Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Hejka bezfejsbuczkowa Magdo :D

 

Miałaś napisać "nieistniejąca" :P

 

Ale super wieści

wiem o czym piszesz , jeszcze to pamietam mleczarnio :P i współczuje bólu sutków :D :P

 

Niby super, ale zobaczymy co na to w mojej pracy ;)

 

Się jeszcze okaże jak to będzie u nas z tym karmieniem ;) Bo po przygodach z Theodorem, to nie wróżę sobie długiego karmienia :/

 

Hej :)

 

Hej Ania :)

Link to comment
Share on other sites

Sami sąsiedzi są ok ;)

Tylko wkurza mnie to, że Gutek była tydzień u nas i sąsiadka mi zwróciła uwagę, że pies szczeka jak nas nie ma, a ja znoszę ich szczekającego psa od ponad roku!

Do tego Gutek, szczekała tylko w dzień jak nas nie było, a nie wieczorami i w nocy jak ich suka :mad:

Link to comment
Share on other sites

U mnie na szczęście psy tylko w dzień szczekają, w nocy nie. I nie cały czas :) Ale taki pies po przejściach to można zrozumieć, potrzeba czasu żeby nauczyć.

Hejka :)

 

Tylko Bella nie jest psem po przejściach ;) Mają ją od szczeniaczka :P

 

Hej :)

 

Zapraszam do mojej galerii pare fotek wrzucilam.chyba wroce na dogo.jakis sentyment sie odezwal.musze tylko banerek jakis ogarnac

 

Już biegnę :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu, mam tu sąsiadów, których szczekanie 3 psów znoszę od ponad 5 lat. Nigdy im nie zwróciłam o to uwagi. Choć odgrażałam się jak byłam w poprzedniej ciąży, że jak choć raz mi psy obudzą dziecko, to wtedy złożę pisemną skargę. Nigdy jednak tak się nie stało. I teraz też tak twierdzę ;) Raz mi obudzą COSIA, to wtedy się tym zajmę ;) Inaczej, mam na to wyj*bane :D

 

Nocka w miarę przespana, dziękuję :* I nawet dziś mój żołądek pracuje idealnie i nie mam dolegliwości :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...