Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']uff, nadrobiłam wasze gadanie :D dobrze. ze też fotki były :lol:

[URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5599_zpsac4b761d.jpg[/URL] buzi :loveu:


a po co jej buda, jak w domu śpi ?:diabloti:[/QUOTE]

Zdjęcia muszą być :)

Bo jak nas nie ma w domu, to jest na podwórku :eviltong: I musi mieć dach nad głową jakby padało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']AAA, a ja myślałam, że ona ciągle w domku ;d[/QUOTE]

Nie, na dworze spędza kilka godzin dziennie :)

[quote name='marta1624']Ale śliczna buda:) Moja też ma, budę na słonia:diabloti:[/QUOTE]

A jak to jest buda dla słonia? :diabloti:



Dziś Tora otworzyła sezon kąpielowy :evil_lol: A my sezon rowerowy :p


I uwaga! uwaga! uwaga!
Zdradzam tajemnicę :eviltong:
Theoś dostanie body z wizerunkiem owczarka niemieckiego :loveu:
Miała być na body nasza Tora. Niestety grafikowi nie udało się zrobić niczego, co ładnie by wyglądało :shake: Więc na body będzie owczarek "no name" :evil_lol: Ale i tak się cieszę :multi:
A body będą wyglądać tak:

[IMG]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album3/owczarek2_zpse66c991c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Nie, na dworze spędza kilka godzin dziennie :)

A jak to jest buda dla słonia? :diabloti:[/QUOTE]

Hmm, buda dla słonia jest straaaaasznie duża. Mieliśmy odpadki desek i styropianu (15cm:diabloti:), więc z zewnątrz wygląda na strasznie wielką. No i ma przedsionek, więc jeszcze większa:) ale moja owczarka ani razu tam nie weszła, bo nie ma po co (ona woli moknąć na dworze, albo w śniegu zasypana leżeć;)). A ogólnie to domowa jest:)


A body jest zajebiste:) sama chciałam taką koszulkę.

Edited by marta1624
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Hmm, buda dla słonia jest straaaaasznie duża. Mieliśmy odpadki desek i styropianu (15cm:diabloti:), więc z zewnątrz wygląda na strasznie wielką. No i ma przedsionek, więc jeszcze większa:) ale moja owczarka ani razu tam nie weszła, bo nie ma po co (ona woli moknąć na dworze, albo w śniegu zasypana leżeć;)). A ogólnie to domowa jest:)[/QUOTE]

Moja też do budy nie chciała wchodzić :shake: Przekonała się dopiero wtedy, jak daliśmy jej słomę do środka ;)
Moje też domowa ;) W sumie, to przez 4 lata jej życia, spędziła tylko jedną noc w budzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Moja też do budy nie chciała wchodzić :shake: Przekonała się dopiero wtedy, jak daliśmy jej słomę do środka ;)
Moje też domowa ;) W sumie, to przez 4 lata jej życia, spędziła tylko jedną noc w budzie ;)[/QUOTE]

No Kaja ma tam słomę, ale ona to taka królewna:) ale buda ma swój użytek- chowa się tam jamnik, jak go Kajka maltretuje za bardzo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']No Kaja ma tam słomę, ale ona to taka królewna:) ale buda ma swój użytek- chowa się tam jamnik, jak go Kajka maltretuje za bardzo:diabloti:[/QUOTE]

U nas w okresie letnim, to kot śpi w budzie, a pies obok :D Tora nie wejdzie do budy, jak jest w niej Lumpek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...