Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Dzień dobry dziewczyny :)

 

Theoś po basenie padł jak tylko przyłożył głowę do poduszki :D A dziś wstał, uwaga! o 7:15, co jest wręcz do niego niepodobne, bo wstaje max. 6:30 :/

Jak popatrzyłam na zegarek, to pierwsze o czym pomyślałam, to o tym, że gdybym pracowała i nie miała ustawionego budzika, to bym się do pracy spóźniła :D Dobrze, że nie pracuję ;)

 

Ejeje, mam nadzieję że do końca czerwca przestawi się na tryb 'wakacyjny' w spaniu :D niech nie robi mi takiej krzywdy :D

Link to comment
Share on other sites

Magda skoro masz takie myśli zaraz po przebudzeniu to świadczy o jednym .... jesteś pracoholiczką :D

 

O tak, bardzo mi brakuje pracy :P

 

Ejeje, mam nadzieję że do końca czerwca przestawi się na tryb 'wakacyjny' w spaniu :D niech nie robi mi takiej krzywdy :D

 

To się okaże funny.gif

Poza tym, nie musisz spać z nim w pokoju. To będzie Twój wybór jeśli będziesz chciała spać z nim w pokoju :P

 

No to chociaż tyle :)

 

Dobrze, że mam wszystkie papiery u siebie, a pracodawcy dawałam kopie, bo byłoby kiepsko ;)

I przypomniało mi się, że babka do mnie dziś jeszcze taki tekst:

-Czy ja mogę o coś panią zapytać?

-Tak, proszę.

-Skąd pani jest, bo nazwisko takie trochę amerykańskie.

-Z Polski

-To takie inne ma pani nazwisko niż Polacy z którymi rozmawiałam

funny.giffunny.giffunny.gif

Link to comment
Share on other sites

Madzia oby drugie też miało rude ^^  

 

Aga mi się twoje nazwisko też bardzo podoba, czy postacie z bajki "Anastazja" nie nazywali się Romanowie? Coś mi się tak kojarzy :D 

 

U mnie w szkole się śmieją, że mnie kiedyś pomylą z Gosią Baczyńską (jestem teraz na projektowaniu mody) Bo wszędzie się podpisuję jako Basia Buczyńska, a nie Barbara hahaha :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...