Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Cześć dziewczyny ;)

 

Nic mi się dziś nie chce :/ Jestem taka nie wyspana, że mam już dość :( Obudziłam się coś koło 1:30 w nocy, a przed 4 jeszcze nie spałam :(

Oficjalnie powinnam iść jutro do pracy, bo dziś kończy mi się chorobowe, ale oczywiście jutro rano zgłaszam kolejne chorobowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u lekarza. Płeć nadal nie znana :P Może za 4 tyg. coś się dowiem, bo będę mieć usg ;)

Ale mam bardzo dobre wieści :) Powiedziałam pani doktor jak się czuję, co robię w pracy i że jestem przez to przemęczona itp. ;)

Pani doktor pytała czy mam możliwość robić np. pracę biurową.

Ale takiej opcji w moim zakładzie nie mam. Zresztą, nie wiem czy podołałabym z pracą biurową w obcym języku :/

Tak więc, zamiast chorobowego, dostałam zaświadczenie o całkowitej niezdolności do pracy :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka pytalas sie w u mnie w galerii co tam slychac.a po staremu praktycznie nie siedze na dogo ale w twoim watku jestem na bierzaco.gratuluje rodzenstwa dla theodora.jakby co to szukaj mnie na fb ewelina horbulewicz

 

Miło mi to czytać, że pomimo braku obecności na dogo, to do nas zaglądasz :)

 

Magda bez fb.. :P

 

Dokładnie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...