Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Oficjalnie piszę: MÓJ ZIĘĆ THEOŚ JEST BARDZO GRZECZNYM DZIECKIEM I WSZYSTKIE UWAGI JEGO MATKI (NA TEMAT JEGO ZACHOWANIA), PROSZĘ TRAKTOWAĆ JAKO KŁAMSTWO!!!

P.S. Moja swatowo, przyznaj proszę iż Theoś był grzeczny. Jedynym niedobrym stworzeniem był mój pies- nijaki Shadow:P. Wszystkie marudzenia Oli i Madzi na temat Theosia są ich wymysłami .

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mar....ka napisał:

Znam osobniki, ktòre po 5 minutach bym udusiła- więc nie narzekajcie. Cały dzień siedział z Gabi i gdybyś go na jedzenie nie zawołala, to byś dziecka nie widziała. Damian tez mòwi, że Theos jest grzeczny

A tu masz rację co do dzieci,a Theo był u Was grzeczny bo pewnie dobrze u Was się czuł i Was polubił :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny

Piszę tylko tak na szybko, bo zaraz muszę wyjść :/

Angi, dzięki za uściski, przydadzą się i to bardzo. Theodora Ci nie przywiozłam w drodze do Zakopanego, bo nie pojechaliśmy :(

W pierwszy Dzień Świąt umarł mój tata [*] Brat był u niego pierwszy. Reanimacja nie pomogła :( Potem dojechałam ja i drugi brat, ale już nic nie dało się zrobić. Zostało tylko czekanie na lekarza, żeby stwierdził zgon. 

Jutro jest pogrzeb i wieczorem wracamy do domu. Mam już dość tego urlopu, tych świąt... Chcę wracać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...