Jump to content
Dogomania

Piesek - zabawka?!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rybc!a']Potrafię zaakceptować kubraczki, zwykłe, które mają ochronić psa przed zimnem, ale pidżama? To już przesada!

Spotkałam się też z butami, pantofelkami dla psa . Po co to wszystko? :stupid:[/quote]

Ubieram mu bo jest mu zimno! No nie co noc, ale w takie zimne noce. Biedak się tak trzęsie, że wole mu założyć pijamke niż patrzeć jak marznie.
Pantofelków mu nie ubieram, bo to w niczym nie pomaga, a wręcz przeszkadza i do tego pies wygląda jak idiota.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']dlatego mój śpi pod kołdrą:evil_lol:
ale wg mnie pidżma to juz przesada...
[SIZE=1]mam dobka[/SIZE][/quote]

A według mnie pijama nie jest przesadą. Mój pies nie śpi w łóżku i nie ma się czym przykryć, a w kubraku nie bedzie spał.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czasami wstyd mi za ludzi. Traktuja zwierzeta jak rzeczy...a najgorzej maja chyba yorki, psy wychodowane do walki ze szczurami a tym czasem stare nadęte panie(przynajmniej większość) chodza z pami pod pachei uważaja ze pies na taki "spacerku" się wybiega. NO COMMENTS.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam nic przeciwko czemuś takiemu (o ile dany pies ma możliwość ruchu w takim ubranku i mu nie przeszkadza)
[IMG]http://www.doggiedesigner.com/clothing/img/bts.jpg[/IMG]

Ale to już dla mnie przesada
[IMG]http://www.canineconcepts.co.uk/ccp51/media/images/product_detail/dog-clothes-tuxedo-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']czasami wstyd mi za ludzi. Traktuja zwierzeta jak rzeczy...a najgorzej maja chyba yorki, psy wychodowane do walki ze szczurami a tym czasem stare nadęte panie(przynajmniej większość) chodza z pami pod pachei uważaja ze pies na taki "spacerku" się wybiega. NO COMMENTS.[/quote]

Matko kochana to jak one to robia???!!!!! Moj york ma 8 tygodni i juz nie znosi noszenia na reksch.Najchetniej przemieszcza sie na wlasnych łapkach i ani mi sie sni tego zmieniac, to jest pies, a nie torebka lub parasol (i dobrze, bo ja mam manie zostawiania torebek i parasoli gdzie sie da, w autobusie, sklepie i wszedzie wszedzie:shake:). Moze on jest jakis chory? Czy cos?:errrr:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...