Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Cześć :)

Byłam dziś u weta, bo w tym miesiącu kończyła się ważność szczepienia na wściekliznę ;) Pojechałam rano, dzieci zostały z tatusiem. I jak pojechałam, tak zaraz wróciłam, bo tyle ludzi było, że około 2h bym musiała czekać :/ Podjechałam popołudniu ponownie. Byłam 10 minut przed otwarciem, a i tak byłam druga w kolejce :D Nasz poprzedni wet "zniknął", więc ten u którego byłam dziś jest dla nas nowy. Na miejscu okazało się, że jedna praktykantka mówi po angielsku, bo jest z Anglii ;) Wypełniłam wszystkie papiery i potem przyszła do mnie ta angielka i pyta czy ja jestem z Polski, skoro pies jest z Polski :D Potwierdziłam. No i okazało się, że jeden z weterynarzy (jest ich tam troje), mówi po polsku :D Od razu została nam przypisana w kartotece pani weterynarz, mówiąca po polsku, żeby nie było problemów ;) Torka zbadana, zaszczepiona i teraz może jechać na wakacje :D

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś napisał:

Witanko w ten chłodny dzień :)

Witam :) U mnie w tej chwili jest jeszcze 28'C :P Jeszcze jutro ma być tak gorąco, a potem już ochłodzenie ;)

13 minut temu, agaciaaa napisał:

Hej Magda, ale te dzieci Ci rosną! ;) Trochę tu nie zaglądałam, jestem w szoku jaki Teoś duży

Hej :) Któż to zawitał w moje skromne progi?! :D Theoś duży, a Nathan też rośnie jak na drożdżach ;)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś napisał:

26*C to dla mnie w sam raz. Jestem straszny zmarzluch :D W lecie śpię pod kołdrą i kocem :D

Tyś, ja mam teraz w cieniu 27'C, a w słońcu 45'C mdleje.gif

18 godzin temu, Aleksa. napisał:

Dziecko może nie iść do przedszkola :P

3 tygodnie wolnego to i tak wystarczająco ;) Nie będę mu wydłużać wakacji :P

Mój brat myśli i może do nas dojedzie z córką :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...