Jump to content
Dogomania

Piesek - zabawka?!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja uwazam ze psiaki mozna ubierac, czesac im kokardki itp. (wozenie w wozku nie popieram bo pies ma nogi do chodzenia) wszystko jest dobre, dopluki pies do lubi i nie wyrzadza mu sie tym krzywdy. Moja sunia nie ma ciuszkow ale kiedys przypuszczam ze jej cos kupie, jej ubranka nie przeszkadzaja bo czasmi ubiore jej moja bluzke i ona sie z tego cieszy :) goni w ubranku i podskakuje z wrazenia, ale gdyby tego nie lubila to bym jej nie ubierala ciuchow, zreszta ona to jest taka mala dama :) lubi byc piekna, kocha sie czesac i lubi jezdzic do fryzjera :P
Ponizej to jest jej zdjecie (ona to mieszaniec yorka i shih-tzu)
[IMG]http://zdjecia.fotka.pl/11/33/13/11331365.jpg[/IMG]
[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNDU1Mzg2&f=Obraz_284.jpg[/IMG]
[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNDU1Mzg2&f=Obraz_207.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Mój pies jak był mały i było baaardzo zimno i wietrznie na dworze (w zimie), a on nie miał jeszcze futerka to wychodził w bluzie na spacer :oops: :oops:[/QUOTE]


W tej sprawie jestem rowniez za ubrankami, bo to ludzie krzyzowali psy tak zeby wygladaly tak jak oczekiwali wiec niektore sa np.lyse albo maja malo ocieplajaca siersc, noi teraz powinno na ludzi spasc sprawa ogrzania piesia w zmie

Link to comment
Share on other sites

Ło rany, udało mi się przebrnąć przez cały temat. Uważam przebieranie psów w idiotyczne ubranka za idiotyczny pomysł. Jak widzę małego yorka - faceta z kokardką, to mi go żal. :cool3: Argument, ze psy tak wielu ras marzną zimą aż tak, że muszą nosić ubranka, jest nadużywany. Rozumiem chińskiego grzywiastego. Ale pies w ruchu nawet nie mający bujnej sierści nie powinien aż tak trząść się z zimna. Co innego postawić boksia na przykład na warcie na mrozie - zmarznie na 100%.
Pizamka w domu - ratuj się, kto może:diabloti:
Buty - jak najbardziej - zasolone chodniki, wyprawy z psem np. w góry. Psy ratownicze pracują też w butach.
Cudze komentarze rzucane wprost lub obok uważam co najmniej za nietakt i niedomiar kultury. To tak samo, gdyby ktoś komentował, że mamy paskudną fryzurę czy ciuch. A co to kogo obchodzi?:mad:
Całe szczęście, że mam labradora, który zadnych ciuszków nie potrzebuje. Jedyne, co dopuszczam, to kamizelka odblaskowa, gdyby zdarzyły nam się nocne wyprawy (czarny jest, to ni cholery nie byłoby go widać) oraz sakwy - niech sam taszczy swój dobytek. A tak na koniec - nie widziałam jeszcze mojego psa zmarzniętego.

Link to comment
Share on other sites

moja piesia nie znosi niskich temp nie chce wychodzic na polko a jak juz to zrobi to sie cala czescie, choc ma siersc i to sporo :D wiec cos sprawic trzeba
nie musisz kupowac labkowi odblaskowej pelerynki, wystarczu obroza migajaca mysle ze taka to bedzie widac jeszcze lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...