Jump to content
Dogomania

Wietnamczyk otwiera lokal z psiną w warszawie


Agnieszka_K

Recommended Posts

[quote name='pauli_lodz']nie wiem po co szukać badań, wystarczy spojrzeć na inne kultury - w indiach są całe kasty wegetariańskie [nie ze względu na wege są odrębną kastą, a religię która wiąże się z wege, to tak dla wyjaśnienia :)], bez mięsa w rodzinach od wielu wielu pokoleń.[/QUOTE]


yyyy... nie rozumiem chyba tej wypowiedzi... moje pytanie o badania zostało zadane po dość krzywdząych uogólnieniach, że dzieci wege miałyby się rzekomo gorzej rozwijać niż nie-wege. Ja się z tym nie zgadzam, więc pytam, czy takie twierdzenie jest poparte jakimikolwiek badaniami?
Rozumiem, że Twoja wypowiedź " [I]bez mięsa w rodzinach od wielu wielu pokoleń.[/I]" oznacza, że mamy tożsamy pogląd, yes? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieci trudniej jest dopilnować, zeby dobrze się rozwinęły na diecie wegetariańskiej. Ale się DA

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205840-Petstages-AMERYKA%C5%83SKIE-ZABAWKI-dla-ps%C3%B3w%21-do-15-kwietnia?p=16673825#post16673825"]http://www.dogomania.pl/threads/2058...5#post16673825[/URL]

Zapraszam po zabaweczke - cudne są.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frolik']Nic sie nie zmieniło, nadal mięso z bezdomnych psów i kotow Wietnamczycy dodają do tych swoich dań. Tyle że w daniach sprzedawanych dla Polaków jest to oczywiscie skrzętnie ukrywane, a w daniach robionych dla Wietnamczyków niekoniecznie sie z tym kryją.

Po tym jak zlapali tych sprawców w nowym dworze mazowieckim kolejni Wietnamczycy duzo lepiej się kryją. Ale juz kilka razy słyszałem z roznych zródeł o przypadkach, gdy rózni menele/pijacy/bezdomni sprzedawali złapane psy wlasnie Wietnamczykom - oni raczej nie kupowali psów żeby trzymać je w domach jak zwykli ludzie.

Wszystkim stołujacym się w barach orientalnych życzę smacznego![/QUOTE]

Dlatego , niestety, wszelkie tzw wietnamskie i chińskie gar kuchnie omijam szerokim łukiem - wcale nie dlatego, że nie lubię ich kultury - nie, po prostu lubię wiedzieć co mam na talerzu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...