Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Godzinę temu, majoka napisał:

hej, ja też nie fejsowa, powoli te dogo się rozgryzie

A ja myślałam, że Ty masz fejsa :D

Godzinę temu, majoka napisał:

Madzia jak opanujusz obserwowane watki, to daj mi znać. Szlag mnie trafi, pokasowałam sobie....

 

Na tę chwilę jedyne co opanowałam to:

-przy nicku klikasz na "obserwowana zawartość" I masz wszystkie wątki, w których się udzielałaś czy obserwowałaś

-jak klikniesz na "zmień ustawienia" przy wybranym wątku, a następnie "zaktualizuj ustawienia", to dany wątek wskoczy Ci na pierwszą stronę tych obserwowanych

Na tę chwilę tylko tyle opanowałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, te wątki znaleźć, to nie byłby problem, gdyby nadal były banerki ;) Bo to by ułatwiło chociaż znalezienie galerii innych dogomaniaków ;)

Najbardziej mnie jednak wkurza to, że wątki nie idą automatycznie "do góry" po dodaniu prze kogoś nowego posta :/

I że jedyne co świadczy o nowym poście, to pogrubiony tytuł wątku. A już kto go napisał i o której, to brak :/ No i żeby dojść do ostatniego posta w interesującym mnie wątku, muszę klikać kilka razy myszką, zanim dojdę do tego "szukanego" postu :/

Ja chcę funkcję "idź do ostatniego nieprzeczytanego postu" :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, magdabroy napisał:

Wiecie, te wątki znaleźć, to nie byłby problem, gdyby nadal były banerki ;) Bo to by ułatwiło chociaż znalezienie galerii innych dogomaniaków ;)

Najbardziej mnie jednak wkurza to, że wątki nie idą automatycznie "do góry" po dodaniu prze kogoś nowego posta :/

I że jedyne co świadczy o nowym poście, to pogrubiony tytuł wątku. A już kto go napisał i o której, to brak :/ No i żeby dojść do ostatniego posta w interesującym mnie wątku, muszę klikać kilka razy myszką, zanim dojdę do tego "szukanego" postu :/

Ja chcę funkcję "idź do ostatniego nieprzeczytanego postu" :(

Ej znalezc jego galerie mozna przez profil.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, magdabroy napisał:

Martuś, ja tu bardzo chętnie zostanę, bo nie chcę FB, ale jaki to ma sens? Nic nie można znaleźć... Żeby cokolwiek przeczytać, to trzeba kilka razy klikać myszką, zanim dojdzie się do posta, którego się nie czytało....Ludzie nie mają banerków, więc ciężko kogokolwiek znaleźć...

Ja lubię dogo ze względu,że można z Wami normalnie porozmawiać :)

a na FB nie bo nie mam psa wystawowego,więc jestem ble

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Oscar Patric napisał:

Ja lubię dogo ze względu,że można z Wami normalnie porozmawiać :)

a na FB nie bo nie mam psa wystawowego,więc jestem ble

Jezu serio? Brak wystawowego psa i fb ble, gdzie ty się dziewczyno obracasz?  Ja nie mam takowego psa, mam znajomych hodowcow, bujam sie po grupach kilku danych ras. Nikt mi nie powiedzial, ze jestem ble. Za to na dogo dowiedzialam się ze jestem ble. Wiec nie mierz wszystkich swaja miara. 

Uwaga: na fb A SIĘ porozmawiac intymnie i normalnie. Nawet lepiej niz tutaj. :) sa od tego grupy(mamy takowa),wiadomosci prywatne, konferencje.. 

 

Link to comment
Share on other sites

O to to, Angi ma rację! Sama jestem w kilku grupach i jeszcze nic złego nie przeczytałam, a mam 3 kundle. Zresztą- każdy może mieć swoje zdanie, nie neguję tego, konstruktywna rozmowa jest najlepsza ;) A i z hodowcami wielu ras mam kontakt ;) 

 

 A nasza grupa dogowa mi baaaardzo tam pasuje, przynajmniej tam wszystko ogarniam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...