Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

2 godziny temu, Aleksa. napisał:

Cześć! i masz mi wysyłać :D

Nie :P

45 minut temu, majoka napisał:

oj nie pisałaś mi o Lumpku, dzisiaj skupiłaś się na Wietnamce (tak nazywa swoją synową a moja bratanicę :P)

Obejrzałam foty , co zrobiłaś z Torcią , kiedy pływałaś statkiem???

A jakoś tak wyszło :P

Tora też płynęła statkiem :) Oto dowód:

IMG_20160727_120300.jpg

Tu ją częściowo widać. I proszę się nie śmiać ze mnie, bo się nie malowałam i próbowałam czy mleko dla Nathana nie jest gorące :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pojechaliśmy na basen i nawet tyłka nie zamoczyłam :/

Tam gdzie jeździmy zawsze, kolejka do kasy na około 25-30m. Zrezygnowaliśmy, bo to bez sensu, żeby czekać z pół godziny do kasy, a potem jeszcze się obijać o ludzi w basenie :( Pojechaliśmy na drugi basen, a tam informacja, że od 1.08 do 21.08 mają jakąś rewizję i basen zamknięty :mad: Bogdan chciał jechać jeszcze na trzeci, ale mi się już nie chciało dalej autem jeździć i wróciliśmy do domu.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, *Magda* napisał:

Pojechaliśmy na basen i nawet tyłka nie zamoczyłam :/

Tam gdzie jeździmy zawsze, kolejka do kasy na około 25-30m. Zrezygnowaliśmy, bo to bez sensu, żeby czekać z pół godziny do kasy, a potem jeszcze się obijać o ludzi w basenie :( Pojechaliśmy na drugi basen, a tam informacja, że od 1.08 do 21.08 mają jakąś rewizję i basen zamknięty :mad: Bogdan chciał jechać jeszcze na trzeci, ale mi się już nie chciało dalej autem jeździć i wróciliśmy do domu.

pozwiedzałaś miasto :P Swoja drogą ile macie mieszkańców (macie przynajmniej 3 baseny)???

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, majoka napisał:

pozwiedzałaś miasto :P Swoja drogą ile macie mieszkańców (macie przynajmniej 3 baseny)???

Kilka miast, bo każdy basen w innym :P

U nas jest basen, ale otwarty w tak dziwnych godzinach, że nigdy tam nie byliśmy :P

Co do mieszkańców, to ciężko powiedzieć, bo to mała wiocha jest. Meldunek mam w mieście obok, do którego nasze Bracht "przyklejono" kilka lat temu. I nadal widnieje nazwa Bracht, ale tak poprawnie to powinnam pisać, że mieszkam w Bruggen :) A to ma około 15 tyś. mieszkańców ;)

22 minut temu, majoka napisał:

odsypiasz grilla czy co???

Chciałam, ale nie miałam kiedy :/

13 minut temu, dOgLoV napisał:

Magda coś ostatnio nas olewa ;( :P

Odezwała się ta co siedzi na dogo :P

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, majoka napisał:

to co robiłaś, jak nie miałaś kiedy odespać???

Nathan jest taki nerwowy, że nie można go nawet na chwilę zostawić samego :( Biedak tak gryzie wszystko, żeby dziąsła nie swędziały, że aż mi go szkoda :( A zęba nie widać, więc ch*j go wie ile te jego nerwy potrwają :/

1 minutę temu, dOgLoV napisał:

Wiem wiem ;)

No ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...