Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Nie wiem jak Wy, ale ja już wolę odśnieżać metrowe zaspy i wstawać pół godziny wcześniej... niż mieć to co mam teraz za oknem... czyli wczoraj padało i na polach totalne błoto, także rano wstałam i stwierdziłam, że na spacer nie idę. Bo wieje i piździ. Potem była jakaś dziwna ulewa i totalna masakra, a teraz świeci słońce :/ i pomyśleć, że dzień dopiero się zaczyna...

 

Ej pomyślcie nad Natanem, bo mi tez się podoba :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mówię, że nie, bo:

"Natan – imię pochodzenia hebrajskiego, wywodzi się od słowa  ‘dar, podarunek’, a więc może oznaczać mężczyznę ‘danego przez Boga”, w związku z czym posiada podobne znaczenie jak greckie imię Teodor

Więc pasuje do Theodora :D

Link to comment
Share on other sites

Dużo czasu na decyzje wam nie zostało , poza tym ja chce wiedzieć wczesniej bo mi jest potrzebne !

 

Jak będę rodzić sama, to i tak ja na porodówce zgłoszę jakie chcę mieć imię :P

 

Kombinujesz coś z imieniem?!

Zawsze może zostać przed faktem dokonanym, tak jak Ty miałaś w Fabianem ;)

Link to comment
Share on other sites

A ojciec nie zgłasza w urzędzie???? Chyba teraz wszystko szpitale przekazują? Jak urodziłam Gabi, to Damian prz rejstrowaniu miał dylemat przez ile l podać

 

Jak rodziłam Theodora, to wyglądało to tak:

Zaraz po porodzie, imię wpisane do karty szpitalnej. Dobę później, szpital dał nam papiery do wypełnienia i te papiery składaliśmy w szpitalu, gdzie siedzą urzędnicy i to oni wysyłają wszystko "wyżej". 2 dni później, również w szpitalu, mieliśmy do odbioru aktu urodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...