Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

22 godzin temu, Paulina94 napisał:

Dobry wieczór ;)

Dobry wieczór :)

 

No i tak jak się szybko zaczęła, tak też się szybko skończyła Theodora piłka nożna :/ Cały dzień pytał kiedy jedziemy na piłkę, czekał aż wszystko spakuję, aż tata wróci z pracy... Nic nie wskazywało, że przeszła mu ochota na kopanie piłki. Pojechaliśmy całą familią na trening. Theodor wszedł na boisko i chwilę później już był płacz "bo on nie chce!" Dopytywałam co się stało..., czemu zmienił zdanie..., że może jednak jeszcze spróbuję..., czy jest pewny, że chce do domu.... Nie chciał grać i tylko powtarzał "przyjedziemy jak będę duży". Podejrzewam, że nie pasowało mu to, że był w tym towarzystwie najmłodszy :/

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Z majtek też :D

To go chociaż interesuje ;) A piłkę jak widać kocha tak jak i jego tatuś :D

Ehhhhhh ;(

No ale w czasie meczu co jedynie może sie połamać a jak taką furą gdzieś przyfranzoli to nie bydzie czego zbierać ;(

Wszystkich zdjęć nie widziałam , słodziak z tego Nathanka :* od razu pomyslalam ze pogryzły go komary dlatego nie pytałam co to :P

A Theosiowi nie brakuje rozrywek :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dOgLoV napisał:

No ale w czasie meczu co jedynie może sie połamać a jak taką furą gdzieś przyfranzoli to nie bydzie czego zbierać ;(

Wszystkich zdjęć nie widziałam , słodziak z tego Nathanka :* od razu pomyslalam ze pogryzły go komary dlatego nie pytałam co to :P

A Theosiowi nie brakuje rozrywek :D

Ale mu (nam) życzysz :/

Kilka osób pytało, więc musiałam sprawę wyjaśnić, zanim będzie kolejna lawina pytań :P

Staram się, żeby mu czas zorganizować ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

Ale trzeba mieć swoją pasję :)

Oj trzeba , trzeba ;)

Fabian bedzie chyba piłkarzem bo tylko "gol" sie dla niego liczy , jak bylismy na targu w sobote to musiałam mu kolejną piłkę kupić mimo że ma już ich sporo bo by nie odpuścił a pozniej nawet wieczorem jak jechalismy do sklepu to musiał "gol" wziąć ze sobą :D 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, dOgLoV napisał:

Oj trzeba , trzeba ;)

Fabian bedzie chyba piłkarzem bo tylko "gol" sie dla niego liczy , jak bylismy na targu w sobote to musiałam mu kolejną piłkę kupić mimo że ma już ich sporo bo by nie odpuścił a pozniej nawet wieczorem jak jechalismy do sklepu to musiał "gol" wziąć ze sobą :D 

No, a ja mam tak z autami ;)

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Angi napisał:

Jeszcze czas na treningi bedzie mial :D

Zmuszać go nie będę ;) W piątek zapytam czy chce jechać. Jak powie znowu "nie", to temat całkowicie zamknięty ;)

23 godzin temu, Ania :) napisał:

Małe  Bodziany :D

Mam trzech Bogdanów w domu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...