Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Slicznych masz chłopaków :) a Nathan wygląda jak mały Theo :D kiedyś jak nie będzie widać aż tak różnicy wieku ludzie będą myśleć pewnie że to bliźniacy ;) Nathan im jest co raz większy tym bardziej podobny do brata.

 

No i dobrze , że kot powoli się otwiera:)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Angi napisał:

Fajna kotecka ;) 

Ja nastepnego kota w zyciu chce mco :)

Ja (póki co) kota nie chcę :/

13 minut temu, Ania :) napisał:

Slicznych masz chłopaków :) a Nathan wygląda jak mały Theo :D kiedyś jak nie będzie widać aż tak różnicy wieku ludzie będą myśleć pewnie że to bliźniacy ;) Nathan im jest co raz większy tym bardziej podobny do brata.

No i dobrze , że kot powoli się otwiera:)

Dziękuję :* Zaraz poszukam jakiegoś podobnego zdjęcia i zrobię kolejne zdjęcie porównawcze ;)

Dziś łasiła się do moich nóg, a jak ją chciałam pogłaskać, to atakowała :/ Ale jest już trochę lepiej niż wczoraj :)

3 minuty temu, dOgLoV napisał:

Ale dwa słodziaki <3

i jak Nathan juz wysoko główkę trzyma <3

Koteczek widac juz zaakceptował nowe miejsce ; może go sobie zostawcie :D

Dzięki Aga :*

Zwiedza kąty i szaleje. Dziś go z szafki wiszącej w kuchni goniłam :D Nie, nie zostawimy.

Link to comment
Share on other sites

Tyś, Pusia nie drapie do krwi, bo ma obcięte pazury. A ząbki ma tak malutkie, że wielkiej krzywdy dorosłemu nie zrobi ;) Dziś już tylko 2x syknęła na widok człowieka/ręki. Najważniejsze, że już nie atakuje, jak tylko koło niej chciało się przejść :/ Coraz więcej się łasi i pozwala się głaskać. Oczywiście wtedy, kiedy ona chce, ale zawsze coś ;) Nawet Theodor mógł ją pogłaskać i zaczęła wtedy mruczeć :)

Drapak dostałam od znajomych, po tym jak musieli uśpić swojego kota ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...