Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

2 godziny temu, Aleksa. napisał:

Cześć mamcia :D

Wchodzę do galerii Mariolki, czytam "trzecia mamcia". Wchodzę do łamAgi i czytam "druga mamcia". I zanim otworzyłam swoją galerię se myślę "Jak nie jestem tę PIERWSZĄ mamcią, to ją ukatrupię" :P Masz szczęście :*

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, *Magda* napisał:

Wchodzę do galerii Mariolki, czytam "trzecia mamcia". Wchodzę do łamAgi i czytam "druga mamcia". I zanim otworzyłam swoją galerię se myślę "Jak nie jestem tę PIERWSZĄ mamcią, to ją ukatrupię" :P Masz szczęście :*

buahaha, przypadek :D 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, *Magda* napisał:

Wchodzę do galerii Mariolki, czytam "trzecia mamcia". Wchodzę do łamAgi i czytam "druga mamcia". I zanim otworzyłam swoją galerię se myślę "Jak nie jestem tę PIERWSZĄ mamcią, to ją ukatrupię" :P Masz szczęście :*

hahahahahahahahahahahahahahaha :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2017 o 23:34, agutka napisał:

Dobry wieczór słoneczko, widzę,że dalej ciśniesz na dogo :p Jak Torcia? wszystko ok? pozdrawiam całą rodzinkę

Hej Agutka :)

Z Torką ok ;) Nie licząc tego, że już ma wprowadzone tabsy na zwyrodnienie już dożywotnio, to wszystko jest dobrze :)

Dziękujemy i również pozdrawiamy :*

Link to comment
Share on other sites

W piątek wieczorem zaczął padać śnieg. Liczyłam na to, że spadnie go tyle, żeby pójść następnego dnia z dziećmi na sanki :) Niestety nie spadło go wystarczająco :/ Na sanki było za mało. Dzieci trochę poszalały w ogrodzie, ulepiliśmy bałwana, a popołudniu po śniegu nie było już śladu :(

Dziś przed południem śnieg znowu zaczął padać. Tym razem napadało go wystarczająco, żeby wyciągnąć ze strychu sanki :) Więc łapcie fotki, bo miałam ze sobą aparat :)

DSC_3100.JPG.0314fb8ef19f7965945a0ef2811ba4aa.JPG

DSC_3101.JPG.b6443f54792d69bdeaaadb5acd76b660.JPG

DSC_3102.JPG.1e6ac4206de539ce10546faddf2b10b8.JPG

DSC_3103.JPG.00a1f8d8061e77ece18b8ab3af85aa64.JPG

DSC_3104.JPG.0426c3d87c4f51094f072a43f4139369.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...