Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Podrzuciłabym ją do jakiś znajomych, ale do tych co bym dała, to albo mają kota albo dziecko, które się boi Tory :/ A szkoda mi nie skorzystać, bo to Bogdana kuzyn z Kanady chce lecieć do Hiszpanii i będzie miał mieszkanie za darmo nad samym morzem :) Ja go osobiście nie znam, tylko prze telefon rozmawialiśmy. A Bogdan go nie widział 17-18 lat, a wcześniej razem trzymali zanim Patryk wyleciał do Kanady ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Aleksa. napisał:

Coś się tak na mnie uwziela haha :P Fakt, trasy spacerowe znam :P

Super propozycja :)

To przylatuj Ola ;) Tylko, że Nathan leci z nami :P

Teraz, dOgLoV napisał:

Ola widzisz , sama nie mówisz "nie" :P

Ale Torka lubi koty to moze nie było by problemu tam gdzie są koty , chyba że koty bały by sie Torki :/

To jest właśnie problem :/

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Aleksa. napisał:

Mimo że moja Dora owczarków nienawidzi, z Tora bym zaryzykowała. Wydaje się naprawdę uległa :P

 

Jednak za daleko..btw. od jutra mam Charliego, a od soboty Lara..znowu 4psy do końca miesiąca :P dam radę!

Ola, to ma być koniec roku albo początek przyszłego, a nie teraz :P

Link to comment
Share on other sites

Tym bardziej, że szansa na nasz lot do Kanady, to prawie bliska "0" :/ Więc ta Hiszpania byłaby idealna ;) Na tą chwilę bilety na samolot, na naszą czwórkę, z bagażami, to 300 euro w obie strony, więc nawet się autem nie opłaca jechać i męczyć dobę za kierownicą :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Tym bardziej, że szansa na nasz lot do Kanady, to prawie bliska "0" :/ Więc ta Hiszpania byłaby idealna ;) Na tą chwilę bilety na samolot, na naszą czwórkę, z bagażami, to 300 euro w obie strony, więc nawet się autem nie opłaca jechać i męczyć dobę za kierownicą :/

Ja sie na cenach nie znam takich przelotów ale mysle że to nie duża kwota jak w obie strony ;)

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Ania :) napisał:

Hej:) ekstra propozycja :D i tak tanio , na pewno kogoś dla Tory znajdziecie :) a hotelik np ? czy to za drogo wychodzi ? 

Nie ufam hotelikom :/

5 godzin temu, Tyś napisał:

Hej!

Torę chętnie sama bym wzięła, hahha :D ale ja nie po drodze.

Koty razem wyglądają super, coś czuję że kotce będzie brakowało towarzystwa Lumpka :D

Hej :)

No, troszkę nie po drodze :P

Napewno będzie brakowało. Tym bardziej, że w domu ona jest prawie ciągle sama :/

5 godzin temu, Angi napisał:

Podrzuc Torke do Polski, jo odbiore :D 

W Polsce to ja bym miała komu ją zostawić :P

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, Angi napisał:

To podrzucaj do Polski :D a na pewno nie rezygnuj z Hiszpani ;)

Nie opłaca się psa wieźć do Polski, a potem znowu po niego jechać :/

Wszystko zależy jaki termin poda kuzyn Bogdana ;) Myślę, że to kwestia kilku dni i będzie coś wiadomo, bo oni też muszą kupić bilety Kanada-Hiszpania, Hiszpania-Kanada ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, dOgLoV napisał:

Jak już bedziecie znali termin to moze coś wymyslicie , a wlasciciel kotełka by nie chciał Torki na troszkę ?

Nie znam tego kolesia prawie w ogóle. Jeśli będę Torę komuś zostawiać, to tylko tej osobie, którą Tora bardzo lubi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...