wydalam finansowo więc dodruk na własny rachunek odpadał......
[QUOTE] Koordynator to ktoś, kto chce działać umie zgromadzić wokół siebie ludzi do wspólnej pracy i ma własne pomysły jak to zrobić! Jesli nie hchcesz, nie możesz, nie potrafisz sorry - to nie przedszkole i nikt Cię za rączkę prowadził nie będzie! Zmuszać Cię też nie mamy zamiaru do niczego.
Zabierasz innym czas, który mogliby spożytkować na konkretną pracę a nie odpowiadanie na Twoje mało eleganckie posty.
Na tym kończę temet "materiały dla Krakowa"
EMIR[[/QUOTE]
noo błagam takim zachowaniem to Ty napewno ludzi do siebie nie przyciągniesz :angryy:
[B]Niewiem czy wiesz, ale jestem od niedzieli chora , mam zapalenie oskrzeli i nie jestem w stanie biegac po drukarniach i prosić o pomoc, Robiłam co mogłam , pół nocy siedziałam i wysyłałam maile do drukarni, a tu takie podziękowanie :shake: [/B] Nie ma co wszystkiego "zwalać " na koordynatorów samemu tez trzeba coś pomóc, a TY wysłałaś plakaty zamiast do koordynatora to do jakiejś firmy która notabene chyba ani jednego nie rozwiesiła :mad:
I bardzo prosze nie atakowac mnie bo robię co mogę a zamiast słów otuchy TY mnie tu atatkujesz. Miałam prawo się zdenerwować, po tym jak usłysząłam,że olałaś koordynatora i plakaty wysłałaś komuś innemu...TO PO CO WOGÓLE TEN koordynator był wyznaczony , co:angryy:?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Najłatwiej się poskarżyć, dlaczego nie napiszesz ile już dostaliscie plakatów i ulotek? Dlaczego zapominacie o pierwszej dostarczonej parti , czyli [B]200 plakatów i 1000 ulotek[/B]. Dzisiaj otrzymaliście [B]270 plakatów[/B] z Olsztyna - czy miejsce skąd wysłana paczka jest aż tak istotne? Oprócz tego do Krakowa poszło [B]1000 plakatów i 3000 ulotek[/B]do MK GROUP do Akademickiego Centrum Naukowego.[/QUOTE]
Jurku dlatego nie powiem bo pisałam o tym kilka stron wczesniej (o ilości jaka przyszła w pierwszej partiii)Uważałam ze nie ma sensu się powtarzać. Powiedz mi tylko co ma jakaś tam grupa MK do naszego koordynatora??? czy to nie przez niego powinny iść wszelkie plAkaty?? czy to nie On powinien je rozdzielać????
[quote name='medar'] Koordynator ma działać, a nie tylko narzekać. [/QUOTE]Bóg mi swiadkiem, działam jak mogę, ale z zapaleniem oskrzeli za dużo nie podziałam :shake:
[quote name='medar']Nikt nie mówi skąd na to brać pieniądze. [B][SIZE=3]Jak wynika z rozliczenia mamy tyły i to duże. Debet wynosi 2442,73 zł.[/SIZE] [/B][/QUOTE]

Jurku ja nie mam pretensji do Was tylko do Emir, bo wysłała komuś plakaty nie powiadamiając o tym koordynatora, to jak ma on działać :roll:
[quote name='medar']Bartek z Leżajska dostał 20 plakatów i z 200 ulotek, Olsztyn nie dostał nic, a jeszcze sam rozdaje innym np. Wam. Poznań sam sobie drukuje i też dzieli się z innymi. Jasne że najlepiej wszystko dostać na tacy lub krzyczeć że się nie uda. Każdy powód jest wówczzas dobry.[/QUOTE]
ja też robiłam co mogłam wydrukowałam ponad sto razy liste na podpisy po czym się okazało, zę jest zła:roll: Nie stac mnie na to, zeby isć do drukarni czy ksera i zapłacić za nawet kilkanaście sztuk dodatkowych :-( Nie żadam wszystkiego na tacy, tylko chciałam zeby ktoś zaczął się z nami liczyć a nie traktowac po mcoszemu. Jak mamy działać skoro jest nas (chętnych do zbierania podpisów) ok. 7-9 osób. Z takim "sztabem" napewno powojujemy :/
Niczyja wina, że dzieciaki pouciekały a inni nie maja ochoty się zaangażować w akcje...
Zupełnie nie rozumiem tego ataku na mnie :shake: Czy czlowiek nie ma prawa się zezłoscić z bezsilności :shake: ehhhh szkoda słów i tak będzie że nic nie robie......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...