Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

A no fakt , fajna nuta ;) ale córce bym nie dała tak na imię , na pewno ;) A jak powiedziałam w domu u mojej mamy że chciała bym synka Natana to powiedzieli że chyba pojebana jestem hahahaha a jak dodałam że gdyby córka była to bym dała na imię Konstancja to powiedzieli że mam wyjść hahahaha

Link to comment
Share on other sites

To się okaże funny.gif

Poza tym, nie musisz spać z nim w pokoju. To będzie Twój wybór jeśli będziesz chciała spać z nim w pokoju :P

 

 

 

To, że mam wybór spania w innym pokoju, nie znaczy że mnie nie obudzi :D może i lepiej, że obudzi, bo inaczej prześpię cały dzień :D 

Link to comment
Share on other sites

No w tamtym roku u rodziców odsypiałam prace, szkołe, praktyki :D ale u ciebie to co innego :D będziecie mnie budzić, bo muszę się Wami nacieszyć :D

 

Załatwię Ci specjalne pobudki w wykonaniu Theodora :D

 

.... i te spacerki z Torą i dzieciakami , ja też chce !!!! ;)

 

To chodź :D

Link to comment
Share on other sites

 ja jeszcze go przekupie, że warto się zdrzemnąć :D zaciągnę go do łóżka-jakkolwiek to brzmi hahaha :D

 

 

na 8 mogę się zgodzić :D Pamiętam, jak byłam u cioci i wujka i megi miała kilka miesięcy..i rano ciocia chciała się ogaarnąć itp. i wujek miał Megi pilnować..kończyło się tym, że kładł malucha na mnie i koniec spania :D Ola opiekunka niańczyła od 6 ahhaha

Link to comment
Share on other sites

 ja jeszcze go przekupie, że warto się zdrzemnąć :D zaciągnę go do łóżka-jakkolwiek to brzmi hahaha :D

 

 

na 8 mogę się zgodzić :D Pamiętam, jak byłam u cioci i wujka i megi miała kilka miesięcy..i rano ciocia chciała się ogaarnąć itp. i wujek miał Megi pilnować..kończyło się tym, że kładł malucha na mnie i koniec spania :D Ola opiekunka niańczyła od 6 ahhaha

 

Ola, chyba to co pisał Twój tata o Tobie, to nie do końca prawda :P

 

Do 8 spokojnie damy Ci pospać ;)

Link to comment
Share on other sites

Ola ja niańcze od 5 :P idzie sie przyzwyczaić :D Oj Magda , jak będą fundusze to przyjade , na 100 % ;)

 

Zobaczymy ;)

 

Jeszcze coś pisali ? :D o czymś nie wiem :D zatrzymałam się na pierwszej wiadomości hihi

 

Nie, nic więcej :)

Ale po tekście z zaciągnięciem mojego syna do łóżka (:P) nie wierzę, że jesteś taka spokojna :D

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy ;)

 

 

Nie, nic więcej :)

Ale po tekście z zaciągnięciem mojego syna do łóżka ( :P) nie wierzę, że jesteś taka spokojna :D

 

 

To była zmyła, że jak już kupiłam te bilety żebyś mnie przygarnęła :P Sorryyy, wydało sie! i co teraz zrobię :D no chyba wezmę śpiwór, i będę tydzień na lotnisku mieszkać :D

 

 

 

Ale w sumie, podrzucić mi dzieciaki rano do łóżka, a Ty się możesz ogarnąć rano, to spoko. :D Ja nie mam nic przeciwko :D leżenie też odpoczynek :P

Link to comment
Share on other sites

Magda ja bym się troszke obawiała tego zaciągania do łóżka :P

 

Zaczynam się bać jej przylotu :D

 

To była zmyła, że jak już kupiłam te bilety żebyś mnie przygarnęła :P Sorryyy, wydało sie! i co teraz zrobię :D no chyba wezmę śpiwór, i będę tydzień na lotnisku mieszkać :D

 

Ale w sumie, podrzucić mi dzieciaki rano do łóżka, a Ty się możesz ogarnąć rano, to spoko. :D Ja nie mam nic przeciwko :D leżenie też odpoczynek :P

 

Nie musisz spać na lotnisku. Rozłożę Ci namiot w ogrodzie :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...