Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

12 godzin temu, angineuuka napisał:

fajne sniezne fotki ;d 

Już tylko na zdjęciach śnieg :P

9 godzin temu, kalyna napisał:

Łooo ile śniegu <3

Ależ chłopaki urosły. Teoś to kawał chłopa, a Natan jak wyrósł :O kiedy to przeleciało. Ale obaj są kropka w kropkę jak Bodzian.

Już po śniegu nie ma śladu :(

Urosły, urosły ;) Jak byś częściej wpadła, to byś była na bieżąco :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Będziemy u Żanety i Michała, rodzice  Zosi i Helenki :P

Tak się jakoś składa, że odkąd obie rodziny mają dzieci, to Sylwestra spędzamy razem :D No bo kto jak nie rodzic z dzieckiem w tym samym wieku najlepiej nas zrozumie :P Nie ma problemu jak trzeba być ciszej, bo dzieci zasypiają/śpią, podobne gusta alkoholowe, dużo wspólnych tematów...

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, *Magda* napisał:

Będziemy u Żanety i Michała, rodzice  Zosi i Helenki :P

Tak się jakoś składa, że odkąd obie rodziny mają dzieci, to Sylwestra spędzamy razem :D No bo kto jak nie rodzic z dzieckiem w tym samym wieku najlepiej nas zrozumie :P Nie ma problemu jak trzeba być ciszej, bo dzieci zasypiają/śpią, podobne gusta alkoholowe, dużo wspólnych tematów...

To superowo :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2018 o 20:22, Aleksa. napisał:

Padłaś ze zmęczenia ? ;p 

Nawet mi nie przypominaj mdleje.gif W dzień nie dało się przespać, bo jak Nathan spał, to ja się wzięłam za to łapanie krewetek z akwarium i przenoszenie ich do mniejszego akwa, żeby nie stracić kolejnych sztuk :/ I tak swoją drogą, to dziś podczas czyszczenia dużego akwa, złapałam jeszcze jednego mordercę moich kreweci zly1.gif A w małym akwie mam 6 dorosłych i 11 malusieńkich (takie 1-2mm). No i dopiero po godzinie 20 miałam możliwość pójść spać i tak też zrobiłam ;) Tak padłam po tym całonocnym Sylwestrze, że dziś mi Bogdan powiedział, że Theodora z naszego łóżka w nocy wynosił. Ja nawet nie wiedziałam, że on przyszedł do mnie spać wieczorem, taka byłam zmęczona szok.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...