Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

13 godzin temu, dOgLoV napisał:

Moje było drogie bo to fullface czyli ancały ekran a że mam zaokrągloną szybkę to musi być wyginana pod ciepłem bla bla bla i stąd cena :/ jednak folia była lepsza i wytrzymała dłużej a tym samym była tansza bo kosztowała 38 ;)

Tez mam na caly :p ale fakt, nie mam krzywego ekranu hahaw

Link to comment
Share on other sites

Nathan chyba ma alergię na mleko krowie :/

Między 2 a 3 miesiącem życia, pojawiły mu się dwie czerwone plamki. jedna koło cycuszka, druga po lewej stronie brzucha. Byłam akurat u lekarza i powiedział, że mam smarować kremem, bo to tylko sucha skóra. I tak smarowałam Emoilium, potem Sudocrem, Alantan Plus, Linomag i ostatnio najzwyklejszy krem do pielęgnacji niemowląt. Każdego używałam minimum tydzień albo i dłużej żeby widzieć czy jest poprawa. Jak nie było poprawy, to zmieniałam i czekałam na poprawę. Do tego każda kąpiel była w Emolium, a w lipcu na urlopie kupiłam sobie emulsję o takim samym działaniu co Emolium, ale o innym składzie od Ireny Eris. Nic nie pomaga :( A plamy już są prawie na całym brzuszku, a teraz już też na nóżkach :( Wczoraj pojechałam już po mleko AH, bo właśnie mam podejrzenie, że to alergia na mleko krowie, bo to ono jest głównym składnikiem mleka modyfikowanego :/ Za 2.5 tyg. mam wizytę u pediatry. Spiszę wszystkie mleka, które pił (bo też próbowałam kilku), spiszę co zjada, od kiedy ma te objawy, zabiorę te wszystkie kremy i emulsję, no i zobaczymy czy pediatra potwierdzi moje obawy :/

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

Nathan chyba ma alergię na mleko krowie :/

Między 2 a 3 miesiącem życia, pojawiły mu się dwie czerwone plamki. jedna koło cycuszka, druga po lewej stronie brzucha. Byłam akurat u lekarza i powiedział, że mam smarować kremem, bo to tylko sucha skóra. I tak smarowałam Emoilium, potem Sudocrem, Alantan Plus, Linomag i ostatnio najzwyklejszy krem do pielęgnacji niemowląt. Każdego używałam minimum tydzień albo i dłużej żeby widzieć czy jest poprawa. Jak nie było poprawy, to zmieniałam i czekałam na poprawę. Do tego każda kąpiel była w Emolium, a w lipcu na urlopie kupiłam sobie emulsję o takim samym działaniu co Emolium, ale o innym składzie od Ireny Eris. Nic nie pomaga :( A plamy już są prawie na całym brzuszku, a teraz już też na nóżkach :( Wczoraj pojechałam już po mleko AH, bo właśnie mam podejrzenie, że to alergia na mleko krowie, bo to ono jest głównym składnikiem mleka modyfikowanego :/ Za 2.5 tyg. mam wizytę u pediatry. Spiszę wszystkie mleka, które pił (bo też próbowałam kilku), spiszę co zjada, od kiedy ma te objawy, zabiorę te wszystkie kremy i emulsję, no i zobaczymy czy pediatra potwierdzi moje obawy :/

Jak bedzie miał alergię to przerąbane :/ mojej siostry córka musiała pić mleko Nutramigen było ohydne w smaku :/ Fabiana tez nam kazali kąpać w emolientach i smarowac kremami dla "atopowców" a i tak co jakiś czas mu jakiś "liszaj" wychodzi ;(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

To z oznaczeniem AH też jest ohydne w smaku, ale Nathan je pije bez problemu :P

Dziś sobie przypomniałam, że moja siostra za dziecko miała alergię na mleko krowie, więc tym bardziej stawiam na to ;/

Dla mnie bebiko jest nawet ohydne a mlody pije ze smakiem :P

Tylko wiesz , mojej siotrze tez wmawiali ze Maryska ma skaze białkowa i moja siostra kupowała Nutramigen , niedosyć że sie pic tego nie dało to drogie to jak cholera a co sie okazało ? że ma alergię na białko kurze ....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...