Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Ja widziałam filmik jak kupowali w lidlu ostatnio torebki po 249zł :P Kiedyś chciałam kurtkę, ale 20 minut po otwarciu nie było już żadnej :/

a niby bieda wszędzie a ludzie rzucają się na torebki za taką kasę. aż się nie chce wierzyć.

nie iem jaka jest normalna cena tych torebek ale może waśnie brali je hurtowo by drożej sprzedać np na allegro?

Link to comment
Share on other sites

te torebki normalnie w ich sklepie firmowym potrafia po1 000zł byc, wiec ludzie sie rzucili za 249zł :D

Na szczescienie mam Lidla jako szalenie blisko, chociaz teraz mają być inhalatory za 99zł tak sie zastanawiam w razie jakby mi Kluska w przyszlosci zachorowała i inhalacje by sie przydało zrobić...

Link to comment
Share on other sites

a niby bieda wszędzie a ludzie rzucają się na torebki za taką kasę. aż się nie chce wierzyć.

nie iem jaka jest normalna cena tych torebek ale może waśnie brali je hurtowo by drożej sprzedać np na allegro?

Pewnie wystaiwali na allegro :) Tak samo bylo z przeszkodami do agi z Biedry :D widzialam na allego po 60zł nawet  :D

Link to comment
Share on other sites

szał z tym lidlem ale prawda jest taka, że czasem rzucają naprawdę fajne rzeczy. w zeszłym roku kupiłam dla leny fantastyczną kurtkę narciarską i spodnie. w kurtce pół zimy chodziła, spodni ani razu ale były kupione z zapasem, więc będą dobre jeszcze na tą zimę.

Link to comment
Share on other sites

szał z tym lidlem ale prawda jest taka, że czasem rzucają naprawdę fajne rzeczy. w zeszłym roku kupiłam dla leny fantastyczną kurtkę narciarską i spodnie. w kurtce pół zimy chodziła, spodni ani razu ale były kupione z zapasem, więc będą dobre jeszcze na tą zimę.

 

No ja właśnie takie narciarskie kombinezony kupiłam ;)

One są świetne, a za naprawdę nie wielkie pieniądze :)

W zeszłym roku też miał taki kombinezon z lidla i drugi, taki jednoczęściowy.

A teraz kupiłam od razu 2, bo był jego rozmiar, tylko w różnych kolorach :)

Jeszcze tylko rajtuzy i Theoś jest gotowy do zimy :)

Link to comment
Share on other sites

moje zdanie odnośnie tych torebek jest takie, że do Lidla trafiła jakaś kolekcja...no cóż, na pewno gorsza jakościowo, bo te oryginalne torebki kosztują minimum 2x tyle, nie wydaje mi się, żeby tego typu marka oferowała w markecie taki sam gatunek produktu, jak w swoich salonach.

 

inna bajka, że to PR-owy strzał w stopę, wyobrażacie sobie torebki Prady w Biedronce na promocji? Nawet i po 10000zł, ale sam fakt, że w Biedronie...no i dużo bab się nie dotłukło po te torby, więc mają do Lidla pretensje, zobaczcie gorzkie żale na FB Lidla, jak dla mnie to tym razem nieudana akcja. 

 

a odnośnie pomysłu o wydzielaniu ilości sztuk - nie ma szans ;) nikt nie wprowadzi przepisu rodem z komuny, a te wojenki przy koszach są wbrew pozorom zaplanowane, specjalnie jest tak mało towaru - ściąga to tłum, a tłum zrobi zakupy "przy okazji", nawet jak się nie dobije po torbę :)

ten sam tłum odwiedzi Lidla kilka razy, jeżeli zależy mu na tej nieszczęsnej torbie, więc kilkakrotnie zrobi zakupy do domu, skoro już się pofatygowali do marketu. 

 

 

(wypracowanko na dzień dobry, cześć Madzia :D)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

 

No w sumie co racja to racja , chociaz jak mój ojciec poszedł raz po kurtke do lidla , wlasnie wtedy co taki tłum był , to wszedł do środka jak zobaczył co Ci ludzie wyprawają to wyszedł , i zakupy zrobił w interarche hehe stwierdzil że nie bedzie ryzykował stratowania w kolejce do kasy zeby kupić chleb i obkład ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...