Jump to content
Dogomania

Piesek - zabawka?!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bez przesady, z tym , ze psy ubieraja tylko ludzie ulomni, moj tez ma i polar na wiosenne, jesienne wieczory, i kubraczek przeciwdeszczowy i ubranko na zime, i nie widze w tym nic zlego, ze kupujac mu jakis ciuch zwracam uwage nie tylko na to , zeby bylo wygodne i nie krepowalo mu ruchow, ale i tez aby bylo poprostu ladne i mile dla oka, mam malego psa, ktory szybko marznie, moj pies codziennie biega przy rowerze i chodzi na dlugie spacery, wiadomo ze na rower go nie ubieeram, czy na dlugi spacer go nie ubieram , nawet jak jest minus pare stopni, bo maly biegnie i jest mu cieplo, a tak to by sie przegrzal, ale jak wychodzimy na krotki spacer to wlasnie na jesien czy na wczesna wiosne ma jakis sweterek zakladany, szczegolnie wtedy kiedy sa duze roznice temperatur, ze jak rano idziemy jest minus jeden, a popoludniu plus 16 stopni, czesto tez maly ma do obrozy jakas chuste przpieta, i uwierzcie mi wcale mu to nie przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

Ja początkowo jak nie miałam psa, albo jak Moli była małym szczeniakiem to oglądałam te wszystkie ubranka i chciałam je kupować, ale jak pies mi urósł doszłam do wniosku że są jej całkowicie zbędę, co prawda ma derkę i sweter na zimę ale to z konieczności, ale nie wyobrażam jej sobie popierniczającej w sukience. Po za tym ona jest tak cudowna :diabloti: wszyscy się nią zachwycają że nie potrzebne jest żadne ozdabianie jej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...