Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

1 minutę temu, dOgLoV napisał:

Dzieci bardzo szybko rosną , ja dopiero co kupowałam ubranka a juz ma wszystko małe :/

Dlaczego się cieszysz ? Fabian ma jednak coś po mnie , jak to mówi Sebek "pare w łapie" :P

O kurde to ale Lumpek Ci napędził stracha :/ ciekawe co mu sie stało że tak zrobił , moze się zsunął tylo z drapaka 

Dobrze, że ja mam zapasy dla Nathana, a Theodor już tak szybko nie rośnie :P

Bo facet ma mieć męskie rysy twarzy, a nie babskie :P

Nie, on się nie zsunął. To wyglądało jakby na tym drapaku dostał jakiegoś paraliżu i przez to spadł, a potem tak leżał, bo go trzymało :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dOgLoV napisał:

Ja kupuję na bieżąco :P

No to faktycznie lepiej to sprawdzić ;) w sumie to On chyba już staruszkiem jest nie ? ;(

Dla Theodora też kupuje na bieżąco :P No może nie zupełnie, bo mam trochę ubrań na 116cm :P Ale Nathan ma po starszym bracie, więc nie straszne mi, że nagle coś będzie za małe i nie mam go w co ubrać :D

No staruszek, staruszek. Oficjalnie ma 12.5 lat, nie oficjalnie około 17-18. A ile ma naprawdę, tego nikt nie wie :/

Link to comment
Share on other sites

Ile super zdjęć :) co zdjęcia to dzieciaki większe :)

Ciekawe co się stało Lumpkowi... :(

Mojej babci kotka ma 16 lat a patrząc na nią w życiu nikt by nie powiedział że to taka starowinka.. a dopiero od jakiś dwóch lat karmiona jakąś lepszą karma a tak to całe życie była na wiskasie , była chyba z 5 razy w ciąży.. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, dOgLoV napisał:

Magda Ty masz upał a ja komary :P właśnie mnie w 3 miejscach ujebal zanim wlaczylam raida ! brawo ja !

Wiesz ile ja mam komarów? W tym roku jakaś plaga :/ Co wieczór włączam w pokojach raid, bo inaczej jesteśmy wszyscy pogryzieni. A jak wchodzę nad ranem do kuchni, żeby umyć butelkę, to tylko bzyczenie koło siebie słyszę :D

14 godzin temu, Ania :) napisał:

Ile super zdjęć :) co zdjęcia to dzieciaki większe :)

Ciekawe co się stało Lumpkowi... :(

Mojej babci kotka ma 16 lat a patrząc na nią w życiu nikt by nie powiedział że to taka starowinka.. a dopiero od jakiś dwóch lat karmiona jakąś lepszą karma a tak to całe życie była na wiskasie , była chyba z 5 razy w ciąży.. 

Dzięki :)

To na 100% coś neurologicznego. Pytanie tylko czy ze starości czy jakaś choroba :/

Lumpek też był karmiony w schronisku badziewiem. Pani mając 30 kotów, dawała im wszystko co miała, byle tylko nie głodowały. U mnie przez pierwsze 2-3 lata też jadł co mogłam kupić pod ręką w sklepie. Dopiero potem zaczął jadać lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

O 21.07.2016 o 10:32, *Magda* napisał:

Oj widać, widać :( Młodszy zaczyna już obiadki/deserki wcinać, a dopiero co w moim brzuchu siedział ;) A to znaczy, że mój powrót do pracy zbliża się wielkimi krokami :(

Po jakim czasie wracasz?

 

Super fotki, ile dokładnie ma Nathanek?

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Aleksa. napisał:

Siemka matka :D

Siemka córka :D

37 minut temu, agaciaaa napisał:

Po jakim czasie wracasz?

Super fotki, ile dokładnie ma Nathanek?

Chciałam na wiosnę następnego roku, ale...Sprawa mojego powrotu do pracy w marcu/kwietniu sama się wyjaśniła ;) Najwcześniej kiedy mogę myśleć o powrocie do pracy, jeśli chcę tę samą nianię, co miał Theodor, to lipiec :P Byłam dziś u Gabi z nią porozmawiać na ten temat. Gabi od kwietnia do czerwca jest w Stanach. Już mają wszystko zarezerwowane i zapłacone. Za prawie 15 tyś. euro spędzi 3 miesiące w USA :) Spełniają z mężem swoje marzenie :) I dopiero w lipcu mogłaby wziąć Nathana. Tak więc, będę musiała złożyć wiosną papiery na bezrobotne i zostanę z młodym trochę dłużej niż planowałam ;) Ale dobrze, że wiem to już teraz, to nawet nie będę dzwoniła po nowym roku do mojego byłego szefa i mu nie będę dupy truła :D

Dokładnie to ma 4 miesiące i 12 dni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...