Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

7 minut temu, *Magda* napisał:

mdleje.gifmdleje.gif Świat schodzi na psy. W telewizji tylko programy typu "Szpital", "Trudne sprawy", "Nastolatki"....A teraz jeszcze ludziom robią wodę z mózgu jakimiś pokemonami mdleje.gif

JUż robią demoty że czekają na GTA w takiej wersji że trzeba będzie chodzić i włamywac sie do samochodów .... masakra jakaś .... albo wymyślą taką "gre" ze musisz chodzić i zabijać .... ehhh

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś napisał:

Ja powtarzam swoim znajomym: zamiast za pokemonami, szukajcie geokesze - to bardziej przydatne, a i rozwija zamiast robić sieczki z mózgu. ;)
Ja sama nie rozumiem, do czego zmierza ten świat... i nie chcę wiedzieć.

Moja koleżanka swego czasu sie bawiła w zbieranie keszy ale teraz ma małą Ole i chyba trochę przystopowali z mężem , chcieli nas w to wciągnać ale jakos nie mamy na to czasu :P 

Link to comment
Share on other sites

O 19.07.2016 o 20:19, *Magda* napisał:

Witam :) U mnie w tej chwili jest jeszcze 28'C :P Jeszcze jutro ma być tak gorąco, a potem już ochłodzenie ;)

Hej :) Któż to zawitał w moje skromne progi?! :D Theoś duży, a Nathan też rośnie jak na drożdżach ;)

A no ja :) Nathan też już duży, fakt. Po dzieciach najbardziej widać, jak czas leci.

Link to comment
Share on other sites

Aga, Tyś-ja nie mam czasu (ani ochoty) na jakieś pokemony, geokesze i inne zabawy :P W tym czasie, to ja muszę szukać rozrywek dla moich dzieci, a nie dla siebie :D

 

9 minut temu, agaciaaa napisał:

A no ja :) Nathan też już duży, fakt. Po dzieciach najbardziej widać, jak czas leci.

Oj widać, widać :( Młodszy zaczyna już obiadki/deserki wcinać, a dopiero co w moim brzuchu siedział ;) A to znaczy, że mój powrót do pracy zbliża się wielkimi krokami :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, *Magda* napisał:

Aga, Tyś-ja nie mam czasu (ani ochoty) na jakieś pokemony, geokesze i inne zabawy :P W tym czasie, to ja muszę szukać rozrywek dla moich dzieci, a nie dla siebie :D

 

Oj widać, widać :( Młodszy zaczyna już obiadki/deserki wcinać, a dopiero co w moim brzuchu siedział ;) A to znaczy, że mój powrót do pracy zbliża się wielkimi krokami :(

Pewnie razem z Tobą by grali :D

Link to comment
Share on other sites

IMG_20160720_164921.jpg

IMG_20160720_164932.jpg

IMG_20160720_164934.jpg

Gondola jedzie z nami nad morze, a po powrocie ją chowam i wyciągam spacerówkę, bo młody ledwo się mieści :/

IMG_20160720_165142.jpg

Ma jakieś 5cm luzu, ale tak się ostatnio wierci, że albo głową napiera na tył gondoli albo nogi mu wystają z wózka :D

Link to comment
Share on other sites

ile zdjęć <wow> weszłam do Twojej galerii i myslalam ze na pierwsza strone weszłam że są zdjęcia a tu niespodzianka , nowe , nowiutkie foteczki <3

Słodkie sa te Twoje urwisy <3 

Nathan rośnie jak na drożdzach , masakra  dopiero co te kompleciki kupiłaś i już za małe , i nawet z wózka już wyrósł , no ale jak tak patrze na te zdjęcia to mi od razu lepiej bo I Theoś i Nathan to czysty tatuś  ! a dzisiaj usłyszałam stwierdzenie w strone Fabiana " ale z mamusi to On nic nie ma " ;( ale jak widze nie jestem sama :D

Link to comment
Share on other sites

Teraz, dOgLoV napisał:

ile zdjęć <wow> weszłam do Twojej galerii i myslalam ze na pierwsza strone weszłam że są zdjęcia a tu niespodzianka , nowe , nowiutkie foteczki <3

Słodkie sa te Twoje urwisy <3 

Nathan rośnie jak na drożdzach , masakra  dopiero co te kompleciki kupiłaś i już za małe , i nawet z wózka już wyrósł , no ale jak tak patrze na te zdjęcia to mi od razu lepiej bo I Theoś i Nathan to czysty tatuś  ! a dzisiaj usłyszałam stwierdzenie w strone Fabiana " ale z mamusi to On nic nie ma " ;( ale jak widze nie jeste sama :D

Niektóre już widziałaś :P

Dziękuję :)

Aguś, komplecik kupiłam 3 tyg. przed chrztem. Wtedy nosił rozm.62, a ja kupiłam 68. I co? W dniu chrztu, ledwo wsadziłyśmy Nathana z Olą w tamten komplecik :/ A ten jak mu ubrałam, to nóżek nie mógł wyprostować :/ Więc szybko tylko fotki cyknęłam i poszło do kartonu :( W sumie, to samą kamizelkę i kapelusik mogę mu jeszcze założyć do czegoś innego ;)

Ja tam się cieszę, że Theodor i Nathan są podobni do tatusia, a nie mają nic z mamusi :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Aleksa. napisał:

Dużo fotek już widziałam :P

Co Lumpek zrobił?

Chyba prawie wszystkie :P

Robiłam obiad, więc go zawołałam, żeby mu dać surowego mięsa. Przybiegł wesoły, wskoczył na drapak, prosto do miski i zajada. W pewnym momencie po prostu z niego spadł i leżał sztywny szok.gif Leżał taki sztywny, w dziwnej pozycji z 10-15 sekund i wydał kilka dziwnych dźwięków. Chciałam go podnieść, ale bałam się, że mogę mu zrobić krzywdę Cry_emoticon_by_smiekie.gif Potem wstał i uciekł na podwórko. Siedział chwilę pod ławką, a potem już normalnie położył się w słońcu, jakby nic się nie stało...

Link to comment
Share on other sites

O matko, Lumpek! :O
To tak jak ostatnio Zdrapka leżała z otwartymi oczami jak zdechła i za nic się nie ruszała... Oddychała też nieznacznie, że nie zwróciłam uwagi. Wołam na nią i cmokam, a ta nie reaguje.... dopiero po jakiś 10min się ocknęła i zaczęła drzeć, że ją budzę :D


Cuudne fotki! Natanek rośnie jak na drożdżach, olbrzym :D

Link to comment
Share on other sites

Dzieci bardzo szybko rosną , ja dopiero co kupowałam ubranka a juz ma wszystko małe :/

Dlaczego się cieszysz ? Fabian ma jednak coś po mnie , jak to mówi Sebek "pare w łapie" :P

O kurde to ale Lumpek Ci napędził stracha :/ ciekawe co mu sie stało że tak zrobił , moze się zsunął tylo z drapaka 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś napisał:

O matko, Lumpek! :O
To tak jak ostatnio Zdrapka leżała z otwartymi oczami jak zdechła i za nic się nie ruszała... Oddychała też nieznacznie, że nie zwróciłam uwagi. Wołam na nią i cmokam, a ta nie reaguje.... dopiero po jakiś 10min się ocknęła i zaczęła drzeć, że ją budzę :D


Cuudne fotki! Natanek rośnie jak na drożdżach, olbrzym :D

U nas to były sekundy, ale nigdy wcześniej nic takiego się nie wydarzyło. A przecież już prawie rok czasu jestem w domu, więc ciężko byłoby to przegapić....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...